[Pomoc]Zastita na avastu ?

Započeo Nxidza, Jun 23, 2011, 19:47:00 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

E pitanje jedno,kako da smanjim zastitu na avastu ...Podesena je na najvecu zastitu i zato ne mogu da primam neke .exe fajlove (msm da skidam) ,takodje i kada iskljucim avast i skinem neki .exe fajl nece da mi pokrene , evo primer jedan  :

http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=27208.0

POMOC MOLIM VAS , HITNO JE .

Desni klik na Avast ikonicu i zaustavi trajno svu Avast zaštitu

MCCCXXXVIII

Citat: ♣ â•"═☢.ToXiC.☢═╗♣ poslato Jun 23, 2011, 21:35:37 POSLE PODNE
Desni klik na Avast ikonicu i zaustavi trajno svu Avast zaštitu
Covece,sta je tebi ? :

Citattakodje i kada iskljucim avast i skinem neki .exe fajl nece da mi pokrene

Mikic95

Pa ti kažeš i kad isključiš avast opet ti nemože pokrenit, zašto onda misliš da će ti radit kad samo smanjiš zaštitu ?
Evo ja već duže vrijeme koristim avast i sve mi super radi ... možda kod tebe nije problem u avastu ?

Citat: [ED] ..Hawks.. poslato Jun 24, 2011, 19:21:38 POSLE PODNE
Pa ti kažeš i kad isključiš avast opet ti nemože pokrenit, zašto onda misliš da će ti radit kad samo smanjiš zaštitu ?
Evo ja već duže vrijeme koristim avast i sve mi super radi ... možda kod tebe nije problem u avastu ?

Gle i meni je radilo dok ga nisam odneo u servis,onda sada znaci svaki .exe fajl ocitava kao virus i sve probleme poput winrara i ostalih sranja brise,cuo sam da treba da smanjim zastitu da mi ne bi ocitavalo .exe fajlove kao virus...Zato vas pitam,razumes sada ? :O

Oj avast koristite. To je jedan od najlosijih Antivirusa ikada. Koristi Eset  Nod32 Antivirus ,ako imas licencu i netreba ti nista drugo... A za to idi u avastove opcije imas tamo sve...
//

Citat: [Wt:RP] Axel Nelson poslato Jun 24, 2011, 23:47:31 POSLE PODNE
Oj avast koristite. To je jedan od najlosijih Antivirusa ikada. Koristi Eset  Nod32 Antivirus ,ako imas licencu i netreba ti nista drugo... A za to idi u avastove opcije imas tamo sve...
O pa hvala ti na obavestenju,od sad cu samo Avast da koristim ajde bre nisam pitao za misljenje vec za pomoc,svejedno ovo sto si mi rekao za opcije to sam i sam znao,treba mi tacno gde se nalazi jer sam trazio i nmg da nadjem -.-