[MAP] Hotel Falkensteiner

Započeo |Xeptic| Führer, Jun 26, 2011, 20:55:14 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


nije mi bas, nebih reko da je ovo hoel ovo je moderna plaza -.-, sta ce ti crkva tamo neki moral, onaj ulaz mi jre pre glup, itd. 7/10
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √


Citat: System32 poslato Jun 26, 2011, 21:19:21 POSLE PODNE
nije mi bas, nebih reko da je ovo hoel ovo je moderna plaza -.-, sta ce ti crkva tamo neki moral, onaj ulaz mi jre pre [cenzura], itd. 7/10


a brate nemaju svi hoteli samo bazene =) a ovo za moral to sam nesto stavio da popunim prostor...

nesvidja mi se bas..glupo je da stoji hotel na pesku..mogo si staviti neku podlogu...cak i stazu da se doseta do hotela..a i glupo mesto za hotell :P :/
4/10
Potreban Skripter koji puno zna prebacivanje stvari sa jednog moda na drugi nek se javi na PM...[move]Ocekuju ga nagrade po dogovoru..[/size][/move]

Lepo si zasmislio ovo, ali nisi lepo odradio :(


Ocjena: 8/10
Zato što ima malih greškica i trebao si nekakvu podlogu, eto ništa više, ideja je preodlična btw.! :)

Ma daj sta vi pricate?
10+/10 brate nema sta




Balkan Ulice RPG opis servera: Click



-Tutorial za mijesanje ID-ova na vozilima: Click

Citat: SEJFO poslato Jun 27, 2011, 00:44:40 PRE PODNE
Ma daj sta vi pricate?
10+/10 brate nema sta

haha pazi ovog jesi ti nekad mapao ?

Dobro zamisljeno, ali lose izvedeno. 6/10, najvise mi se svida ovaj dolazak, ulaz.. 
Uskoro ponovno otvaranje Genius Gaming servera
http://www.genius-gaming.com

XxKeKoxX


Lijepo zamisljeno, trebao si jos koji objekat dodat, i napravit neki kafic tu u blizini. Da se ima gdje sjediti. Sve u svemu 6/10.

Citat: ×кÑ"кσ× poslato Jul 02, 2011, 17:04:36 POSLE PODNE
2/10 Za trud totzal non RP.......


''totzal non RP ....... ''


Bravo frajeru aj ti jedan put posjeti hotel iti jedan =)

SoNNix