[Pomoc] /v buy "nemamo vise zaliha"

Započeo Klujber, Jul 08, 2011, 19:07:45 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Skripta koju koristim: FactionGame
Detaljan opis problema:Kad ocu kupit bilo koje vozilo koje je na buy ili kad sam u trgovini pise da "nemamo vise zaliha" ako mi moze neko pomoc o vezi ovog?
Dio skripte:  ako trebate vam dam
Neke slike/video za lakse dobivanje pomoci(neobavezno): /
Ex Yu Gaming Comunity [Otvorenje danas 9.7.2011 u 20:00 sati] IP servera:178.63.80.210:7892



Citat: maseri poslato Avgust 18, 2011, 00:24:18 PRE PODNE
gdje si nasao autosalon??  :)

Da li ovo ima veze sa pomenutim rešenjem?

@Klujber, ovu poruku dobijaÅ¡ kada nema dovoljno produkta u bizu koji omogućava prodaju vozila. UÄ'i u kamion (trebalo bi da se nalazi na dokovima u LS, ne znam da li je tako i na FactionGame) i /loadproducts (ili kako već, verovatno će ti ispisati text kada uÄ'eÅ¡ u poruku) i doÄ'i do odreÄ'enog bizza gde ćeÅ¡ /sellprods (ili slično).

Drugo reÅ¡enje, koga možda i nema .. (xD) jeste da naÄ'eÅ¡ taj biz, i kada ćeÅ¡ se nalaziti tačno u bizu, odnosno ispred bizza ako ne možeÅ¡ ući kucaÅ¡:
/edit products 100000

Treće reÅ¡enje jeste da naÄ'eÅ¡ taj bizz u bizz.cfg, ili sbizz.cfg (nebitno) i tamo na odgovarajuće mesto staviÅ¡ neki broj, recimo 10000 (Å¡ta je relativno velika vrednost, al zato se neće izprazniti za dan).
Poslednja Izmena: Avgust 18, 2011, 01:12:56 PRE PODNE od mikec

Snich

Ja bih se složio s ovim trećim rjeÅ¡enjem ..  ;)

Patrick

rjesio sam to btw to je on za mene postao samo smo ubacili pod bizevi od starog faction game-a i radilo nije bilo produkta