Glavni razgovor #11

Započeo cristiane, Avgust 06, 2011, 15:16:28 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 21 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: [TG]$--L84S--$ poslato Avgust 19, 2011, 11:40:07 PRE PODNE
Samo nije uredu sto su neki Korisnici sa ovoga foruma i tamo prijavljeni i cak moderatori....
e pa nemoze se sa jednom guzicom na dvije stolice.

Tu se slazem.
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Opet ste počeli neÅ¡ta svaÄ'at  :D nego možel iko pomoći:http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=29910.msg225436#msg225436
Poslednja Izmena: Avgust 19, 2011, 12:50:04 POSLE PODNE od Dane

Citat: ...Neno... poslato Avgust 19, 2011, 12:06:28 POSLE PODNE
Citat: Leros poslato Avgust 19, 2011, 11:58:39 PRE PODNE
Onaj bot sa Classic Lifea, zatvorio Classic Life i otvorio Balkan SA:MP novi.
Sa unpaid vBulletinom :D
haha i to stavili Nb u sluzbenu listu hah  :D

hahah ja kad sam to vidio ja sam se poceo smijat hahahhaa

btw l84s

jel tebi prezime pocinje sa B

i jel zivis u P....

ako jeste onda si mi rodjak i poznam te i jel zivis u
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

@Salvatore: Dovez'o sam 3 metra, jos 2 puta po toliko mi treba...

Citat: [BM]Ï...ÊŸÑ,ıмαÑ,ε poslato Avgust 19, 2011, 13:13:57 POSLE PODNE
Citat: ...Neno... poslato Avgust 19, 2011, 12:06:28 POSLE PODNE
Citat: Leros poslato Avgust 19, 2011, 11:58:39 PRE PODNE
Onaj bot sa Classic Lifea, zatvorio Classic Life i otvorio Balkan SA:MP novi.
Sa unpaid vBulletinom :D
haha i to stavili Nb u sluzbenu listu hah  :D

hahah ja kad sam to vidio ja sam se poceo smijat hahahhaa

btw l84s

jel tebi prezime pocinje sa B

i jel zivis u P....

ako jeste onda si mi rodjak i poznam te i jel zivis u
prezime pocinje sa M...
a zivim u Zg...

Istina,zatvorio je CL ali nemoj se srat napravi ti takav server covjek je stvarno napravio server,a razlog zatvorenja je zato sto se vlasnici nisu slagali :)
Marc Carter || Balkan Games || BG GameMaster


A posle pljuju po nama i govore kako smo se raspali, a update dosao ;)

Hhahahhhaha da ;D
Marc Carter || Balkan Games || BG GameMaster


Pesma je objasnila! Ovo poslusajte pre nego sto hocete da postavite neki nacionalisticki komentar:

http://www.youtube.com/watch?v=yihKvHA96nc

Evo i teksta: http://www.magistrix.de/lyrics/Marchelo/Suze-212426.html
Poslednja Izmena: Avgust 19, 2011, 13:37:01 POSLE PODNE od Gotti747
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

[BUL]Salvatore

[quote author=[OG]ukolazaNinje-Borat link=topic=29372.msg225597#msg225597 date=1313752581]
@Salvatore: Dovez'o sam 3 metra, jos 2 puta po toliko mi treba...
[/quote]
Ima ti da se griješ cijelu zimu, haha. :D

Citat: [BUL]Salvatore poslato Avgust 19, 2011, 13:35:32 POSLE PODNE
[quote author=[OG]ukolazaNinje-Borat link=topic=29372.msg225597#msg225597 date=1313752581]
@Salvatore: Dovez'o sam 3 metra, jos 2 puta po toliko mi treba...
Ima ti da se griješ cijelu zimu, haha. :D
[/quote]
OFC, bolje da mislim na vreme ;)

Citat: [TG]$--L84S--$ poslato Avgust 19, 2011, 11:40:07 PRE PODNE
Samo nije uredu sto su neki Korisnici sa ovoga foruma i tamo prijavljeni i cak moderatori....
e pa nemoze se sa jednom guzicom na dvije stolice.

I kakve to veze ima -.-'
To Å¡ta su se Dude i korisnik uklonjen! posvadali sada bi svi trebali otici na neku stranu? Ja nemam nista protiv korisnik uklonjen!a nit' imam ista protiv Dude (Zorana) zato ne razumjem tj. ne vidim problem u tome sto imam account ovdje i tamo? To je isto kao sto ti imas ovdje i vjerojatno na sluzbenom samp forumu, zar ne? Kakve to veze ima nejdem ja na njegov forum zato da ispadne da sam na njegovoj strani nego me zanima mozda tamo 'osvane' nesto novo, zanimljivo... Neka, skripta, inc ili plugin i zasto ne bi bio u toku?
A uostalnom to je moja stvar da odlucim di cu imati acc, a di ne. Smjesno bi bilo da se sada ovdje pocnu banati korisnici koji tamo imaju racun jer onda bi ovo ispala tipa 'komunisticki forum' jer nemam pravo na svoje misljenje ^^ isto tako vrjedi i za drugi forum

Pricas [cenzura]osti.
Poslednja Izmena: Avgust 19, 2011, 14:06:50 POSLE PODNE od [H]265
Kristijan Stipić

Citat: [H]265 poslato Avgust 19, 2011, 14:04:47 POSLE PODNE
Citat: [TG]$--L84S--$ poslato Avgust 19, 2011, 11:40:07 PRE PODNE
Samo nije uredu sto su neki Korisnici sa ovoga foruma i tamo prijavljeni i cak moderatori....
e pa nemoze se sa jednom guzicom na dvije stolice.

I kakve to veze ima -.-'
To Å¡ta su se Dude i korisnik uklonjen! posvadali sada bi svi trebali otici na neku stranu? Ja nemam nista protiv korisnik uklonjen!a nit' imam ista protiv Dude (Zorana) zato ne razumjem tj. ne vidim problem u tome sto imam account ovdje i tamo? To je isto kao sto ti imas ovdje i vjerojatno na sluzbenom samp forumu, zar ne? Kakve to veze ima nejdem ja na njegov forum zato da ispadne da sam na njegovoj strani nego me zanima mozda tamo 'osvane' nesto novo, zanimljivo... Neka, skripta, inc ili plugin i zasto ne bi bio u toku?
A uostalnom to je moja stvar da odlucim di cu imati acc, a di ne. Smjesno bi bilo da se sada ovdje pocnu banati korisnici koji tamo imaju racun jer onda bi ovo ispala tipa 'komunisticki forum' jer nemam pravo na svoje misljenje ^^ isto tako vrjedi i za drugi forum

Pricas [cenzura]osti.
Potpis  :) :) :)