Nismo mala deca

Započeo ⋑ᴇᴀᴅ⋑ᴏɴ, Jul 26, 2011, 22:27:35 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Ovako, imam malu zabavnu stvar da vam kažem.
Prvo, danas je na Balkan SA:MP-u sve puno prijevare.
Tražite partnera, nemate mu što ponuditi osim forum admina i admina na serveru.
Nema šanse da ćete ga dobit.
Ili ćete dobit nekog, koji je lagao da zna te uvjete što tražite za partnera, ili vas hoće prevariti.
Svi od vas hoćete imati uspješan server ili forum. Dobro, ne svi, 95% vas.
Otvarate community-e, trudite se, svaka čast. No neče vam svima uspjeti.
Otvarate RolePlay servere, no ne razmišljate na to da je već više od 160 (Balkanskih Roleplay) servera otvoreno.
RazmiÅ¡ljate, pa svaki toliko doÄ'e novi član (igrać), no ne razmiÅ¡ljate na to , da će i on prije ili kasnije htjeti otvoriti server.
Naravno, Balkan SA:MP je ovdje da podržava sve te članove. No, da radite servere, samo zato jer hoćete igraće, i trudite se da je server čim viÅ¡e sličan popularnim serverima kao CroHerze, Los Balkan itd. Pogledajte za primjer, NL (N o r t h e r n  Lights) je server, koji se trudi čim viÅ¡e kopirati CroHerze.
Nevalja vam to. No, skrenuo sam s teme. Svaki treći na Balkan SA:MP-u, traži partnera, svaki peti, hoće suraÄ'ivati sa tim koji traži partnera, da ga prevari.
Ne lupetam [cenzura]osti, govorim iz vlastitog iskustva.
Uglavnom, ti Community-i te Roleplay serveri, neće bit sve kao nekad, potrudite se, te budite originalni, unikatni!
Samo savjet, kako ćete uspjeti. Ja da sam to znao, sad bi bio SA:MP maher. :)

Lijep Pozdrav,
Balkan SA:MP,
Slobodni novinar; Crni Gavran
Poslednja Izmena: Jul 26, 2011, 22:28:05 POSLE PODNE od CrniGavran

Covjek koji je sa razlogom tu da pokazuje svoje radove i ostalo,i da uci o skriptanju cemu je namijenjen server..nema sta niti citati ovu temu...a ovo sto si rekao to su djeca koja pokusavaju stvoriti sve od nicega  ;)

Ima dosta istine u ovome sto si rekao...

samo me buni sta ako ch je jak server svaka im cast...i ima jos par jakih servera na balkanu..istina je da danas svako otvara RP servera..a sta ako evo navescu primer sebe uradio sam jako puno unikatnih stvari..i sta ova tvoja poruka me treba navesti da ne otvaram RP server?

Sta ako ja ponudim nesto vise Od CH-a i od nekih servera?

Forum je vezan za skipranje ima dosta clanova...80% njih nije otvorilo server...ali su dosli da uce pa kada steknu neko znanje pokusace verovatno nesto ne uce bezveze....
Poslednja Izmena: Jul 26, 2011, 22:35:01 POSLE PODNE od [A]hidroKrilac
//

Citat: [A]hidroKrilac poslato Jul 26, 2011, 22:34:18 POSLE PODNE
Ima dosta istine u ovome sto si rekao...

samo me buni sta ako ch je jak server svaka im cast...i ima jos par jakih servera na balkanu..istina je da danas svako otvara RP servera..a sta ako evo navescu primer sebe uradio sam jako puno unikatnih stvari..i sta ova tvoja poruka me treba navesti da ne otvaram RP server?

Sta ako ja ponudim nesto vise Od CH-a i od nekih servera?

Forum je vezan za skipranje ima dosta clanova...80% njih nije otvorilo server...ali su dosli da uce pa kada steknu neko znanje pokusace verovatno nesto ne uce bezveze....

Pokraj toga moras se i snac da uspijes sa igracima..Soprano je poceo sam i poslje je nasao Skriptera i ostale,pokraj pameti moras imati i srece.. bez uvrede CH Team  ;)

Neznam al ja znam koji ce srw skocit odma na 100 igraca msm na RP nemislim na Alfu msm da svi dobro znate o Dudinoj najvecoj konkurenciji msm da ce svi izguvibit igraca ...... nezelim spominajt ime servera al onaj ko je na BS bar 1-2 mjeseca zna o ceme pricam .....
Ping | Need For Speed - Progres
OwnerShip 100 % | Reg/Log sistem 100 % | Admin + GameMaster sistem 100 % | Bande 100 % | Poslovi 100 % | Eventi 0 % | Sistem Duel za Gunove 100 % | Sistem Duel Race 100 % | Tuning Sistem 15 % | Shop sistem 0 %
Potrebni Mapperi za Ping posebno za NFS i FR mod
Prijavnica :
Nick na forumu ( Ping forumu ) :
Za koji mod zelite mappat ( mozemo se bazirat samo za jedan a mozete za oba ) :
Sto zelite kao nagradu :

Citat: [A]Live poslato Jul 26, 2011, 23:08:10 POSLE PODNE
Neznam al ja znam koji ce srw skocit odma na 100 igraca msm na RP nemislim na Alfu msm da svi dobro znate o Dudinoj najvecoj konkurenciji msm da ce svi izguvibit igraca ...... nezelim spominajt ime servera al onaj ko je na BS bar 1-2 mjeseca zna o ceme pricam .....

Ako mislimo na server bivseg admina...on je ulozio truda i on radi posao za njih 10.

Citat: [A]Live poslato Jul 26, 2011, 23:08:10 POSLE PODNE
Neznam al ja znam koji ce srw skocit odma na 100 igraca msm na RP nemislim na Alfu msm da svi dobro znate o Dudinoj najvecoj konkurenciji msm da ce svi izguvibit igraca ...... nezelim spominajt ime servera al onaj ko je na BS bar 1-2 mjeseca zna o ceme pricam .....
Ako mislis da ce CH izgubiti broj igraca, tu se varas. CH ima svoje stalne igrace i tu su navikli tu im je drustvo, sve znaju na Serveru i sad ce tek tako otici na novootvoreni Server?(Znam o cemu pricas, ali nece to biti tako kao sto mislis) + Corr koristi komplikovane systeme, hocu reci za nove igrace ce to biti komplikovano i dosta njih se nece snaci na Serveru.

I nije to samo za CH, za sve Servere preko 50 igraca. Na primer: ED,GF,LB itd...

Citat: [CRP] Pacijent_ poslato Jul 26, 2011, 23:11:08 POSLE PODNE
Citat: [A]Live poslato Jul 26, 2011, 23:08:10 POSLE PODNE
Neznam al ja znam koji ce srw skocit odma na 100 igraca msm na RP nemislim na Alfu msm da svi dobro znate o Dudinoj najvecoj konkurenciji msm da ce svi izguvibit igraca ...... nezelim spominajt ime servera al onaj ko je na BS bar 1-2 mjeseca zna o ceme pricam .....
Ako mislis da ce CH izgubiti broj igraca, tu se varas. CH ima svoje stalne igrace i tu su navikli tu im je drustvo, sve znaju na Serveru i sad ce tek tako otici na novootvoreni Server?(Znam o cemu pricas, ali nece to biti tako kao sto mislis) + Corr koristi komplikovane systeme, hocu reci za nove igrace ce to biti komplikovano i dosta njih se nece snaci na Serveru.

I nije to samo za CH, za sve Servere preko 50 igraca. Na primer: ED,GF,LB itd...


Gle njegov server ima prejake sistem posebno za registraciju taj sistem nije jos nigdje vidjen ni na CH ni nigdje u Svijetu posebno mi je rekao nesto oko organizacija i bandi da sistem takoder nije nigdje vidjen kolko ja znam ili nagadam nece bitit /invite /makeleaderi te cmd vec nesto sasvim novo ! I da vjeruj mi skocit ce on na tolko igraca posebno sto server koristi 3 jezicu skriptu Slovenski Hrvatski i Engleski jezik !
Ping | Need For Speed - Progres
OwnerShip 100 % | Reg/Log sistem 100 % | Admin + GameMaster sistem 100 % | Bande 100 % | Poslovi 100 % | Eventi 0 % | Sistem Duel za Gunove 100 % | Sistem Duel Race 100 % | Tuning Sistem 15 % | Shop sistem 0 %
Potrebni Mapperi za Ping posebno za NFS i FR mod
Prijavnica :
Nick na forumu ( Ping forumu ) :
Za koji mod zelite mappat ( mozemo se bazirat samo za jedan a mozete za oba ) :
Sto zelite kao nagradu :

Citat: [A]Live poslato Jul 26, 2011, 23:22:16 POSLE PODNE
Citat: [CRP] Pacijent_ poslato Jul 26, 2011, 23:11:08 POSLE PODNE
Citat: [A]Live poslato Jul 26, 2011, 23:08:10 POSLE PODNE
Neznam al ja znam koji ce srw skocit odma na 100 igraca msm na RP nemislim na Alfu msm da svi dobro znate o Dudinoj najvecoj konkurenciji msm da ce svi izguvibit igraca ...... nezelim spominajt ime servera al onaj ko je na BS bar 1-2 mjeseca zna o ceme pricam .....
Ako mislis da ce CH izgubiti broj igraca, tu se varas. CH ima svoje stalne igrace i tu su navikli tu im je drustvo, sve znaju na Serveru i sad ce tek tako otici na novootvoreni Server?(Znam o cemu pricas, ali nece to biti tako kao sto mislis) + Corr koristi komplikovane systeme, hocu reci za nove igrace ce to biti komplikovano i dosta njih se nece snaci na Serveru.

I nije to samo za CH, za sve Servere preko 50 igraca. Na primer: ED,GF,LB itd...


Gle njegov server ima prejake sistem posebno za registraciju taj sistem nije jos nigdje vidjen ni na CH ni nigdje u Svijetu posebno mi je rekao nesto oko organizacija i bandi da sistem takoder nije nigdje vidjen kolko ja znam ili nagadam nece bitit /invite /makeleaderi te cmd vec nesto sasvim novo ! I da vjeruj mi skocit ce on na tolko igraca posebno sto server koristi 3 jezicu skriptu Slovenski Hrvatski i Engleski jezik !
Koristice registraciju preko Foruma, i to vec postoji na LSRP Serveru.
I ja nisam rekao da nece skociti na 100 igraca, nego da nece opasti broj igraca ovim Serverima koji imaju preko 50 stalnih igraca.(Kao sto si rekao)

Varas se nema prek oForuma kolko ja znam imat ces Master Account sto znaci moces napravitacc sa imenom npr Live al kad udes mores napravit do 3 lika na tom acc i onda ides da ga sredis :) to sam cito na blogu
Ping | Need For Speed - Progres
OwnerShip 100 % | Reg/Log sistem 100 % | Admin + GameMaster sistem 100 % | Bande 100 % | Poslovi 100 % | Eventi 0 % | Sistem Duel za Gunove 100 % | Sistem Duel Race 100 % | Tuning Sistem 15 % | Shop sistem 0 %
Potrebni Mapperi za Ping posebno za NFS i FR mod
Prijavnica :
Nick na forumu ( Ping forumu ) :
Za koji mod zelite mappat ( mozemo se bazirat samo za jedan a mozete za oba ) :
Sto zelite kao nagradu :

Citat: [A]Live poslato Jul 26, 2011, 23:22:16 POSLE PODNE
Citat: [CRP] Pacijent_ poslato Jul 26, 2011, 23:11:08 POSLE PODNE
Citat: [A]Live poslato Jul 26, 2011, 23:08:10 POSLE PODNE
Neznam al ja znam koji ce srw skocit odma na 100 igraca msm na RP nemislim na Alfu msm da svi dobro znate o Dudinoj najvecoj konkurenciji msm da ce svi izguvibit igraca ...... nezelim spominajt ime servera al onaj ko je na BS bar 1-2 mjeseca zna o ceme pricam .....
Ako mislis da ce CH izgubiti broj igraca, tu se varas. CH ima svoje stalne igrace i tu su navikli tu im je drustvo, sve znaju na Serveru i sad ce tek tako otici na novootvoreni Server?(Znam o cemu pricas, ali nece to biti tako kao sto mislis) + Corr koristi komplikovane systeme, hocu reci za nove igrace ce to biti komplikovano i dosta njih se nece snaci na Serveru.

I nije to samo za CH, za sve Servere preko 50 igraca. Na primer: ED,GF,LB itd...


Gle njegov server ima prejake sistem posebno za registraciju taj sistem nije jos nigdje vidjen ni na CH ni nigdje u Svijetu posebno mi je rekao nesto oko organizacija i bandi da sistem takoder nije nigdje vidjen kolko ja znam ili nagadam nece bitit /invite /makeleaderi te cmd vec nesto sasvim novo ! I da vjeruj mi skocit ce on na tolko igraca posebno sto server koristi 3 jezicu skriptu Slovenski Hrvatski i Engleski jezik !
Ovo za 3-Jezicnu skriptu je glupo za rp servere ...Sta da dodje neki englez i ako ga zaustavi neki igrac koji je policajac (a da ne zna Engleski) i kako ce se oni sporazumeti na serveru???


Hvala Å¡to ste me razumijeli.

jako pametno razmisljas
__ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __
I                ***    zvonzy   ***              
I   <a href="http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=31911.msg269791#msg259791">[MAP] Bahamas otok</a>                                   
I                                                                    
__ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __

Ovo je on pokusao da kopira ono sto sam ja napisao kako otvoriti RP server da bar malo budete sigurni da ce biti igraca, no ne uspjesno, moj dizajn teme je bolji  :D :D
Last nick: Vectro64