Rockfluckin RolePlay 0.3c [OTVARANJE ODLOZENO ZA 01.08.2011][OPIS PREUREDJEN]

Započeo Jopa_Corleone, Jul 29, 2011, 17:01:47 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.


Opis nije nesto,srecno vam ..i da ja kad editujem neki mod ,prvo promjenim txtdraw na kojem pise ime servera a ti to nisi ni uradio  :o :o   ...
Ne igram SA:MP vise..


Mikic95

Drž' te se teme, jedan je dobio ban, a i ostali bi mogli.
Ak se nastavite svaÄ'at tema ide pod ključ.

Ljudi nemojte da se svadjate,ovo je samo opis servera,ne ocekujem 100 igraca u roku od 5 dana,moracemo da razvijemo i unapredimo gamemod,kao sto je Net nasilnik rekao,textdraw je namerno ostavljen kao i admin Snich_Falconetu koji je nocima pravio skriptu,pa valjda je za toliko zasluzio ? Ne znam sta ocekujete od opisa,prvenac mi je,drugi put ce biti bolje ! Samo bez svadje ljudi !!!


Hvala svima koji su pohvalili server,evo za one kojima se nije svideo opis, preuredio sam ga i mislim da je sad mnoooogo lepsi :D ;)




Most Wanted produzi ;) idi hvataj "muhe" po sobi ili tako nesto,ovde su takvi komentari zabranjeni ...

Ovde u ovom opisu nista nije tacno nijedan bug nije popravljen usao sam onako bezveze na server samo je uzeta snicova skripta i preimenovana ustvari nisu je znali kako treba ni preimenovati!

Mitar ne secam se da l sam te pitao nesto,to sto si napisao je protiv pravila i bices prijavljen modovima,botino !

SoNNix

evo po meni je odmah ostavilo los dojam jer su najbolji biznisi kupljeni od admina 1338 ili neznam kojeg lvl-a...sta vi mislite zasto bih igraci igrali,pa to je napravljeno da igraci zarade i kupe aute biznis ili sta vec...opis nije los

admini su kupili biznise da bi ih testirali,da vidimo sta radi a sta ne i zakljucili smo da radi,pa ce oni prodati sve svoje biznise,kuce i kola ;)