Glavni razgovor #11

Započeo cristiane, Avgust 06, 2011, 15:16:28 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

cristiane

Stara tema #1.
Stara tema #2.
Stara tema #3.
Stara tema #4.
Stara tema #5.
Stara tema #6.
Stara tema #7.
Stara tema #8.
Stara tema #9.
Stara tema #10

U ovim razgovoru ne želim da vidim nikakve političke teme,nacionalističke postove i sva ostala sra*nja koja su zabranjena na forumu.
Otvorio sam novi chat,jer ste u prošlom pretjerali sa svime.Ko planira da objavi post koji krši osnovna pravila neka mene prvo obavijesti na PM "da pripremim ban".
Poslednja Izmena: Februar 28, 2012, 09:43:56 PRE PODNE od Chris

Bok svima ... Jel netko zna kad se Balkan-MTA otvara dosadilo mi cekat :/
Ping | Need For Speed - Progres
OwnerShip 100 % | Reg/Log sistem 100 % | Admin + GameMaster sistem 100 % | Bande 100 % | Poslovi 100 % | Eventi 0 % | Sistem Duel za Gunove 100 % | Sistem Duel Race 100 % | Tuning Sistem 15 % | Shop sistem 0 %
Potrebni Mapperi za Ping posebno za NFS i FR mod
Prijavnica :
Nick na forumu ( Ping forumu ) :
Za koji mod zelite mappat ( mozemo se bazirat samo za jedan a mozete za oba ) :
Sto zelite kao nagradu :

Uskoro.. Završavam forum ;)
I imaš PM za to :@

Citat: [MX]Vilko poslato Avgust 06, 2011, 15:41:57 POSLE PODNE
Uskoro.. Završavam forum ;)
I imaš PM za to :@

A sta je sa Mexico RolePlay vidim nesto vam forum neradi ;) ..



Sve je istina osim ovoga da mu nisam rekao ::)
Ispričao sam mu se, valjda nećemo o tome :)

HTML + CSS + SMF Tema + SMF dizanje foruma + održavanje = 50 - 100 kn

jo majko mila ajde sad svi naplacujte svoje radove, da nisam ja nebi niko drugi, a ti Vilko ja neznam kako ti mozes biti takav covjek...
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √

Citat: System32 poslato Avgust 06, 2011, 18:09:12 POSLE PODNE
jo majko mila ajde sad svi naplacujte svoje radove, da nisam ja nebi niko drugi, a ti Vilko ja neznam kako ti mozes biti takav covjek...

Svoj trud da dajem djabe? Sorry, al jedino nekom dobrom covjeku, kojeg znam i za kojeg znam da nece radit sranja..
Jednom vec radim djabe, drugom sam se ponudio ;)

System32 zasto ti neradis Logo free ? Sto mu govoris da radi free kad ni ti to neradis ...
Ping | Need For Speed - Progres
OwnerShip 100 % | Reg/Log sistem 100 % | Admin + GameMaster sistem 100 % | Bande 100 % | Poslovi 100 % | Eventi 0 % | Sistem Duel za Gunove 100 % | Sistem Duel Race 100 % | Tuning Sistem 15 % | Shop sistem 0 %
Potrebni Mapperi za Ping posebno za NFS i FR mod
Prijavnica :
Nick na forumu ( Ping forumu ) :
Za koji mod zelite mappat ( mozemo se bazirat samo za jedan a mozete za oba ) :
Sto zelite kao nagradu :

Citat: [PG]_LiveOne poslato Avgust 06, 2011, 18:17:42 POSLE PODNE
System32 zasto ti neradis Logo free ? Sto mu govoris da radi free kad ni ti to neradis ...

Njemu je krivo sto nezna radit kao ja.. Zato to govori ;)
Pusti ljubomorne

A tebi sam reko, ako trebas sta, javi

Citat: [PG]_LiveOne poslato Avgust 06, 2011, 18:17:42 POSLE PODNE
System32 zasto ti neradis Logo free ? Sto mu govoris da radi free kad ni ti to neradis ...
ne do sad sam sve radio free, logo ne radim zato sto nema previse inspiracije tako da samo za pare, i nece mu vise nitko zajebavat, dosta mi je ljudi reklo da dobro radim i da bi trebao to naplacivat, cak mi je i rodak govori

a ti Vilko nisam ljubomoran na tebe ne kuzim po cemu, ne zanima me previse taj HTML. CSS,CMS,PHP  is ta ja znam vise koliko ih ima, radim polako u PHP SMF forum i to je to:P
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √

http://balkan-samp.com/forum/index.php?board=7.0
http://balkan-samp.com/forum/index.php?board=5.0

Citat: System32 poslato Avgust 06, 2011, 18:27:08 POSLE PODNE
Citat: [PG]_LiveOne poslato Avgust 06, 2011, 18:17:42 POSLE PODNE
System32 zasto ti neradis Logo free ? Sto mu govoris da radi free kad ni ti to neradis ...
ne do sad sam sve radio free, logo ne radim zato sto nema previse inspiracije tako da samo za pare, i nece mu vise nitko zajebavat, dosta mi je ljudi reklo da dobro radim i da bi trebao to naplacivat, cak mi je i rodak govori

a ti Vilko nisam ljubomoran na tebe ne kuzim po cemu, ne zanima me previse taj HTML. CSS,CMS,PHP  is ta ja znam vise koliko ih ima, radim polako u PHP SMF forum i to je to:P

Cek ti radis svoj 'SMF'?
OMG

Dobro radis.. Ali nemas nikakve buducnosti u tome sto radis ;)

Sta ste svi napali Vilka. Bilo pa proslo, nije to trebao da uradi al sta ces. Super mu ide ovo oko dizajna lepo on to uradi, nemojte spominjati vise sta je bilo oko mexica oni su to rascistili izmedju sebe jer oni najbolje znaju sta je i ko uradio  ;)