IV:San Andreas ; San Andreas on RAGE engine

Započeo GodFatherr, Jul 16, 2011, 19:10:20 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Uff taman sam ustimo gta iv da mi radi na medium <3
Ali ipak mi je liberty bolji od lslvsf :)

Citat: [Modern] Sonny poslato Jul 22, 2011, 14:07:56 POSLE PODNE
Uff taman sam ustimo gta iv da mi radi na medium <3
Ali ipak mi je liberty bolji od lslvsf :)

Ali uskoro će doći opet LS LV SF, na kojem ću definitivno igrat
I zbog toga rušit win :D


Probudjena realnost, ali i lagging, u velikoj meri :D

Zato što snima s frapsom a on je poznat da uzima jako dosta fpsa.  Inaće mu ne lagga.
Poslednja Izmena: Jul 23, 2011, 12:42:53 POSLE PODNE od Nik Delgad.lua




Ljudi..ovo je za GTA 4 uradjen san andreas..nece prepravljati igru san andreas nego ce prepravljati GTA 4...neces vise npr imati mapu od gta 4 nego ce biti kao san andreas
//





WTF,nemam rijeci,ja sam mislio to je neka glupost,i isto sam mislio da je mod za gta sa i sad gledam videe i nemogu vjerovati!Svaka cast!Odma stavljam skidat GTA:IV ;D
Mysterious roleplay

Citat: SlicK poslato Jul 29, 2011, 04:17:37 PRE PODNE
WTF,nemam rijeci,ja sam mislio to je neka [cenzura]ost,i isto sam mislio da je mod za gta sa i sad gledam videe i nemogu vjerovati!Svaka cast!Odma stavljam skidat GTA:IV ;D
Naravno da je odlicna stvar...Skidaj ako imas IV...

Ja sam stavio skidat gta pa ce mi se skinuti za 1 h sad xD jucer sam stavio u ponoc i ugasio mi se laptop jer mi se pregrijao u 12:30 i sad ima 64 posto jer sam ukljucio cheat engine  :D

Citat: [ED] gonss poslato Jul 16, 2011, 19:28:15 POSLE PODNE
Jel može da se igra SA:MP sa ovime?

Ti si stvarno pretjerao sa ovim pitanjem :D hihi.
Ovo je mod za GTA 4, kako bih se igrao SA:MP sa GTA 4.
Vjerovatno ce se moc igrat IV:MP sa time, što će biti kao SA:MP ali puno bolje :D hihihi

IV:SA je izašao prije tjedan dana. http://www.gtaivsa.com/ Odite na download te skinite mod. morate imati GTA IV instaliran. Oprostite za zakašnjenje bio sam na odmoru pa nisam mogo postavit. Uživajte u modu.