[0.3] [RolePlay]: Streets Of Los Santos SA:MP RolePlay                       

Započeo Lonkec, Januar 06, 2010, 12:44:57 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: TheSaint poslato Januar 06, 2010, 15:46:09 POSLE PODNE
Citat: Sale poslato Januar 06, 2010, 15:34:54 POSLE PODNE
EPIC FAIL  ;D 8) ... *POBRISANO*

ovo zbilja nije lijepo -.-

Hm, hm, nemas pravo da pricas sta je lepo sta nije zato sto ne znas sta je sve LONKICA radio na NG, uvlacio se svim adminima u dupe i onda samo otiso i pokusao dosta igraca da odvede sa servera... Srecom nije mu uspelo a da jeste bilo bi svega  :D  ;D  8)
Poslednja Izmena: Januar 06, 2010, 15:52:44 POSLE PODNE od dinkO14

Citat: Lonkec poslato Januar 06, 2010, 14:10:03 POSLE PODNE
Ovo su Streetz i nije RP ;)
Pa svejedno ih kopirate zbog razlike u jednom slovu. I je, Roleplay je server. Ali nije obican Roleplay vec Gangsta Roleplay i ima jednu od najboljih skripta po meni, samo sto rijetki znaju za taj server.


Otvorenje ce mozda kasnit, Lonka jos nije dobio host nezna se kad ce dobit hoster nije online ceka se hoster bit cete obavijesteni!

Hvala na razumijevanju

Baff

Citat: jopas poslato Januar 06, 2010, 15:55:29 POSLE PODNE
Otvorenje ce mozda kasnit, Lonka jos nije dobio host nezna se kad ce dobit hoster nije online ceka se hoster bit cete obavijesteni!

Hvala na razumijevanju

ne pricaj o lonki !

dinkec banuj ga ne slusa te




Ludi Grad

ma daj ljudi pustite ljude nek otvaraju sta hoce..........btw. Mozda i uspiju........sa puno srece....dignite im malo MORAL,  a ne ne valja ovo nicemu.....ma valja samo naprijed momci NADAM se da nas necete iznevjeriti!!!!



ja bi reko da 99.99% servera sa free domenom i hostom propadne i to ćak i prebrzo,al dobro možda je ovo i jedan od tih 0.01%..uostalom možeš i kasnije od donacija(ako bude) kupit webhosting neki

Gotov sa SAMP - Proud vG Player
Visit Valhalla Gaming!


Citat: [CC]Sam poslato Januar 06, 2010, 17:30:05 POSLE PODNE
mogli ste bar kupit domenu za forum kad vec ne placate host servera :S...

da mogli smo,a znate sta vi mozete??? Prestat tu blatnjat servere koji nemaju kupljenu domenu za jeb*** forum