Genius Gaming Novi IP i Forum

Započeo LuKsA, Januar 04, 2010, 17:04:19 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

da to je istina,na balkanu kod 90% servera prvo druÅ¡tvo su admini i klinci koji žele imati admina i igraju na serveru zato jer na velikim serverima nemaju Å¡anse a svoj nemogu otvorit jer su joÅ¡ klinci...no takvi brzo proÄ'u,al eto primjer da server može i uspijet

Gotov sa SAMP - Proud vG Player
Visit Valhalla Gaming!

Citat: panda poslato Januar 07, 2010, 20:49:36 POSLE PODNE
Citat: _MaX_PaYnE_ poslato Januar 07, 2010, 20:25:41 POSLE PODNE
Citat: panda poslato Januar 07, 2010, 20:19:59 POSLE PODNE
Citat: TheSaint poslato Januar 07, 2010, 20:00:08 POSLE PODNE
pa vidi ćak je i server pun,sada joÅ¡ i plaćena domena..živi primjer kako server sa free domenom i svim tim može uspijeti  ;D
Na otvorenju svakog servera i prvih tjedan dana nakon otvorenja server je donekle dobro posjecen...
da  istina ali ovaj server nije otvoren prije sedmicu dana....ipostoji vec oko 2 mjeseca mozda i vise ne znam.....i uvijek je imao raje........
i kad su bili na free domeni i sada imaju igraca....ali slazem se da kupljena domene nesto znaci!!!

i sad mi reci kolko imaju igraca ?

Admini i neki decki koji igraju i nadaju se da ce biti admini  ::)

svaki igrac, na svakom serveru igra zbog admina ako nisi znao, da nema admina, nebi im bilo "zanimljivo" igrat
Aequam memento rebus in arduis servare mentem.

Citat: GGC poslato Januar 07, 2010, 21:08:42 POSLE PODNE
svaki igrac, na svakom serveru igra zbog admina ako nisi znao, da nema admina, nebi im bilo "zanimljivo" igrat

Nije potpuno istina,igraju i radi zabave ali im je glavni cilj dobit admina a glavna zabava tokom igre je postic sto veci score ulizivanja adminima.Zato mi i je pomalo vec i muka od sampa...

Citat: dinkO14 poslato Januar 07, 2010, 22:56:26 POSLE PODNE
Citat: GGC poslato Januar 07, 2010, 21:08:42 POSLE PODNE
svaki igrac, na svakom serveru igra zbog admina ako nisi znao, da nema admina, nebi im bilo "zanimljivo" igrat

Nije potpuno istina,igraju i radi zabave ali im je glavni cilj dobit admina a glavna zabava tokom igre je postic sto veci score ulizivanja adminima.Zato mi i je pomalo vec i muka od sampa...

Recimo da je ovo istina, na serveru treba bit dosta zabave - bez toga nemas nist... ja znam nekoliko njih koji igraju samo zbog zabave, radi takvih ja igram i org. evente i slicne stvari, ipak je to samo igra? zar ne?
Respekt: [H]265, John, [03]Garsino, LordShigi, Dujma, Carlsson, Randy, Jacobs, Hu5o, Toni, Lukas, Curtis, Ivo, Hawks, Jack, Koksildo, gonss

Haha OMG => http://zaslike.com/files/9rd5urq94yqagvdsx3i.png [ovo nema nigdje]

Citat: [CC]Stormer poslato Januar 08, 2010, 11:25:15 PRE PODNE
Ja znam dva decka iz bosne sto igraju sad na CC ,a sto je najbolje oni su cijeli dan na serveru a neznaju sta je admin xD..

rijetki su takvi xD

Gotov sa SAMP - Proud vG Player
Visit Valhalla Gaming!

Takvih nema ko eura :D
Aequam memento rebus in arduis servare mentem.

Citat: GGC poslato Januar 04, 2010, 17:04:19 POSLE PODNE
Genius Gaming je presao na novi hosting. Dobili smo server s 100 slotova.

IP JE 78.46.96.115:7789

Dobili smo novu domenu i web hosting ->> www.genius-gaming.info
Sretno sa daljnim radom servera...svratit cu da vidim kako vam je

Na vrijeme obuzdajte svoje igrace sa tim reklamiranjem, jer svaki vlasnik servera moze prilicno utjecati na to. U suprotnom bi vam karijera sa serverom se mogla srusiti kao kula od karata jer takvo nepostivanje prema drugima necemo tolerirati.

Citat: admin poslato Januar 11, 2010, 13:43:13 POSLE PODNE
Na vrijeme obuzdajte svoje igrace sa tim reklamiranjem, jer svaki vlasnik servera moze prilicno utjecati na to. U suprotnom bi vam karijera sa serverom se mogla srusiti kao kula od karata jer takvo nepostivanje prema drugima necemo tolerirati.

Tako treba! Ne brini oni ti ne mare za reklamiranja, kladim se da jos poticu igrace da reklamiraju...

Ludi Grad

Citat: [CC]Chrisâ,,¢ poslato Januar 11, 2010, 14:18:27 POSLE PODNE
Citat: admin poslato Januar 11, 2010, 13:43:13 POSLE PODNE
Na vrijeme obuzdajte svoje igrace sa tim reklamiranjem, jer svaki vlasnik servera moze prilicno utjecati na to. U suprotnom bi vam karijera sa serverom se mogla srusiti kao kula od karata jer takvo nepostivanje prema drugima necemo tolerirati.

Tako treba! Ne brini oni ti ne mare za reklamiranja, kladim se da jos poticu igrace da reklamiraju...
aj Chris sta ti moras na svakoj otvorenoj temi zaspamat bar 3-4 puta..........luksu poznajem i ne vjerujem da bi on govorio igracima da reklamiraju.., ali slazem se da to ne bi smjeli raditi........a ti Chris svakom loncu moras biti poklopac........ako je covjek rekao nemoras ti ponacljat ko papagaj.......
LP

r4z0r

Chris smanji spam , zadnja opomena stvarno previse spamas po svim boardima .
Max popravi tipkovnicu (.....................)  ;D

zerocoolos

Citat: admin poslato Januar 11, 2010, 13:43:13 POSLE PODNE
Na vrijeme obuzdajte svoje igrace sa tim reklamiranjem, jer svaki vlasnik servera moze prilicno utjecati na to. U suprotnom bi vam karijera sa serverom se mogla srusiti kao kula od karata jer takvo nepostivanje prema drugima necemo tolerirati.

vec smo im rekli ali oni i dalje ne mare, svakodnevno reklamiraju na ch rp/dm serveru... vlasnik im se pravi grbav i kao nema on pojma da reklamiraju...

Citat: [ST]Mate Mandac poslato Januar 05, 2010, 13:56:18 POSLE PODNE
Upravu si zerocoolos tako kod nas u 30sata banamo 30 igraca koji reklamiraju i svi daju istu IP http://www.imagesforme.com/upload/163aa033.jpg - da ne ispadne velika slika zbog Quotea stavio sam samo link slike umjesto pregleda
Ovo sam pitao i provjerio sam, ovo nikako nije Kiki - nema teorije, provjereno sam da nije on, netko drugi dakle mora bit' :S ..
I svakoga kog vidite da reklamira dajte mi njihov IP i dajte slike, kaznit cu ih i upozorit nije bed


Citat: zerocoolos poslato Januar 11, 2010, 17:52:10 POSLE PODNE
Citat: admin poslato Januar 11, 2010, 13:43:13 POSLE PODNE
Na vrijeme obuzdajte svoje igrace sa tim reklamiranjem, jer svaki vlasnik servera moze prilicno utjecati na to. U suprotnom bi vam karijera sa serverom se mogla srusiti kao kula od karata jer takvo nepostivanje prema drugima necemo tolerirati.
vec smo im rekli ali oni i dalje ne mare, svakodnevno reklamiraju na ch rp/dm serveru... vlasnik im se pravi grbav i kao nema on pojma da reklamiraju...

I kako reklamiraju na CH? nije mi jasno, zar nemate vi onu vasu zastitu nekakvu sa onom "."?


Respekt: [H]265, John, [03]Garsino, LordShigi, Dujma, Carlsson, Randy, Jacobs, Hu5o, Toni, Lukas, Curtis, Ivo, Hawks, Jack, Koksildo, gonss

Haha OMG => http://zaslike.com/files/9rd5urq94yqagvdsx3i.png [ovo nema nigdje]