Modern Online Gaming Community - Otvaranje 03.07 u 20:00h

Započeo tbedy.amx, Jul 01, 2011, 17:01:01 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

●° John °●

Citat: Saul_Hudson poslato Jul 03, 2011, 23:43:50 POSLE PODNE
i ja sam bio ...zbugano je sve kad udjes nista nevidis  :'( :'( :'(

/refresh kucaj i resices to je svima moraju to podhitno da poprave jer zbog toga ljudi i izlaze. ja bi preporucio da ovo sve zakljucaju , lepo to srede testiraju ga nekoliko dana lepo i vide u cemu nije dobro ne ovako svakih dan zaljucan pa otkljucan tako se gube igraci a i ovako kao sto sam ti rekao inace je dobar server nemojte upropastiti to sto ste poceli ali za sada to zakljucajte i sredite ga pa ponovo objavite na BS :P .. a nece vam oduzeti puno vremena po malo 3-4 dana i gotovo .. ;) ..

...Neno...

Sredite malo mod,i mogli ste promjeniti ono "Faction Game pravila" kad se konektujes  ;) jer se server nezove Faction Game  :D

Danas dolazi mali update s puno mali sitnica!!

Popravit cemo mod u vrlo kratkom roku, danas ce vec biti novi server...

Danas mjenjamo probleme s tim sto se nista nevidi (inace to je zbog prevelikog brojaobjekata)

Sredujemo bugove s organizacijama, liderima i vozilima...

Update ce biti danas popodne tako da navecer bude sve u redu i igriivo!!



Trebamo skriptera, javite se na forumu.

I dajte ljudi, pa nije mod tolki shit, dobar je nego ste se vi navikli na CH mod i u tome je problem ;).

I da, u toku su prijave za lidera. Zelim samo da se samo regaju na nas forum i server ljudi zeljni RPa.

Ne botovi koji ce doc na server biti 1h i otici zauvijek! Ne, mi trazimo prave igrace ;).


Citat: â"â'ºâ'ºâ"â,,¢ poslato Jul 11, 2011, 00:12:20 PRE PODNE
I dajte ljudi, pa nije mod tolki shit, dobar je nego ste se vi navikli na CH mod i u tome je problem ;).

Baš retko ko na ovom forumu igra na CH, nije to stvar navike već stvar kvaliteta .


Citat: â"â'ºâ'ºâ"â,,¢ poslato Jul 11, 2011, 00:12:20 PRE PODNE
Ne botovi koji ce doc na server biti 1h i otici zauvijek! Ne, mi trazimo prave igrace ;).

ZaÅ¡to kažeÅ¡ za takve da su botovi? UÄ'u, pogledaju, ne svidi im se server i Å¡ta sad? Zato su botovi? Sad ti tek ne bih uÅ¡ao.


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


N0NE

Citat: â"â'ºâ'ºâ"â,,¢ poslato Jul 11, 2011, 00:12:20 PRE PODNE
Trebamo skriptera, javite se na forumu.

I dajte ljudi, pa nije mod tolki shit, dobar je nego ste se vi navikli na CH mod i u tome je problem ;).

I da, u toku su prijave za lidera. Zelim samo da se samo regaju na nas forum i server ljudi zeljni RPa.

Ne botovi koji ce doc na server biti 1h i otici zauvijek! Ne, mi trazimo prave igrace ;).


DA te ispravim mod jest shit, i ja nisam bot...

Citat: n0nE poslato Jul 12, 2011, 14:19:26 POSLE PODNE
Citat: â"â'ºâ'ºâ"â,,¢ poslato Jul 11, 2011, 00:12:20 PRE PODNE
Trebamo skriptera, javite se na forumu.

I dajte ljudi, pa nije mod tolki shit, dobar je nego ste se vi navikli na CH mod i u tome je problem ;).

I da, u toku su prijave za lidera. Zelim samo da se samo regaju na nas forum i server ljudi zeljni RPa.

Ne botovi koji ce doc na server biti 1h i otici zauvijek! Ne, mi trazimo prave igrace ;).


DA te ispravim mod jest shit, i ja nisam bot...

danas je re-otvorenje... citaj novije informaicje


Joooosss maloooo :D

Ajte ljudi isto na forum, rusimo rekord :-\  :-* :-*
Poslednja Izmena: Jul 12, 2011, 19:28:59 POSLE PODNE od ⓍⒺⒺⓁ™

Ovaj novi mod me odusevio, bio sam na putu i ja se vratim a ono iznenadjenje xD
Sad ce uletit neke nove event mape :*