Glavni razgovor #11

Započeo cristiane, Avgust 06, 2011, 15:16:28 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 16 gostiju pregledaju ovu temu.

System odakle tebi toliko postova? Ti i ja smo registrovani istog dana, i secam se kad sam ja imao 1100-1200 posta ti si imao 1300-1400, kad si pre stigao do 2k ?
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

cristiane

Citat: monkeypantzz poslato Avgust 28, 2011, 19:04:19 POSLE PODNE
Uživao sam u svakom golu Mančestera. Ouu jea ! Na čelu smo tabele, nananana
Naravno,ko će drugi biti na čelu ako ne United. ;) Raduje me što je i City pobjedio,a još više me raduje što je Edin Džeko 4x pogodio mrežu Spursa.

Citat: Gotti747 poslato Avgust 28, 2011, 19:55:12 POSLE PODNE
System odakle tebi toliko postova? Ti i ja smo registrovani istog dana, i secam se kad sam ja imao 1100-1200 posta ti si imao 1300-1400, kad si pre stigao do 2k ?
Koliko sam samo puta rekao da ne ulazite u rasprave oko postova i sa tim zatrpavate chat,više neću ponavljati već dijeliti banove,upravo si ti dobio ban.

Ja sam veliki fan Uniteda.Ali sto im Dzeko uvali 4komadaa :D
Ako neko treba pomoc oko mappanja i skriptanja kontakt PP

Ovako zelim samo da kazem da vas "napustam", naravno da neodlazim vec samo necu vise biti aktivan kao pre zato sto primetim da od toga nema vajde kao i od mojih bezvezno ulozenih sati dana i minuta na ovom forumu. Hvala  ;D

Mirnas_Tajic

moze li se znati na koliko je Gotti banovan
Poslednja Izmena: Avgust 28, 2011, 20:54:18 POSLE PODNE od Mirnas_Tajic

Sergio_Don

Ajde vi veliki skripteri pogledaj te ovaj server >>>>178.17.124.202:7777<<<<<
Udjite pogledajte mod!
Mod je obican ravens, dodana koja kuca i mapa, vlasnik nezna bas mnogo u pawnu, server je iz HRV Zagorje takoÄ'er igraju sami zagorci.
Ovoliki broj igraca se drzi cijeli dan + moze narasti i do 11igraca online, server je Home znaci doma decko ima server.
Jedino vlasnik zna za BS + mislim da nije regan, Ime im je Ravens , niko im nista nemoze, ja sam im nudio da za njih skriptam, nudio samim free hosting, nista neceju...
Igraju igraca s cijelog mjesta jednog, a u tom mjestu zivim i ja, al nemogu gledati tako primitivan mod pa nemogu igrati na serveru, al oni za bolje neznaju....

[BUL]Salvatore

Citat: [Extrem]Don_Sergio poslato Avgust 28, 2011, 21:19:00 POSLE PODNE
Ajde vi veliki skripteri pogledaj te ovaj server >>>>178.17.124.202:7777<<<<<
Udjite pogledajte mod!
Mod je obican ravens, dodana koja kuca i mapa, vlasnik nezna bas mnogo u pawnu, server je iz HRV Zagorje takoÄ'er igraju sami zagorci.
Ovoliki broj igraca se drzi cijeli dan + moze narasti i do 11igraca online, server je Home znaci doma decko ima server.
Jedino vlasnik zna za BS + mislim da nije regan, Ime im je Ravens , niko im nista nemoze, ja sam im nudio da za njih skriptam, nudio samim free hosting, nista neceju...
Igraju igraca s cijelog mjesta jednog, a u tom mjestu zivim i ja, al nemogu gledati tako primitivan mod pa nemogu igrati na serveru, al oni za bolje neznaju....

Lol, mod je sam Ravens, ništa nije editano, ma skoro ništa
Kako drži toliko igrača na kućnom

Sergio_Don

Citat: [BUL]Salvatore poslato Avgust 28, 2011, 21:22:38 POSLE PODNE
Citat: [Extrem]Don_Sergio poslato Avgust 28, 2011, 21:19:00 POSLE PODNE
Ajde vi veliki skripteri pogledaj te ovaj server >>>>178.17.124.202:7777<<<<<
Udjite pogledajte mod!
Mod je obican ravens, dodana koja kuca i mapa, vlasnik nezna bas mnogo u pawnu, server je iz HRV Zagorje takoÄ'er igraju sami zagorci.
Ovoliki broj igraca se drzi cijeli dan + moze narasti i do 11igraca online, server je Home znaci doma decko ima server.
Jedino vlasnik zna za BS + mislim da nije regan, Ime im je Ravens , niko im nista nemoze, ja sam im nudio da za njih skriptam, nudio samim free hosting, nista neceju...
Igraju igraca s cijelog mjesta jednog, a u tom mjestu zivim i ja, al nemogu gledati tako primitivan mod pa nemogu igrati na serveru, al oni za bolje neznaju....

Lol, mod je sam Ravens, ništa nije editano, ma skoro ništa
Kako drži toliko igrača na kućnom
Pa kazem vam... Obican raven ima 9-11 igraca online stalno dnevno + kucni host!

zATO JER ONI IGRAJU 4 fun  A ne ko mi daj admina daj ovo de ono.A oni igraju radi druzenja iz zabave.Imaju vise igraca nego preozbiljni Pacinov Eminence .
Ako neko treba pomoc oko mappanja i skriptanja kontakt PP

Citat: [EM]DiNorscio^^ poslato Avgust 28, 2011, 21:35:54 POSLE PODNE
zATO JER ONI IGRAJU 4 fun  A ne ko mi daj admina daj ovo de ono.A oni igraju radi druzenja iz zabave.Imaju vise igraca nego preozbiljni Pacinov Eminence .
Ma nemoj, ti si se naljutio samo zato sto sam ti skinuo admina, razloga se ne sjecam, ali znam da nije nesto bez veze, nego si nesto zasro...
I sta imaju oni fajde od toga, na kucnom, nemaju forum, ravens mod... to nece tako trajati 15 dana...
Just one more time.

[BUL]Salvatore

Citat: [EM] Pacino poslato Avgust 28, 2011, 22:21:46 POSLE PODNE
Citat: [EM]DiNorscio^^ poslato Avgust 28, 2011, 21:35:54 POSLE PODNE
zATO JER ONI IGRAJU 4 fun  A ne ko mi daj admina daj ovo de ono.A oni igraju radi druzenja iz zabave.Imaju vise igraca nego preozbiljni Pacinov Eminence .
Ma nemoj, ti si se naljutio samo zato sto sam ti skinuo admina, razloga se ne sjecam, ali znam da nije nesto bez veze, nego si nesto zasro...
I sta imaju oni fajde od toga, na kucnom, nemaju forum, ravens mod... to nece tako trajati 15 dana...
Ma sigurno neće, ali najvažnija je zabava :D

Citat: [EM] Pacino poslato Avgust 28, 2011, 22:21:46 POSLE PODNE
Citat: [EM]DiNorscio^^ poslato Avgust 28, 2011, 21:35:54 POSLE PODNE
zATO JER ONI IGRAJU 4 fun  A ne ko mi daj admina daj ovo de ono.A oni igraju radi druzenja iz zabave.Imaju vise igraca nego preozbiljni Pacinov Eminence .
Ma nemoj, ti si se naljutio samo zato sto sam ti skinuo admina, razloga se ne sjecam, ali znam da nije nesto bez veze, nego si nesto zasro...
I sta imaju oni fajde od toga, na kucnom, nemaju forum, ravens mod... to nece tako trajati 15 dana...
Pacino ja se nisam naljutio.Ti si mi skinuo admina i ban me na forumu i rekao si da sam protjeran.A razlog je bio sto si mislio da se ja bavim nekakavim hakovanjem sto nam je IP od servera bila ista pa kad sam gasio svoj srw i vas se gasio. :( I pitam tebe mogu li se vratiti ?
Ako neko treba pomoc oko mappanja i skriptanja kontakt PP

Citat: [EM]DiNorscio^^ poslato Avgust 28, 2011, 22:36:19 POSLE PODNE
Citat: [EM] Pacino poslato Avgust 28, 2011, 22:21:46 POSLE PODNE
Citat: [EM]DiNorscio^^ poslato Avgust 28, 2011, 21:35:54 POSLE PODNE
zATO JER ONI IGRAJU 4 fun  A ne ko mi daj admina daj ovo de ono.A oni igraju radi druzenja iz zabave.Imaju vise igraca nego preozbiljni Pacinov Eminence .
Ma nemoj, ti si se naljutio samo zato sto sam ti skinuo admina, razloga se ne sjecam, ali znam da nije nesto bez veze, nego si nesto zasro...
I sta imaju oni fajde od toga, na kucnom, nemaju forum, ravens mod... to nece tako trajati 15 dana...
Pacino ja se nisam naljutio.Ti si mi skinuo admina i ban me na forumu i rekao si da sam protjeran.A razlog je bio sto si mislio da se ja bavim nekakavim hakovanjem sto nam je IP od servera bila ista pa kad sam gasio svoj srw i vas se gasio. :( I pitam tebe mogu li se vratiti ?
Mozes, za admina cu vidjeti, sutra me nema citav dan, imam obaveza pred skolu...
Just one more time.

Ma ako mi nedas vratiti se.I admina i SMOD na forumu.Jbg .  :'(
Ako neko treba pomoc oko mappanja i skriptanja kontakt PP

Jeste našli gdje ćete se dopisivati u glavnom chatu, bogami Đurica je večeras raspoložen za banove pa vi vidite xD


Respect to: $--L84S--$, EP,-300-, Extreme, Gonss, мσмαк. ^ [5], Alexandar? Coreli..






OTIÅ AO SA BALKAN-SAMPA. Kontakt: [email protected]