Glavni razgovor #10

Započeo cristiane, Jul 05, 2011, 13:10:19 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

Evo ljudi i mene došo,spava mi se još al et jbg nemogu... :D

Citat: Dane poslato Jul 20, 2011, 09:53:42 PRE PODNE
Evo ljudi i mene došo,spava mi se još al et jbg nemogu... :D

Reko je jedan Super Moderator da ovo nije Facebook da stavljas statuse -.-
Since 19.6.2011 - P!xel
                                  

- Skripter
- Maper
- Web Developer


Sorry nisam znao,neka onda obrišu post.... :(

Dane postajes naporan -.- svojim postovima svaki drugi je tvoj gori si od onog Wake
Ping | Need For Speed - Progres
OwnerShip 100 % | Reg/Log sistem 100 % | Admin + GameMaster sistem 100 % | Bande 100 % | Poslovi 100 % | Eventi 0 % | Sistem Duel za Gunove 100 % | Sistem Duel Race 100 % | Tuning Sistem 15 % | Shop sistem 0 %
Potrebni Mapperi za Ping posebno za NFS i FR mod
Prijavnica :
Nick na forumu ( Ping forumu ) :
Za koji mod zelite mappat ( mozemo se bazirat samo za jedan a mozete za oba ) :
Sto zelite kao nagradu :


@crozer srecan rodjendan

BTW ko pravi ovo balkan MTA zeleo bih da pomognem :D










Real-Life informacije



Ime : Vedad
Prezime : Fetahovic
Nadimak : Dedica
Zanimanje : Zigolo
Pol : Musko
Godine : 17







BS i ostale informacije



Rank :
Profil : Click Skype : Vedad_Phantoom CH-RP : ex Head Admin CH-FPS : ex Head Admin CH status : Legenda



Mikic95

Nemojte stavljati te neke linkove po glavnom chatu (pola stranica je to).
ÄŒestitajte mu roÄ'endan na PM, a ne ovdje.

ma hajde hawks ako si smod nisi boga za muda uhvatio  8)

Ja sam pitao nesto i uzgred mu cestitao  :-\










Real-Life informacije



Ime : Vedad
Prezime : Fetahovic
Nadimak : Dedica
Zanimanje : Zigolo
Pol : Musko
Godine : 17







BS i ostale informacije



Rank :
Profil : Click Skype : Vedad_Phantoom CH-RP : ex Head Admin CH-FPS : ex Head Admin CH status : Legenda


Balkan SAMP, stvarno treba jedan poveci "refresh".
Znam da ovo nije mesto za predlaganje, ali kad se svakakve [cenzura]osti pisu u ovom glavnom chatu onda mogu i ja da postavim nesto pametno.
Bilo bi dobro da uradite large update na SMF 2.0 jer sam citao da SMF 1.1.14 ima velikih propusta oko nickova koji se mogu zlo-upotrebiti.
Staviti neku lepsu temu a ne ovo sivilo koje gledam vec godinu dana od kako sam dosao na ovaj forum.
Dodajte malo dobrih modova izmenite malo ovaj izgled, secam se kad je prvih puta bilo pitanje da se promeni tema Correlli je valjda rekao da je Chris ulozio velike napore da napravi cak i ovu temu, a meni koji se bavim veoma malo SMF-om odnosno pravjlenjem tema ovakva tema ne predstavlja ni mali problem. Da neduzim pricu jer je ovo vec pricano milion puta, samo molim vas uradite to.

I da nemojte samo reci da stisnem gumb "Odjava" ako mi se nesvidja jer tako neresavate problem.


@Dedica haha

PS. Tvoj zelenko je upravo umro jer si napravio taj post .
Poslednja Izmena: Jul 20, 2011, 13:04:55 POSLE PODNE od _Stranger

Mikic95

Citat: [CH] Dedica poslato Jul 20, 2011, 13:01:49 POSLE PODNE
Ja sam pitao nesto i uzgred mu cestitao  :-\
Netko tebe spomenuo ?
Ja sam reko za ostale, jer vjerovatno već njih 10 čeka da nabije taj jedan post s tom "čestitkom".

Citat: _Stranger poslato Jul 20, 2011, 13:03:32 POSLE PODNE
Balkan SAMP, stvarno treba jedan poveci "refresh".
Znam da ovo nije mesto za predlaganje, ali kad se svakakve [cenzura]osti pisu u ovom glavnom chatu onda mogu i ja da postavim nesto pametno.
Bilo bi dobro da uradite large update na SMF 2.0 jer sam citao da SMF 1.1.14 ima velikih propusta oko nickova koji se mogu zlo-upotrebiti.
Staviti neku lepsu temu a ne ovo sivilo koje gledam vec godinu dana od kako sam dosao na ovaj forum.
Dodajte malo dobrih modova izmenite malo ovaj izgled,

Mislim da će se to uraditi, ali ja iskreno nisam za to, ovo je preodlično.
Citat: _Stranger poslato Jul 20, 2011, 13:03:32 POSLE PODNE
I da nemojte samo reci da stisnem gumb "Odjava" ako mi se nesvidja jer tako neresavate problem.
Onda klikni "odjavi se" :D

Citat: _Stranger poslato Jul 20, 2011, 13:03:32 POSLE PODNE
Balkan SAMP, stvarno treba jedan poveci "refresh".
Znam da ovo nije mesto za predlaganje, ali kad se svakakve [cenzura]osti pisu u ovom glavnom chatu onda mogu i ja da postavim nesto pametno.
Bilo bi dobro da uradite large update na SMF 2.0 jer sam citao da SMF 1.1.14 ima velikih propusta oko nickova koji se mogu zlo-upotrebiti.
Staviti neku lepsu temu a ne ovo sivilo koje gledam vec godinu dana od kako sam dosao na ovaj forum.
Dodajte malo dobrih modova izmenite malo ovaj izgled, secam se kad je prvih puta bilo pitanje da se promeni tema Correlli je valjda rekao da je Chris ulozio velike napore da napravi cak i ovu temu, a meni koji se bavim veoma malo SMF-om odnosno pravjlenjem tema ovakva tema ne predstavlja ni mali problem. Da neduzim pricu jer je ovo vec pricano milion puta, samo molim vas uradite to.

I da nemojte samo reci da stisnem gumb "Odjava" ako mi se nesvidja jer tako neresavate problem.


Ova tema predstavlja Balkan SA:MP... Šta vi mislite? Da će neko ako vidi bog zna kake phuljice i koje kake modove ostati na forumu... E pa neće, dapače odbit će ga...

Vi ste ovdje zbog sadržaja foruma ne zbog njegovog izgleda...

SMF 2.0 mi izgleda pomalo defektno zbog onih koje kakvih padajućih izbornika, ja neznam šta ovom forumu fali...

Citat: [ED] gonss poslato Jul 20, 2011, 13:11:16 POSLE PODNE
Citat: _Stranger poslato Jul 20, 2011, 13:03:32 POSLE PODNE
I da nemojte samo reci da stisnem gumb "Odjava" ako mi se nesvidja jer tako neresavate problem.
Onda klikni "odjavi se" :D
Poslednja Izmena: Jul 20, 2011, 13:19:46 POSLE PODNE od [TG] BloodMaster

Stranger meni isto ili 2.0 ili 1.1.4 isti vrag samo nek maknu ovo sivilo sto kazes nek stave Zone99 EDIT hahahahah salim se daj mjenajj ovo brate u neku drugu boju ...
Ping | Need For Speed - Progres
OwnerShip 100 % | Reg/Log sistem 100 % | Admin + GameMaster sistem 100 % | Bande 100 % | Poslovi 100 % | Eventi 0 % | Sistem Duel za Gunove 100 % | Sistem Duel Race 100 % | Tuning Sistem 15 % | Shop sistem 0 %
Potrebni Mapperi za Ping posebno za NFS i FR mod
Prijavnica :
Nick na forumu ( Ping forumu ) :
Za koji mod zelite mappat ( mozemo se bazirat samo za jedan a mozete za oba ) :
Sto zelite kao nagradu :

MA boja je odlicna sta bi ste vi da napravimo neku kombinaciju zelene , ljubicaste i zute boje pa da te oci zabole dok procitas jedan tut ?
Boje su slicne kao boje SAMP foruma i nema tu sta da se mijenja










Real-Life informacije



Ime : Vedad
Prezime : Fetahovic
Nadimak : Dedica
Zanimanje : Zigolo
Pol : Musko
Godine : 17







BS i ostale informacije



Rank :
Profil : Click Skype : Vedad_Phantoom CH-RP : ex Head Admin CH-FPS : ex Head Admin CH status : Legenda