Problem s kompom

Započeo Richard Bentley, Jul 22, 2011, 23:14:56 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Evo, od danas imam jedan veci problem  8)

Radim nesto na kompu oko 20tak minuta, i od jednom krene da se gasi / restartuje, sve ono normalno kao da ga gasim, i onda krenu da se ucitavaju neki fajlovi, ja mislim drajveri i onda pokrene safe mode. Ja onda restartujem iz safe moda i prebaci se na normalno. To mi se desavalo nekoliko puta danas, pa moram da pitam da vidim jel zna neko u cemu je problem :(

Citat: Razer poslato Jul 22, 2011, 23:14:56 POSLE PODNE
Evo, od danas imam jedan veci problem  8)

Radim nesto na kompu oko 20tak minuta, i od jednom krene da se gasi / restartuje, sve ono normalno kao da ga gasim, i onda krenu da se ucitavaju neki fajlovi, ja mislim drajveri i onda pokrene safe mode. Ja onda restartujem iz safe moda i prebaci se na normalno. To mi se desavalo nekoliko puta danas, pa moram da pitam da vidim jel zna neko u cemu je problem :(

Da nisi pokrenuo kakvo skeniraje AV-om, ili Check Error Disc....?
//

Pobrisao sam nesto sto sam danas instalirao, ako opet zeza uradicu System Restore.

Nego danas mi je Anti Virus detektovao Trojanca, ali mislim da sam ga izbrisao.

Evo vidi ovu sliku, kad sam upalio komp pisalo mi je ovo

http://ch-slike.com/images/fVoX.jpg

To onda verovatno neki Virus radi...

ovako skni program Combo Fix (besplatan je i legalan je )

Onda zatvori sve programe..ugasi Anti Virus...i ugasi net.. (Gasenje neta je preventiva)

Pokreni Combo Fix kao Administrator (desni klik Run As ADministrator) odradi skeniranje...sve sto postoji u tvom kompjuteru taj mali jednostavi program ce da resi....

90% servisa racunara koristi taj program...
//

Radio sam System Restore, brisao NOD, i bilo je ok, kad sam ponovo instalirao NOD, odmah mi se ovo restartovalo, i ponovo safe mode, i sve isto.

Ja ipak mislim da je do NOD-a, videcu sutra sta cu da radim.

Citat: Razer poslato Jul 23, 2011, 00:12:51 PRE PODNE
Radio sam System Restore, brisao NOD, i bilo je ok, kad sam ponovo instalirao NOD, odmah mi se ovo restartovalo, i ponovo safe mode, i sve isto.

Ja ipak mislim da je do NOD-a, videcu sutra sta cu da radim.

to neki virus ometa rad Anti Virusa...nije 100% da je to..ali predpostavljam
//

Ako nikako ne uspijes to napravit...provjeri dal ti se vrte svi ventilatori jer je moguce da ti se gasi zbog velike temperature kad ne rade neki

Citat: [GENIUS GAMING]Jizzy poslato Jul 23, 2011, 00:23:37 PRE PODNE
Ako nikako ne uspijes to napravit...provjeri dal ti se vrte svi ventilatori jer je moguce da ti se gasi zbog velike temperature kad ne rade neki

Da onda bi mu iskako BSOD..plavi onaj ekran... i ne bi sam ulazio mu u Safe Mod
//

Evo saznao sam, neki saban mi je poslao neko sranje na fb-u, ponudilo mi je da skinem i instaliram Adobe, i eto odakle virus, sad sam gledao na netu, neki lik imao isti takav problem ..  :(


Nisam sad na lap topu, sutra cu da vidim da sredim to

Verovatno ti je i neki Key Loger ubacio -.-...

Nemoj kucati nikakve sifre  pre nego sto ocistis ga tako kako sam ti rekao
//

Cuo sam i za CCleaner, jel valja to ?

Treba samo izbrisat sve od adobe i vratit system za koji dan...i rjeseno

Nisam bas siguran da je samo to :(