CH Slike | Novi upload vasih slika

Započeo ...Neno..., Jul 20, 2011, 17:44:33 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: System32 poslato Jul 20, 2011, 21:32:30 POSLE PODNE
Citat: [A]Ricky poslato Jul 20, 2011, 20:32:06 POSLE PODNE
Da li mozda vidite slicnosti sa ovim?

Svaka cast na promenjenom dizajnu..ali mislim da doticna osoba nije sve uradila sama...

http://www.techyard.net/create-your-own-image-hosting-site/

Pozdrav

VELIKI EDIT: U koliko neko kaze da lazem pogledaj Logo ovoga GOOLDIKE tj obratite paznju na slovo G.... a onda pogledajte ikonicu u vrhu browsera kda otvorite CH Img host :/

Edit jos jedan :D ko ne shvata :D

Ovo je sa stranice gde preuzmete source kod za Img Host


A ovo je CH


oni su se bar potrudili, iako su to kopirali vrlo je brzo i posluzi

Sta onda kad ljudi kopiraju komande iz GF-a u neki svoj mod? Za to ne govoris, a za ovo da :S

Ne ok je stojim iza toga da je lepo uradjeno...ali govore da su sve sami uradili eno pogledaj im i na forumu isto pricaju... a kada neko pokusa ovde da nesto kopira sa CH odmah se zabrane pucaju..stani malo....

Nije receno da nije zabranjeno kopirati ovaj host..ali mogli su reci da njije sve njihovo -.-

Brz je zato sto nije opterecen nema puno stvari na njemu...
//

Nije uredu sto govore da je njihovo...
ali tu je domena(.com) host & trud koji većina vas "napadača" nema, zato tišu miševi -.-''
Poslednja Izmena: Jul 20, 2011, 21:39:46 POSLE PODNE od [prazno? :o] K4[Я]!K3

Citat: [prazno? :o] K4[Я]!K3 poslato Jul 20, 2011, 21:39:30 POSLE PODNE
Nije uredu sto govore da je njihovo...
ali tu je domena(.com) host & trud koji većina vas "napadača" nema, zato tišu miševi -.-''

Ja sam samo rekao svoje..oni znaju da skoce kadka ih neko kopira ovo ono odmah neke svadje izbijaju.....

Sto se tice tih hostova domena i toga..imam sve to samo mi to nije potrebno  :-*
//

Scripta je besplatna kao i tut kako se koristi... prema tome nek se odgovorni izjasni a napadačima sam rekao sve u prethodnom postu!

Citat: [prazno? :o] K4[Я]!K3 poslato Jul 20, 2011, 21:42:39 POSLE PODNE
Scripta je besplatna kao i tut kako se koristi... prema tome nek se odgovorni izjasni a napadačima sam rekao sve u prethodnom postu!

Uredu je besplatno je uraditi i bodove kao na CH ...
//

Citat: [A]Ricky poslato Jul 20, 2011, 21:45:23 POSLE PODNE
Uredu je besplatno je uraditi i bodove kao na CH ...

misliš na one CH bodove u statsima?
uradi ti takve bodove... al nemoj da se zovu BB(bla bla server) bodovi nego izmisli nesto svoje -.-''

a ono, kod nije tako tezak.. mogli su napravit sami... ali opet je dobro...

Citat: [A]hidroKrilac poslato Jul 20, 2011, 20:32:06 POSLE PODNE
Da li mozda vidite slicnosti sa ovim?

Svaka cast na promenjenom dizajnu..ali mislim da doticna osoba nije sve uradila sama...

http://www.techyard.net/create-your-own-image-hosting-site/

Pozdrav

VELIKI EDIT: U koliko neko kaze da lazem pogledaj Logo ovoga GOOLDIKE tj obratite paznju na slovo G.... a onda pogledajte ikonicu u vrhu browsera kda otvorite CH Img host :/

Edit jos jedan :D ko ne shvata :D

Ovo je sa stranice gde preuzmete source kod za Img Host


A ovo je CH



I sta bi sad trebali da uradimo ?

Ne razumijem sta ti hoces sa ovim , image hosting je uradjen za kratko vrijeme i ispao je dobar , neko se bar potrudio a vi ni to nemozete nego samo pljujete.

Kada ti budes uradio nesto bolje daj da pogledamo  8)










Real-Life informacije



Ime : Vedad
Prezime : Fetahovic
Nadimak : Dedica
Zanimanje : Zigolo
Pol : Musko
Godine : 17







BS i ostale informacije



Rank :
Profil : Click Skype : Vedad_Phantoom CH-RP : ex Head Admin CH-FPS : ex Head Admin CH status : Legenda


Dobar je ;)

Bez svadja i offtopica, da ne moram da lockam ili prijavim s.modu ::)

ma kako da se ne svadjam pogledaj sta je hidrokrilac uradio mom avataru :D










Real-Life informacije



Ime : Vedad
Prezime : Fetahovic
Nadimak : Dedica
Zanimanje : Zigolo
Pol : Musko
Godine : 17







BS i ostale informacije



Rank :
Profil : Click Skype : Vedad_Phantoom CH-RP : ex Head Admin CH-FPS : ex Head Admin CH status : Legenda



Citat: ...PhiLLipS... poslato Jul 21, 2011, 10:03:47 PRE PODNE
CitatDa li mozda vidite slicnosti sa ovim?

Svaka cast na promenjenom dizajnu..ali mislim da doticna osoba nije sve uradila sama...

http://www.techyard.net/create-your-own-image-hosting-site/

Pozdrav

VELIKI EDIT: U koliko neko kaze da lazem pogledaj Logo ovoga GOOLDIKE tj obratite paznju na slovo G.... a onda pogledajte ikonicu u vrhu browsera kda otvorite CH Img host :/

Edit jos jedan  ko ne shvata  ...


Pa sta ako su tako uradili barem su se potrudili,vidim da ovde ima i ljubomornih :S

Ajde druze malo se ukljuci i procitaj o cemu se rade...Uzeli su kod prepravili ga malo...zasluge sve njima...ovde cim neko krade zasluge banovan je  ili ima zabranu da ovde svoj server reklamira

Inace ja sam ovaj img host koristio jos pre godinu dana..isto ga prepravljao itd....
//

Ako mi neko kaze da sam kopirao CH kad zavrsim mod
nece biti dobro  ;)

Citat: System32 poslato Jul 20, 2011, 21:32:30 POSLE PODNE
Citat: [A]Ricky poslato Jul 20, 2011, 20:32:06 POSLE PODNE
Da li mozda vidite slicnosti sa ovim?

Svaka cast na promenjenom dizajnu..ali mislim da doticna osoba nije sve uradila sama...

http://www.techyard.net/create-your-own-image-hosting-site/

Pozdrav

VELIKI EDIT: U koliko neko kaze da lazem pogledaj Logo ovoga GOOLDIKE tj obratite paznju na slovo G.... a onda pogledajte ikonicu u vrhu browsera kda otvorite CH Img host :/

Edit jos jedan :D ko ne shvata :D

Ovo je sa stranice gde preuzmete source kod za Img Host


A ovo je CH


oni su se bar potrudili, iako su to kopirali vrlo je brzo i posluzi

Sta onda kad ljudi kopiraju komande iz GF-a u neki svoj mod? Za to ne govoris, a za ovo da :S


Brzo je iz samo jednog razloga, a to je zato sto server nije preopterecen sa uploadom, tako da tu i nema nekog turda sem oko dizajna, oko dizajna su se potrudili, a to sto su izmenili par slova i to, to moze i dete od 3 godine, licno sam menjao ovaj img host za potrebe jendog foruma (ne i dizajn)...
tak oda jedina zasluga koaj moze da im ide jeste dizajn....

EDIT:
Nisu cak ni izmenili dizajn!!

http://demo.chevereto.com/
Poslednja Izmena: Jul 28, 2011, 16:33:20 POSLE PODNE od [A]Maki187