Glavni razgovor #10

Započeo cristiane, Jul 05, 2011, 13:10:19 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 20 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: [GG] mafica .pwn poslato Jul 22, 2011, 20:03:56 POSLE PODNE
Blood pa treba li napraviti save sistem za to sto s ekupi npr ako je nesto bitno :D ?

Piše da je sve na tebi...

Znači sve sve sve... Ti možeš napraviti da se ulazi sa /enter a možeš da ulaz bude automatski a možeš i na tipku...
Na tebi je dali će se moći kupovati ili će samo stajati "Dućan", na tebi je šta će se prodavati u njemu, kolike će cijene biti, kolike će zalihe biti - ako će ih biti...

Bilo bi lijepo da napravite neÅ¡to unikatno jer znate kako je Djuro bio ljut na natjecanju u mapanju ;) Npr, da snimite npc botove koji će raditi po dućanu ili kad doÄ'eÅ¡ do blagajne da maÅ¡e rukama.... Ili pak da se igrač može zaposliti...

Mogu u bezkraj, ovo su vam samo neke ideje :)

Sretno svima joÅ¡ jednom  ;)

http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=28605.msg214703#new


Citat: [TG] BloodMaster poslato Jul 22, 2011, 20:09:14 POSLE PODNE
Citat: [GG] mafica .pwn poslato Jul 22, 2011, 20:03:56 POSLE PODNE
Blood pa treba li napraviti save sistem za to sto s ekupi npr ako je nesto bitno :D ?

Piše da je sve na tebi...

Znači sve sve sve... Ti možeš napraviti da se ulazi sa /enter a možeš da ulaz bude automatski a možeš i na tipku...
Na tebi je dali će se moći kupovati ili će samo stajati "Dućan", na tebi je šta će se prodavati u njemu, kolike će cijene biti, kolike će zalihe biti - ako će ih biti...

Bilo bi lijepo da napravite neÅ¡to unikatno jer znate kako je Djuro bio ljut na natjecanju u mapanju ;) Npr, da snimite npc botove koji će raditi po dućanu ili kad doÄ'eÅ¡ do blagajne da maÅ¡e rukama.... Ili pak da se igrač može zaposliti...

Mogu u bezkraj, ovo su vam samo neke ideje :)

Sretno svima joÅ¡ jednom  ;)

http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=28605.msg214703#new


A daj brate, imao sam ideju za tog NPCa -.- Sledecu put da cutis :D
Nego, sad cu ti nesto ponuditi na PM  :P

Citat: [TG] BloodMaster poslato Jul 22, 2011, 20:09:14 POSLE PODNE
Citat: [GG] mafica .pwn poslato Jul 22, 2011, 20:03:56 POSLE PODNE
Blood pa treba li napraviti save sistem za to sto s ekupi npr ako je nesto bitno :D ?

Piše da je sve na tebi...

Znači sve sve sve... Ti možeš napraviti da se ulazi sa /enter a možeš da ulaz bude automatski a možeš i na tipku...
Na tebi je dali će se moći kupovati ili će samo stajati "Dućan", na tebi je šta će se prodavati u njemu, kolike će cijene biti, kolike će zalihe biti - ako će ih biti...

Bilo bi lijepo da napravite neÅ¡to unikatno jer znate kako je Djuro bio ljut na natjecanju u mapanju ;) Npr, da snimite npc botove koji će raditi po dućanu ili kad doÄ'eÅ¡ do blagajne da maÅ¡e rukama.... Ili pak da se igrač može zaposliti...

Mogu u bezkraj, ovo su vam samo neke ideje :)

Sretno svima joÅ¡ jednom  ;)

http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=28605.msg214703#new



Jel moze uz to da ide mapa tj da mi negde izmapujemo ducan ?
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

@Gotti, moze, radis kako oces.

Citat: Gotti747 poslato Jul 22, 2011, 20:17:39 POSLE PODNE
Citat: [TG] BloodMaster poslato Jul 22, 2011, 20:09:14 POSLE PODNE
Citat: [GG] mafica .pwn poslato Jul 22, 2011, 20:03:56 POSLE PODNE
Blood pa treba li napraviti save sistem za to sto s ekupi npr ako je nesto bitno :D ?

Piše da je sve na tebi...

Znači sve sve sve... Ti možeš napraviti da se ulazi sa /enter a možeš da ulaz bude automatski a možeš i na tipku...
Na tebi je dali će se moći kupovati ili će samo stajati "Dućan", na tebi je šta će se prodavati u njemu, kolike će cijene biti, kolike će zalihe biti - ako će ih biti...

Bilo bi lijepo da napravite neÅ¡to unikatno jer znate kako je Djuro bio ljut na natjecanju u mapanju ;) Npr, da snimite npc botove koji će raditi po dućanu ili kad doÄ'eÅ¡ do blagajne da maÅ¡e rukama.... Ili pak da se igrač može zaposliti...

Mogu u bezkraj, ovo su vam samo neke ideje :)

Sretno svima joÅ¡ jednom  ;)

http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=28605.msg214703#new



Jel moze uz to da ide mapa tj da mi negde izmapujemo ducan ?

Da ali mapa neće neće biti uključena u skripti jer se ocjenjuje skripta, ne mapa...

Ali naravno da može, kao neki ugoÄ'aj, ali važnija je skripta....

...Neno...

Blood,sudjelovacu najvjerovatnije,dobio sam extra ideju i unikatnu,al uz mapu ce bit. :)

dragan12

Citat: ...Neno... poslato Jul 22, 2011, 22:39:41 POSLE PODNE
Blood,sudjelovacu najvjerovatnije,dobio sam extra ideju i unikatnu,al uz mapu ce bit. :)
Imam i ja par dobrih ideja sutra cu uraditi. Sretno ti Neno i ostalima ;)

Citat: Gotti747 poslato Jul 22, 2011, 16:11:45 POSLE PODNE
Malo cudno ali zasto kada odem na adresu onog Trexovog laznog balkan sampa koji je sada ugasen (sa - mp .com.ba) prebaci me na Old Generation community ? kakve ima veze jedno sa drugim ?

Tek sad vidio poruku...

Zato što je onaj lažni balkan samp propao te su ovi zakupili domenu (od OG) i redicta se na njihov forum...

Daj nek mi neko kaže di da postam temu uvezi "scriptfiles-a" xD


Dear Diary,
A chipmunk asked me my name today
I told him it was Joe
That lie will haunt me forever...


Citat: Razer poslato Jul 22, 2011, 23:36:16 POSLE PODNE
Sta tacno hoces ?
Ma imam nekih problema sa mapom "users", odnosno uopče mi te mape nema.


Dear Diary,
A chipmunk asked me my name today
I told him it was Joe
That lie will haunt me forever...


Citat: [MX]Vilko poslato Jul 22, 2011, 23:37:30 POSLE PODNE
Napraviš ju? Lol
Gle. U mapi se spremaju regani acc-ovi kao što znaš, ali meni se nespremaju u mapi "users" nego direktno u "scriptfiles" mapi.

Pokušao sam pobrisat sve acc-ove, napraviti users mapu, al ništa nepomaže. Acc-ovi se ipak spremaju izvan mape users.

Evo slika--> http://i.imgur.com/rQVAO.png


Dear Diary,
A chipmunk asked me my name today
I told him it was Joe
That lie will haunt me forever...

Onda u skripti pod "#define /scriptfiles" tako nešto, samo poslje toga Scriptfiles dodaš /users

Evo vidim da je pawn scriptanje dostiglo vrhunac kada su uspjeli da urade ovo hahaah

Citat-Fuel Sistem - namesteno je da se gorivo trosi,kao sto i mozete da ga dopunite na pumpe.










Real-Life informacije



Ime : Vedad
Prezime : Fetahovic
Nadimak : Dedica
Zanimanje : Zigolo
Pol : Musko
Godine : 17







BS i ostale informacije



Rank :
Profil : Click Skype : Vedad_Phantoom CH-RP : ex Head Admin CH-FPS : ex Head Admin CH status : Legenda