Ping Gaming Freeroam sutra 2.8 u 21h

Započeo MosT_WanteD, Avgust 01, 2011, 22:18:38 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

Evo vrijeme je da i mi predstavimo svoju zajednicu i svoj prvi server PING GAMING FREEROAM.
Ovaj mod koji je trenutno na serveru nije nista specijalno jer je ovo moj mod koji sam ja iskriptao za TERU GAMING pa su me oni nakon toga izdali.
Znaci mod ima oko 10k linija + 3 FS po 5k linija + oko 8k objekata sa midostreamerom i streamer od yinija onaj klasicni streamer.
Na serveru ima mnogo zabavni zona ponajvise stunt i DM zona a ima i drift i fun zona.
IP:85.25.152.73:8800
FORUM i Portal su u izradi.
FORUM:www.samp.ping.gaming.com u izradi
PORTAL:www.ping-gaming.com u izradi
Posto me mrzi dalje da opisujem evo vam link opisa tere i link opisa 1 updatea.
OPIS:  http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=27462.0 - Ovo je User nako napisao jer ja nisam bio tu a inace sam ja skripto
UPDATE:  http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=28000.0 - Naravno ima jos tu stvari koje nisu navedene.
NAPOMENA:Ovaj mod ce stajati samo privremeno jer ja radim novi mod od 0 koji je 100000000 puta bolji od ovoga jer ne zelim da imam veze sa nacim sto je za teru vise ovo sam stavio da se samo zabavite i da nam host ne skuplja prasinu.Osim FR servera bice i DM i RP server.
Dobrodosli.
Ocekujemo vas.
Za sve podatke o otvaranju pravog Freeroam servera i drugi servera moci ce te vidjeti u topicu najnovije informacije o samp serverima i na nasem forumu kad se potpuno zavrsi
Takode cete se moci prijaviti kao BETA TESTERI





S.Mod: Svi jako dobro vidimo, nema potrebe da ime teme pišeš capsom.
Poslednja Izmena: Avgust 01, 2011, 23:58:35 POSLE PODNE od [ED] ..Hawks..
LOL

Sretno brate :)
Ping | Need For Speed - Progres
OwnerShip 100 % | Reg/Log sistem 100 % | Admin + GameMaster sistem 100 % | Bande 100 % | Poslovi 100 % | Eventi 0 % | Sistem Duel za Gunove 100 % | Sistem Duel Race 100 % | Tuning Sistem 15 % | Shop sistem 0 %
Potrebni Mapperi za Ping posebno za NFS i FR mod
Prijavnica :
Nick na forumu ( Ping forumu ) :
Za koji mod zelite mappat ( mozemo se bazirat samo za jedan a mozete za oba ) :
Sto zelite kao nagradu :

Epic opis. U potpunosi uredan.

Srećno sa serverom. :))


PS: Kakav će biti taj server koji se pravi "od nule"? Freeroam ili neki RP?

Hvala Brate mada sumnjam da cu uspjeti samo tako jer necu raditi update ni nista za 1 mjesec ili vise manje neece biti sigurno stize orginal PING FREEROAM MOD.
Sa velikom optimizacijom i mnogo FREEROAM UNIKATA.Mislim da ce taj FREEROAM mod biti preodlican ako izvedem sve sto sam zamislio.
Mikec radim freeroam mod od 0 kao i ovaj sto je raden od 0.
Ali onaj sam ja radio za Teru Gaming ako nisi upucen i to sam stavio da host nako stoji.
A ovaj mod radim od 0 isto ce biti Freeroam ali bice i RP stvari oko neki prevozenja itd al u smislu igre je FR.
I bice PREDOBAR.Nije sto je moj al mislim da ce biti najbolji FR (DM/STUNT)Server na BALKANU ako uspjedne sve kako sam zamislio abd ako sve izveden i ako budem uporan a hocu.
A bice i RP i DM server poslije ovoga a mozda i prije jer ne znam dokle je korda dosao jer je on na odmoru a DM ce biti zadnji definitivno.
Odlucili smo da cemo ga imati ali nismo jos prstom mrdnuli ni odlucili oce biti od 0 ili EDIT
Poslednja Izmena: Avgust 01, 2011, 22:31:33 POSLE PODNE od _MosT_WanteD_
LOL

J4€k



Eto sta da kazem, hvala svima, most vam je sve reko, trenutno imamo taj SA:MP FreeRoam server, i jos 3 cs servera, vise o svemu ce te moci vditi na forumu, koji cu vjerovatno za sad staviti na free domenu jer sam na moru pa nemogu kupiti .com domenu, mozda i kupim ali nisam siguran kada.

Pa sretno ti, mozda dodjem na otvorenje.
Poslednja Izmena: Avgust 01, 2011, 23:49:15 POSLE PODNE od Tickoâ„¢


Hmm ne razumem bas koja je fora raditi novi Freeroam mod od 0 kad vec imas taj kad je FR mod samo reg/login sa par komandama i teleportima.. bolje se tih mesec dana posveti big update-u i renoviraj sve mape kao i neke postojece sisteme (moj savet, mada kako hoces)

Sretno  :)
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Dobar opis za Freeroam server.
Sretno vam u daljnjem radu

Hvala svima mada je ovo jos  nistay xd.
Samo da kazem da ce onaj freeroam biti i dvojezicna skripta.
Poslednja Izmena: Avgust 02, 2011, 10:19:47 PRE PODNE od _MosT_WanteD_
LOL

Sretno :D
Since 19.6.2011 - P!xel
                                  

- Skripter
- Maper
- Web Developer