[GM ADD-ON] Intro za GF edit modove

Započeo Gotti747, Jun 22, 2011, 20:27:28 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.


pa pronadjite TutTime otkud ja znam u kojoj vam liniji pocinje..

btw: hvala svima i upozorio bih opet da ne brisete creditse !
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Citat: Gotti747 poslato Jun 23, 2011, 18:57:42 POSLE PODNE
pa pronadjite TutTime otkud ja znam u kojoj vam liniji pocinje..

btw: hvala svima i upozorio bih opet da ne brisete creditse !

imam tut time samo za TUtorial na serveru...

Pa umesto tutoriala stavi intro ili jednostavno produzi..
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Citat: Gotti747 poslato Jun 23, 2011, 19:06:43 POSLE PODNE
Pa umesto tutoriala stavi intro ili jednostavno produzi..
pa necu to da brisem de da stavim on player connect.. ??
gde brate ? -.-

Sta ce ti onplayerconnect?

jednostavno ispod TutTime-a imas odredjeno na kojoj sekund ise sta prikazuje, npr

TutTime == 50
{
sta se prikazuje na pedesetoj sekundi intra..


itd.. samo ovo stavi da pocinje od 0 a svoj tutorijal pomeris..
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Citat: Gotti747 poslato Jun 23, 2011, 19:29:23 POSLE PODNE
Sta ce ti onplayerconnect?

jednostavno ispod TutTime-a imas odredjeno na kojoj sekund ise sta prikazuje, npr

TutTime == 50
{
sta se prikazuje na pedesetoj sekundi intra..


itd.. samo ovo stavi da pocinje od 0 a svoj tutorijal pomeris..

ja tebe nista ne razumem to tuttime mora da se nalazi negde..gde se nalazi da to stavim..ja nista ne razumem o.O lepo objasni da znma ---.---

Može i bolje... al sve u svemu opet nije loše i dobro izgleda. :)

Citat: GeForce Vega poslato Jun 23, 2011, 16:01:39 POSLE PODNE
Vi zelite skriptat a neznate ni osnovne stvari,tj. gdje ubaciti ovo.Pratite gdje je sta i ubacate sta je tu problem?
Ako nemozes pomoc nemoj onda ni spamat!

Sve pohvale :)

da li ce ovo raditi na ravensu?
//


Bravo gotti, potrudio si se dosta, i odlično je ispalo..

Ovo je odlicno  :) :) :) samo sto ja ne znam ubaci ovo zadnje xD TutTime :( :( :(
Poslednja Izmena: Jun 24, 2011, 01:26:51 PRE PODNE od Nimre


odlicno!

ali
Citat"Server & forum sponzor: Srki King" sada stoji "Intro credits: Gotti" i zamolio bih vas da tu liniju ne brisete i da ostavite creditse ! Ukoliko vidim na nekom serveru da su creditsi obrisani prijvacu administratorima ovog foruma!

Sta onda da obrise, pa ako si se malo potrudio nisi nam isusa pokazao, sta bi Y-Less trebao onda na svoj radove reci, trebao bi ih zakonom zaštiti -.-
Da ovo koristim prvi bih ti tu liniju makao!
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √

Citat: System32 poslato Jun 24, 2011, 14:32:15 POSLE PODNE
odlicno!

ali
Citat"Server & forum sponzor: Srki King" sada stoji "Intro credits: Gotti" i zamolio bih vas da tu liniju ne brisete i da ostavite creditse ! Ukoliko vidim na nekom serveru da su creditsi obrisani prijvacu administratorima ovog foruma!

Sta onda da obrise, pa ako si se malo potrudio nisi nam isusa pokazao, sta bi Y-Less trebao onda na svoj radove reci, trebao bi ih zakonom zaštiti -.-
Da ovo koristim prvi bih ti tu liniju makao!

Ok slobodno tako uradi  ;)
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri