|| Pizzeria Bacco || by CrniGavran

Započeo ⋑ᴇᴀᴅ⋑ᴏɴ, Jul 28, 2011, 12:24:14 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

||Pizzeria Bacco||
__________
Map

by CrniGavran







Evo jedna malo veća mapa, s kojom se ponosim najviše.Dakle to je Restoran u zgradi (Interior u Exterioru).
Kroz prozore se vidi neki dijelovi Los Santosa. Gledao sam na internetu te još to nitko nije učinio, pa sam se potrudio da budem prvi, te originalan.
Pažljivo gledajte slike. Slike su u lošoj kvaliteti, no objekti su sklopljeni pravilno, tako da nema ružnih prijelaza objekata (To mrzim pa sam se potrudio).
Pozicije koordinata se poklapljaju (VISINA, TE X,Y ) Vidjet ćete što mislim.




SLIKE:





















































Ukoliko želite komentirati jednostavno kliknite na slike.




Ukoliko želite kupiti mapu, kontaktirajte me u poruke i ubrzo ću vas kontaktirati.




MAPA NA PRODAJU: Mapa je na prodaju za 30 kn. Mapu prodajem samo jednom te dajem potpunu diskcreciju.



Poslednja Izmena: Jul 28, 2011, 12:35:23 POSLE PODNE od CrniGavran

Pdlicno, mapa i ideja 10/10, jos malo ti fali da nadmasis ove poznate Balkan mappere, poput Gotija, Nene, mafice, mene i Hitmana, najboljih mappera na Balkanu.
Ovo je na nekoj zgradi izmappano?
Koji si objekat za pod iskoristio?
Last nick: Vectro64

SviÄ'a mi se , gdje je to ?

|| Edimax Admin || Edimax Mapper ||


Citat: [MX] Makaveli aka Make poslato Jul 28, 2011, 12:32:23 POSLE PODNE
Pdlicno, mapa i ideja 10/10, jos malo ti fali da nadmasis ove poznate Balkan mappere, poput Gotija, Nene, mafice, mene i Hitmana, najboljih mappera na Balkanu.
Ovo je na nekoj zgradi izmappano?
Koji si objekat za pod iskoristio?

Zasto sam ja najbolji maper na Balkanu ? Balkan ti nisu samo ex-Yu zemlje, ko zna kakvih mapera imas u Grckoj, Rumuniji (najbolji stunt serveri su ti Rumunski) itd..

mapa 9/10, neki objekti ti se bas ne uklapaju.
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Citat: [MX] Makaveli aka Make poslato Jul 28, 2011, 12:32:23 POSLE PODNE
Pdlicno, mapa i ideja 10/10, jos malo ti fali da nadmasis ove poznate Balkan mappere, poput Gotija, Nene, mafice, mene i Hitmana, najboljih mappera na Balkanu.
Ovo je na nekoj zgradi izmappano?
Koji si objekat za pod iskoristio?

Haha, hvala. Prijatelj mi je rekao da sam nadmašio sam sebe :) .
Ovo je u zgradi, znači nije na zgradi  nego U zgradi. Tako da se vidi okolo iznutra, a da se ne vidi unutra izvana.
ZGRADA u kojoj je restoran:



Objekte, koje sam sam pronašao ne dajem drugima zbog vlastite originalnosti.
Ne volim one objekte kao JetDoor pa zato koristim svoje koje sam pronašao.


Neznam zaÅ¡to, ali mislim da sam ovo već negdje vidio  ::)

Ja mislim da sam ovo vidio na nekoj stranici forum.sa-mp.com ili tako nesto, jednom kad sam gledao mape kafica, dok sam ucio mappati.
Last nick: Vectro64

Citat: [TG] BloodMaster poslato Jul 28, 2011, 12:53:53 POSLE PODNE
Neznam zaÅ¡to, ali mislim da sam ovo već negdje vidio  ::)

Ovdje te MORAM prekinit.
VARAÅ  SE. 1. Tražio sam ako je netko ućinio slično, te nisam pronaÅ¡ao  (Da nebi ukrao nekome ideju).
Zatim sam napravio ovo. Možda nisi razumio o čemu se radi pa si onda mislio da je tako.

JA NISAM KOPIRANT!!!



A TI Makaveli, lažeš ko sraka. Ljut si na mene samo zato jer ti neču dati objekte mapa.ž
Ajde frajeru pronaÄ'i opet ako si faca   ;)  , evo ti link:
http://forum.sa-mp.com/forumdisplay.php?f=64
Poslednja Izmena: Jul 28, 2011, 13:04:46 POSLE PODNE od CrniGavran

Citat: CrniGavran poslato Jul 28, 2011, 12:58:38 POSLE PODNE
Citat: [TG] BloodMaster poslato Jul 28, 2011, 12:53:53 POSLE PODNE
Neznam zaÅ¡to, ali mislim da sam ovo već negdje vidio  ::)

Ovdje te MORAM prekinit.
VARAÅ  SE. 1. Tražio sam ako je netko ućinio slično, te nisam pronaÅ¡ao  (Da nebi ukrao nekome ideju).
Zatim sam napravio ovo. Možda nisi razumio o čemu se radi pa si onda mislio da je tako.

JA NISAM KOPIRANT!!!


Nisam ja ni rekao da si kopirao, rekao sam da mislim da si uzeo mapu s neta i predstavio ju kao svoju...

Ali nema veze, sigurno mi se pričinilo...

Dobra mapa...

Citat: [TG] BloodMaster poslato Jul 28, 2011, 13:05:29 POSLE PODNE
Citat: CrniGavran poslato Jul 28, 2011, 12:58:38 POSLE PODNE
Citat: [TG] BloodMaster poslato Jul 28, 2011, 12:53:53 POSLE PODNE
Neznam zaÅ¡to, ali mislim da sam ovo već negdje vidio  ::)

Ovdje te MORAM prekinit.
VARAÅ  SE. 1. Tražio sam ako je netko ućinio slično, te nisam pronaÅ¡ao  (Da nebi ukrao nekome ideju).
Zatim sam napravio ovo. Možda nisi razumio o čemu se radi pa si onda mislio da je tako.

JA NISAM KOPIRANT!!!


Nisam ja ni rekao da si kopirao, rekao sam da mislim da si uzeo mapu s neta i predstavio ju kao svoju...

Ali nema veze, sigurno mi se pričinilo...

Dobra mapa...

Hvala, ja to nebi nikad učinio.

A Å¡to se tiče Makavelia, ajde (prije) Pro Lažov (nego Pro Mapper) , pronaÄ'i opet  ;)
Evo ti link:  http://forum.sa-mp.com/forumdisplay.php?f=64

Super mapa
jako precizno, al ja to uradim sa ALT :P
XDD
Super
10/10
Datum registracije:    Listopad 21, 2009, 15:56:43
|Rick Dunn| NaNx |Soldier |
|Maper | Web Developer [HTML+CSS] | C++ beginner |

Respect: Karike, Chris, ///Masic, Stormer, Walter, NeNo, Pacino, NaNek



cristiane

Citat: Gotti747 poslato Jul 28, 2011, 12:40:01 POSLE PODNE
Citat: [MX] Makaveli aka Make poslato Jul 28, 2011, 12:32:23 POSLE PODNE
Pdlicno, mapa i ideja 10/10, jos malo ti fali da nadmasis ove poznate Balkan mappere, poput Gotija, Nene, mafice, mene i Hitmana, najboljih mappera na Balkanu.
Ovo je na nekoj zgradi izmappano?
Koji si objekat za pod iskoristio?

Zasto sam ja najbolji maper na Balkanu ? Balkan ti nisu samo ex-Yu zemlje, ko zna kakvih mapera imas u Grckoj, Rumuniji (najbolji stunt serveri su ti Rumunski) itd..

mapa 9/10, neki objekti ti se bas ne uklapaju.
On misli na ovu zajednicu,ne na cijeli prostor ex-yu,kao što ti misliš,jer ima profesionalni mapera sa ovog prostora koji nikad nisu čuli za ovu zajednicu.Sad da ne govorim o drugim zemljama koje sa manjim dijelom pripadaju Balkanu,poput Turske,Rumunije i td.

Citat: [TG] BloodMaster poslato Jul 28, 2011, 12:53:53 POSLE PODNE
Neznam zaÅ¡to, ali mislim da sam ovo već negdje vidio  ::)
U laži su kratke noge.Sve se otkrije,ako jest tako kako kažeš.

Inaće mapa je dobra,9/10.