Glavni razgovor #11

Započeo cristiane, Avgust 06, 2011, 15:16:28 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: Bobby_Zacharias poslato Septembar 01, 2011, 13:56:09 POSLE PODNE
Ljudi GM mi ima 10mb a verzija koju sam editovao samo 5,gdje se to toliko nabralo i jel se moze to kako smanjit' a da nebrisem nista iz GM-a imam 90k linija a 10 mb zauzima,nemogu ga ni na host uploadovat' kako treba zbog toga...  :-[ :-[ :-[

A da koristis FileZilu ?
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Citat: Gotti747 poslato Septembar 01, 2011, 13:57:19 POSLE PODNE
Citat: Bobby_Zacharias poslato Septembar 01, 2011, 13:56:09 POSLE PODNE
Ljudi GM mi ima 10mb a verzija koju sam editovao samo 5,gdje se to toliko nabralo i jel se moze to kako smanjit' a da nebrisem nista iz GM-a imam 90k linija a 10 mb zauzima,nemogu ga ni na host uploadovat' kako treba zbog toga...  :-[ :-[ :-[

A da koristis FileZilu ?
Ma pokusao sam i tako,ona uploaduje ali nece da pokrene GM tako,jedino kad podrsci posaljem GM i oni uploaduju onda radi ...  ::) ::) ::)

[BUL]Salvatore


Isplati se,ako znas rasporediti vrijeme za ucenje,igru,polje itd :D
It's so simple to be wise. Just think of something stupid to say and then don't say it.

Citat: BloOm3R! poslato Avgust 31, 2011, 00:37:42 PRE PODNE
Jel se isplati jos igrat samp ?  8)
Kako mislis isplati? Ako ti je gust igraj, ekipe ima uvjek.

Molio bi Smodove koje su me ban na DiNorscio i naveli rok 3dana to je proslo a jos nisam unbanovan. >:(

Citat: ReDDeViLs poslato Septembar 02, 2011, 10:00:27 PRE PODNE
Molio bi Smodove koje su me ban na DiNorscio i naveli rok 3dana to je proslo a jos nisam unbanovan. >:(

A da te sigurno nisu banovali u 10 ujutru nego popodne/uvece ?

Ja bih ti zbog ovoga zalepio na jos 5 dana ;)
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

3 dana su ti 72 sata a ne samo da sunce 3x izadje :P










Real-Life informacije



Ime : Vedad
Prezime : Fetahovic
Nadimak : Dedica
Zanimanje : Zigolo
Pol : Musko
Godine : 17







BS i ostale informacije



Rank :
Profil : Click Skype : Vedad_Phantoom CH-RP : ex Head Admin CH-FPS : ex Head Admin CH status : Legenda


Trebao mi je ban isteci sinoc u 23h.A nije  ??? ::)

RLRP.pwn(25) : fatal error 100: cannot read from file: "morphinc"

Ae nek netko pomogne, neda mi se otvarati novu temu xD

Sta ti mislis sta u prevodu to znaci? :P

Ne moze da procita iz morphinc fajla, znaci da fali ili nije u redu. Skini ga i stavi u includes

cristiane

Citat: ReDDeViLs poslato Septembar 02, 2011, 10:00:27 PRE PODNE
Molio bi Smodove koje su me ban na DiNorscio i naveli rok 3dana to je proslo a jos nisam unbanovan. >:(
Dobio si ban na 17 dana ne 3,al pošto si tako ljubazan ja ću ti produžiti na 4ever.

Da, a pošto si napravio novi acc, dobićeš i na tom 4ever. Pa se slikaj.

Pozz raja evo mene nakon 20 dana ..Inace host je dosao danas tako da ocekujte Balkan Troops za jedno 2-3 dana :))
Ne igram SA:MP vise..