Glavni razgovor #11

Započeo cristiane, Avgust 06, 2011, 15:16:28 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 23 gostiju pregledaju ovu temu.

Nisam odavno ovde pisao, sta se radi? Ja izgubih volju za skriptanjem, sad samo igram SA-MP i to je to. Mada i to postaje dosadno.

Btw kupio sam polovan skuter, al nece sranje da se upali, lik nece pare da mi vrati aaa.

Mikic95

Citat: Hondale ;) poslato Avgust 18, 2011, 12:48:35 POSLE PODNE
Btw kupio sam polovan skuter, al nece sranje da se upali, lik nece pare da mi vrati aaa.

Zato je bolje uzet novo, malo skuplje platiš, al bar znaš da će radit + imaš garanciju.

Citat: Hondale ;) poslato Avgust 18, 2011, 12:48:35 POSLE PODNE
Nisam odavno ovde pisao, sta se radi? Ja izgubih volju za skriptanjem, sad samo igram SA-MP i to je to. Mada i to postaje dosadno.

Btw kupio sam polovan skuter, al nece sranje da se upali, lik nece pare da mi vrati aaa.

kakav skuter?
i cek sta nece da se upali

mozda je samo akumulator il?

a moguce pogledaj crijevo koje vodi do goriva. promjeni ga samo.
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

Citat: Hondale ;) poslato Avgust 18, 2011, 12:48:35 POSLE PODNE
Nisam odavno ovde pisao, sta se radi? Ja izgubih volju za skriptanjem, sad samo igram SA-MP i to je to. Mada i to postaje dosadno.

Btw kupio sam polovan skuter, al nece [cenzura] da se upali, lik nece pare da mi vrati aaa.

Hhahahahahahaa evo moro sam na WC ići sada hahahah pa koji si skuter uzeo?

Citat: [ED] ..Hawks.. poslato Avgust 18, 2011, 12:51:28 POSLE PODNE
Citat: Hondale ;) poslato Avgust 18, 2011, 12:48:35 POSLE PODNE
Btw kupio sam polovan skuter, al nece [cenzura] da se upali, lik nece pare da mi vrati aaa.

Zato je bolje uzet novo, malo skuplje platiš, al bar znaš da će radit + imaš garanciju.

Istina da je bolje ali sve zavisi kakav skuter uzimaš...

Citat: Dane poslato Avgust 18, 2011, 12:55:07 POSLE PODNE
Citat: Hondale ;) poslato Avgust 18, 2011, 12:48:35 POSLE PODNE
Nisam odavno ovde pisao, sta se radi? Ja izgubih volju za skriptanjem, sad samo igram SA-MP i to je to. Mada i to postaje dosadno.

Btw kupio sam polovan skuter, al nece [cenzura] da se upali, lik nece pare da mi vrati aaa.

Hhahahahahahaa evo moro sam na WC ići sada hahahah pa koji si skuter uzeo?

Citat: [ED] ..Hawks.. poslato Avgust 18, 2011, 12:51:28 POSLE PODNE
Citat: Hondale ;) poslato Avgust 18, 2011, 12:48:35 POSLE PODNE
Btw kupio sam polovan skuter, al nece [cenzura] da se upali, lik nece pare da mi vrati aaa.

Zato je bolje uzet novo, malo skuplje platiš, al bar znaš da će radit + imaš garanciju.

Istina da je bolje ali sve zavisi kakav skuter uzimaš...

nekuzim sta je tebi tu smjesno?
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

...Neno...

Ja sam uzeo Tomosa,polovnog,vec ga imam vise od jedne ipo godine,nikad se nije desio neki kvar,et samo smo mi se pokvario sat.

a jesil ga provozo prije nego sto si ga kupio ?

Citat: ...Neno... poslato Avgust 18, 2011, 13:10:28 POSLE PODNE
Ja sam uzeo Tomosa,polovnog,vec ga imam vise od jedne ipo godine,nikad se nije desio neki kvar,et samo smo mi se pokvario sat.

a jesil ga provozo prije nego sto si ga kupio ?

ma to on 100% kupio od nekog njegovog frenda

nista ako neda pare istuci ga nije ti brat :P
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

SoNNix

Citat: ...Neno... poslato Avgust 18, 2011, 13:10:28 POSLE PODNE
Ja sam uzeo Tomosa,polovnog,vec ga imam vise od jedne ipo godine,nikad se nije desio neki kvar,et samo smo mi se pokvario sat.

a jesil ga provozo prije nego sto si ga kupio ?

Ja imam Tomosa-zika...ima dosta godina ali nista nije vozien...prisao je samo 140 km...ako tko oce kupit nek mi se javi na PM

Citat: ...Neno... poslato Avgust 18, 2011, 13:10:28 POSLE PODNE
Ja sam uzeo Tomosa,polovnog,vec ga imam vise od jedne ipo godine,nikad se nije desio neki kvar,et samo smo mi se pokvario sat.

Tomosa moj tata ima već.. 15 godina možda
Nikad, nikakav kvar, niti ništa, samo je promjenio auspuh i to je to :)
Prodali smo ga prije 3 mjeseca, jer iz godine u godinu stoji pun rezervar :D




SoNNix

hahaah il ga nevozis ili kad ga vozis...pa stalno kad dodes kuci ulijes do cepa xD hahaha

[BUL]Salvatore

Nema boljeg motora od Tomosa, haha. 8)

Imal neki server da ce se otvoriti ovih dana da ga ne rade neka djecrurlija smori se cekajuci neki dobar server






SoNNix

pa Genius Gaming je dobar...mozda tebi nijedan ne odgovara jer ti si djete....

Citat: SoNNixâ,,¢ poslato Avgust 18, 2011, 13:49:16 POSLE PODNE
hahaah il ga nevozis ili kad ga vozis...pa stalno kad dodes kuci ulijes do cepa xD hahaha

Ama nevozi se.. Dva - tri puta godišnje se ode s motorom, zato smo ga i prodali.
Jednom odeš na registraciju i odeš u grad il nešto, kad je baš vruće :D




Citat: [GG] Es©oba® √ poslato Avgust 18, 2011, 14:20:39 POSLE PODNE
Imal neki server da ce se otvoriti ovih dana da ga ne rade neka djecrurlija smori se cekajuci neki dobar server

Ima Litle italy roleplay, a tera gaming se ocekuje za jedno mjeseca dana!
Since 19.6.2011 - P!xel
                                  

- Skripter
- Maper
- Web Developer