Classic Life Roleplay- Opis [cl-gaming.com]

Započeo 96esl., Jun 22, 2011, 15:40:25 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 11 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: [CL]Donnie poslato Avgust 09, 2011, 01:57:16 PRE PODNE
Slazem se s tobom oko tih Fb grupa , i ja sam protiv njih al vecina odlucuje  :)
Ma invitaju po 50 botova u grupu i spamaju samo ili reklamacije ili neka svada ubi u glavu
LOL

Odlicno,od opisa pa do moda ;) , budem dosao na server da vidim dali je sve kak se cini ;)


Citat: Tickoâ,,¢ poslato Avgust 08, 2011, 23:54:22 POSLE PODNE
Citat: ●°John°● poslato Avgust 08, 2011, 23:40:10 POSLE PODNE
Citat: Eazy_Eye poslato Avgust 08, 2011, 23:33:19 POSLE PODNE
lep server :)

Lep je tebi server a psovao si nam majke na /report ? Evo dokazi : http://zaslike.com/files/3hlhqz5gouef1bdbuvx.png .. Jeli ti to nacin tvoje kulture stvarno mene bi bilo sramota za to :/ a i ovu dvojicu treba biti sramota :/
Daj meni Unban na Forumu, reko ja Escobaru '' kotejebe '' i dobio Ban.

EDIT: Nick mi je: Johnny

A InGame nemogu jer mi nema Chata, evo Tema  http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=29493.msg222352#new


Nece dobiti unban to je sigurno nemoze ti nas jebavati pa da te mi 100 puta unban ostale clanove svi moraju postvati nemas nikakvu privilegiju nad ostalim






Citat: [CL]Es©oba® √ poslato Avgust 09, 2011, 02:18:42 PRE PODNE
Citat: Tickoâ,,¢ poslato Avgust 08, 2011, 23:54:22 POSLE PODNE
Citat: ●°John°● poslato Avgust 08, 2011, 23:40:10 POSLE PODNE
Citat: Eazy_Eye poslato Avgust 08, 2011, 23:33:19 POSLE PODNE
lep server :)

Lep je tebi server a psovao si nam majke na /report ? Evo dokazi : http://zaslike.com/files/3hlhqz5gouef1bdbuvx.png .. Jeli ti to nacin tvoje kulture stvarno mene bi bilo sramota za to :/ a i ovu dvojicu treba biti sramota :/
Daj meni Unban na Forumu, reko ja Escobaru '' kotejebe '' i dobio Ban.

EDIT: Nick mi je: Johnny

A InGame nemogu jer mi nema Chata, evo Tema  http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=29493.msg222352#new


Nece dobiti unban to je sigurno nemoze ti nas jebavati pa da te mi 100 puta unban ostale clanove svi moraju postvati nemas nikakvu privilegiju nad ostalim
Ja sam onaj dan usao malo kod vas na Forumu, da se zabavim sa vasim igracima jer su bili nadrkani zbog otvorenja.

I cim sam ja bio online na Forumu, ti si odmah poceo nesto za mene srat.

Ja sam ti u Glavnom Chatu rekao '' kotejebe '' i jel to razlog da ja dobijem sa Foruma Ban 4 Ever ?




[quote author=[OG]undeR. link=topic=27232.msg222401#msg222401 date=1312850252]
Koliko je ljudi bilo na otvaranju :)
[/quote]31

Unban nece dobiti tako je rekao donnier prijavo sam te moderotru za unosenje nemira ovde necu da zbog tebe lock temu






lijep opis gamemoda, cestitam na otvaranju, ne dopustite da vas jebu ovaki kreteni


Bio sam na serveru i nije mi se dopa:
-Revens edit,sa pokojom dobrom Mappom,kopirae sa CH (Vecinom),server je kao kineska kopija iPhonea (ovo je kopija CHa),pocevsi od Mappa pa do poslova.

LP!


Citat: mR.DoX poslato Avgust 09, 2011, 04:45:18 PRE PODNE
Bio sam na serveru i nije mi se dopa:
-Revens edit,sa pokojom dobrom Mappom,kopirae sa CH (Vecinom),server je kao kineska kopija iPhonea (ovo je kopija CHa),pocevsi od Mappa pa do poslova.

LP!
Mozda su imali iste ideje, nemora znacit da je sve kopija  :-\

Citat: Tickoâ,,¢ poslato Avgust 09, 2011, 05:14:52 PRE PODNE
Citat: mR.DoX poslato Avgust 09, 2011, 04:45:18 PRE PODNE
Bio sam na serveru i nije mi se dopa:
-Revens edit,sa pokojom dobrom Mappom,kopirae sa CH (Vecinom),server je kao kineska kopija iPhonea (ovo je kopija CHa),pocevsi od Mappa pa do poslova.

LP!
Mozda su imali iste ideje, nemora znacit da je sve kopija  :-\


Da da 100%


Uglavnom čestitke na uspeÅ¡nom otvaranju  ::)
MTA Mapper | Counter Strike 1.6 Player | World of Warcraft Player






Citat: mR.DoX poslato Avgust 09, 2011, 04:45:18 PRE PODNE
Bio sam na serveru i nije mi se dopa:
-Revens edit,sa pokojom dobrom Mappom,kopirae sa CH (Vecinom),server je kao kineska kopija iPhonea (ovo je kopija CHa),pocevsi od Mappa pa do poslova.

LP!

Ej nije kopija ... -.-" Organizacije uopste nisu na istim mestima poslovi su neki drugaciji neki ovamo ima na ch sto nema a i mi nemamo neke sa ch-a lokacije poslova su totalno drugacije unkatno je radjeno ako tebe podseca na nesto ja neznam sta da ti kazem .. Inace kolodvor uopste nije kao na CH ..