Glavni razgovor #11

Započeo cristiane, Avgust 06, 2011, 15:16:28 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

pa ima onih koji fejkuju ali nemojte biti ograniceni,ako npr. ja i moj ortak sjedimo u igraonici i udjemo na isti server pod broj 1 imamo isti net a pod broj 2 imamo istu konfu(u vecini igraonica svi kompovi imaju istu konfiguraciju) tako da ce nam ping biti isti!!! ... :'( :'( :'( :'(

vrati se na ovu sliku



znaci po tvome 20 igraca u jednoj igraoni igra samp ? i to bas na istom serveru ?










Real-Life informacije



Ime : Vedad
Prezime : Fetahovic
Nadimak : Dedica
Zanimanje : Zigolo
Pol : Musko
Godine : 17







BS i ostale informacije



Rank :
Profil : Click Skype : Vedad_Phantoom CH-RP : ex Head Admin CH-FPS : ex Head Admin CH status : Legenda


Na ovoj slici to verovatno nije slucaj ,a ti ocito nikad neides u igraone ?? Tamo vecinom svi igraju na istom serveru ,ne samo samp nego sve igrice ...Sto bi ja igro na B E a moj ortak na CH ,nije logicno...

Citat: Pablo Escobar poslato Avgust 23, 2011, 00:37:44 PRE PODNE
Na ovoj slici to verovatno nije slucaj ,a ti ocito nikad neides u igraone ?? Tamo vecinom svi igraju na istom serveru ,ne samo samp nego sve igrice ...Sto bi ja igro na B E a moj ortak na CH ,nije logicno...
ja mislim da je razlika npr u istoj mrezi na drugom kompu jer razlika oko 2-3 ping-a

a kad si na istom kompu isti je ping razumijes?

a i btw na ovoj slici bas da igraju BREMEN i BREMENKA HAHAHAAH
Poslednja Izmena: Avgust 23, 2011, 01:32:57 PRE PODNE od [BM]υʟтıмαтε
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

[BUL]Salvatore

Opet je*ene stanove ne mogu napraviti, pomoć! 8)

Koja je svrha igraone ako ne igrate na istom serveru  :D

@[CH] Dedica Ne 20 igrača nego 75, na slici se vidi samo mali dio, sve prema dolje su fejk igrači...

Pic*e jedne :p
Nitko mi roÄ'endan nije čestita? hahah :P

Citat: RedMan poslato Avgust 23, 2011, 11:42:47 PRE PODNE
Pic*e jedne :p
Nitko mi roÄ'endan nije čestita? hahah :P

Pa kad stalno menjas nick, ja sam prvo pomislio da je neki neaktivan.. cestitao sam ti na PM :D
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Ništa lepše od popodnevnog spopadanja ljudi na fejsbuku sa 'Hi. How are u?' :evilsmile:


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


Citat: Pablo Escobar poslato Avgust 23, 2011, 00:37:44 PRE PODNE
Na ovoj slici to verovatno nije slucaj ,a ti ocito nikad neides u igraone ?? Tamo vecinom svi igraju na istom serveru ,ne samo samp nego sve igrice ...Sto bi ja igro na B E a moj ortak na CH ,nije logicno...

ne da ne idem nego sam vlasnik jedne i kazem ti svako igra gdje njemu odgovara :S

Da ja fejkam igrace na otvaranje moga servera bi bilo 500/500 :P
Poslednja Izmena: Avgust 23, 2011, 16:34:52 POSLE PODNE od [CH] Dedica










Real-Life informacije



Ime : Vedad
Prezime : Fetahovic
Nadimak : Dedica
Zanimanje : Zigolo
Pol : Musko
Godine : 17







BS i ostale informacije



Rank :
Profil : Click Skype : Vedad_Phantoom CH-RP : ex Head Admin CH-FPS : ex Head Admin CH status : Legenda


Citat: monkeypantzz poslato Avgust 23, 2011, 16:30:29 POSLE PODNE
Ništa lepše od popodnevnog spopadanja ljudi na fejsbuku sa 'Hi. How are u?' :evilsmile:

Hahaha, ja to najvise volim da saljem i da ih palim da je virus  :D
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

LoL, zasta vi koristtite face,

Nego idem veceras na more, pa ako S.Modovi mogu malo da mi pripaze forum, vracam se tamo oko sljedeceg petka.
Last nick: Vectro64

Citat: [GTX] Makaveli aka Make poslato Avgust 23, 2011, 18:05:02 POSLE PODNE
LoL, zasta vi koristtite face

Å ta ti znaÅ¡ za Å¡ta mi koristimo fejs? To Å¡to nam nekad doÄ'e da se sprdamo sa ostalima ne znači da ga koristimo samo za to.


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


Dobbio si odgovor na PM, da ne nastavljamo ovdje :D
Last nick: Vectro64

Citat: Gotti747 poslato Avgust 23, 2011, 17:20:23 POSLE PODNE
Citat: monkeypantzz poslato Avgust 23, 2011, 16:30:29 POSLE PODNE
Ništa lepše od popodnevnog spopadanja ljudi na fejsbuku sa 'Hi. How are u?' :evilsmile:

Hahaha, ja to najvise volim da saljem i da ih palim da je virus  :D

Hahahahah pogledaj Å¡ta mi se desilo jer sam se igrao: http://ch-slike.com/images/zdp6.jpg

Sad moram da ga odblokiram.  ::)


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.