Problem s kompom

Započeo Richard Bentley, Jul 22, 2011, 23:14:56 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: [GENIUS GAMING]Jizzy poslato Jul 23, 2011, 00:35:32 PRE PODNE
Treba samo izbrisat sve od adobe i vratit system za koji dan...i rjeseno

a sta ako mu je Key Loger usao u neki Sistem fajl ili se zavukao negde sto nema veze sa Adobeom  ?

Uradi ono sto sam ti rekao u prvom postu... za onaj Combo Fix
//

Ok, probacu to sutra. Znaci samo ga pokrenem i on sam pobrise ta sranja ? Citao sam da on napravi neki log samo..

Citat: Razer poslato Jul 23, 2011, 00:40:23 PRE PODNE
Ok, probacu to sutra. Znaci samo ga pokrenem i on sam pobrise ta sranja ? Citao sam da on napravi neki log samo..

da na kraju ti izbaci log sta je sve uradio kada to uradis mozes mi poslati taj log tj tekst :D na pm pa cu ti reci nesto vise o tome...
//

Dobro, i sta ja imam s tim logom, ja hocu da se obrisu ti virusi :D

Neznam kako uspijete biti hakirani....ja sam na kompu vec 7godina i skidam sve i svasta i nikad nisam nista dobio

Ma ja mislim da nije nikakav KeyLog, da je to iz zajebancije poslao, ne s namerom da mi uzme sifre, ali uradicu tako.

Link je bio kao neka IP adresa i jos nesto.

Citat: [GENIUS GAMING]Jizzy poslato Jul 23, 2011, 00:44:50 PRE PODNE
Neznam kako uspijete biti hakirani....ja sam na kompu vec 7godina i skidam sve i svasta i nikad nisam nista dobio

Koji AV koristis? i koje jos programe koristis?
//

AVG premium...i Advanced SystemCare PRO 4
Svako malo scaniras i gotovo

Video sam ja odmah da je NOD prijavio Trojanca, ali isao sam Remove, nzm zasto se nije obrisao :$
Poslednja Izmena: Jul 23, 2011, 01:00:09 PRE PODNE od Razer

Citat: [GENIUS GAMING]Jizzy poslato Jul 23, 2011, 00:59:02 PRE PODNE
AVG premium...i Advanced SystemCare PRO 4
Svako malo scaniras i gotovo


AVG detektuje False positive viruse ja cu ti Antivirus preskociti jednostavnim kodom i promeniti sliku na destkopu..tj napraviti virus koji ce to uraditi jer AVG prepoznaje kao sto sam vec rekao False positive viruse.... Advance sistem Care Pro vuce samo ram i opterecuje ti procesor...

Redovno radis Defregmentaciju, Provera Errora na HD-u Update Drajvera iskljucivo sa oficjlanih strana..u koliko imsa original Siste skines Secuty Esentials..ili kupis licensu za novi kasperski i nemas brige...

Zato sto ga je Trojanac razbio, tj samo ga iskljucio i ovaj prijacljuje samo gresku
//

Javicu se sutra sta sam uradio sa ovim programom  :-X

Odo da spavam.

Citat: [A]hidroKrilac poslato Jul 23, 2011, 01:02:45 PRE PODNE
Citat: [GENIUS GAMING]Jizzy poslato Jul 23, 2011, 00:59:02 PRE PODNE
AVG premium...i Advanced SystemCare PRO 4
Svako malo scaniras i gotovo


AVG detektuje False positive viruse ja cu ti Antivirus preskociti jednostavnim kodom i promeniti sliku na destkopu..tj napraviti virus koji ce to uraditi jer AVG prepoznaje kao sto sam vec rekao False positive viruse.... Advance sistem Care Pro vuce samo ram i opterecuje ti procesor...

Redovno radis Defregmentaciju, Provera Errora na HD-u Update Drajvera iskljucivo sa oficjlanih strana..u koliko imsa original Siste skines Secuty Esentials..ili kupis licensu za novi kasperski i nemas brige...

Zato sto ga je Trojanac razbio, tj samo ga iskljucio i ovaj prijacljuje samo gresku

Znam..al imam sve programe uz  Advance sistem Care Pro..i nije mi ugasen toliko cesto...a uz to je i iobit antivirus neznam kako se zove...on mi sluzi da scaniram...

Nisam mogao sve da citam...Desavalo se ovo na mom jednom kompu, sredio sam reinstalacijom AVG-a...
Izbacivalo je neki dialog box...Kao automatsko restartovanje za 15 minuta...Onda ucitava drajvere, loaduje, baguje...
Dakle...Skinuo novi, novi licese code i radi ok... Nadam se da sam pomoga.

Pa i nisi bas, u ovom slucaju je virus, sad sam ustao, pa cu da pokusam ono kao sto je rekao Aleksandar.

EDIT: Sad sam upalio laptop, i sve je ok, izgleda da je moj cale sredio. Moze lock.

Hvala
Poslednja Izmena: Jul 23, 2011, 13:14:25 POSLE PODNE od Razer

Ako znas sto ti je napravio stari napiši tu da ubuduce neki znaju kojima se bude to dogadjalo...i onda moze LOCK