Classic Life Roleplay- Opis [cl-gaming.com]

Započeo 96esl., Jun 22, 2011, 15:40:25 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.




●° John °●


Odličan opis
10/10
Navratiću :)
Poslednja Izmena: Jun 23, 2011, 14:37:47 POSLE PODNE od [GFR i CH] [C]rac[K]



Glavno da se CH kopira :D (SPAWN) ..

Inače, sretno :)

MCCCXXXVIII

Cista kopija Los Balkan servera.


|| Edimax Admin || Edimax Mapper ||


Citat: [ED] Carter poslato Jun 23, 2011, 20:23:10 POSLE PODNE
Cista kopija Los Balkan servera.


Pa da... kod vas je sve kopija ... Ja nikad nisam usao na Los Balkan nit cu ulazit nit znam kako izgleda i sl.
Nego , cijeli smo mod radili nasim idejama  , ali ok , vase misljenje. Samo , ponekad pomislis da si budala kad ti netko spomene kopiranje, a znas da si mnogo truda ulozio na to i ideje pretvarao u djela. Ali, takvim kao tebi je cilj da se unisti neciji trud i rad. No, opet kazem vase misljenje o tome, mada me to toliko i ne brine jer bar znam  koliko smo oko svega truda i vremena ulozili i sad da se brinem oko vasi glupih komentara ... ne dolazi u obzir   ;) 

cristiane

Ne započinjite bezveze svaÄ'u,ne zanimaju nas serveri koji su odbili BS ili koji su protjerani,prema tome kad bi bio cijeli mod kopiran nikoga ovdje ne bi zanimalo.

●° John °●

Citat: Koksildo poslato Jun 23, 2011, 20:44:25 POSLE PODNE
Ne započinjite bezveze svaÄ'u,ne zanimaju nas serveri koji su odbili BS ili koji su protjerani,prema tome kad bi bio cijeli mod kopiran nikoga ovdje ne bi zanimalo.

Slazem se stobom .. neznam zasto pocinju svadju ja znam da je sve radjeno svojim idejama i idejama clanova kako bi bilo dobro i to .. nikoga nismo kopirali .. i kao sto kaze Donnie niti cemo ikada nekoga kopirati ..

Citat: [ED] Carter poslato Jun 23, 2011, 20:23:10 POSLE PODNE
Cista kopija Los Balkan servera.

Slusaj na LB sam od Otvorenja, na CL Modu nista nije kopija sa tog Servera. Vlasnici Servera cak ni neznaju za taj Server, udji na LB i pogledaj to prikazano na slici nije ni slicno + kod njih je tu i Taxi Baza.


Citat: ♣ â•"═☢.ToXiC.☢═╗♣ poslato Jun 23, 2011, 20:21:47 POSLE PODNE
Glavno da se CH kopira :D (SPAWN) ..

Inače, sretno :)
Nije kod nas jedino tu Spawn, ali ako Djuro ne zeli da ovde bude Spawn neka se izjasni i mi odmah mijenjamo.

Ma djuro se nece ljutiti!
Na mnogim serverima je tu spawn!
I nemojte se djaba svadjati kad je unikatan server i razligu svi kojima je krivo nesto!
A mogu vam reci nesto
Los Balkan je najgori MOD ikad napravljen, a za CL mislim sve najbolje!
Bit ce nas puno na otvorenju!
Tako da zovite raje i sve koji igraju sampa!

Btw. Ja nisam ni admin ni GM na CL ja sam samo obican igrac i zelim dobru zabavu jer nisam igrao dugo sampa :D

Citat: ♣ â•"═☢.ToXiC.☢═╗♣ poslato Jun 23, 2011, 20:21:47 POSLE PODNE
Glavno da se CH kopira :D (SPAWN) ..

Inače, sretno :)
Da ti nesto kazem nije CH prvi server na kojemu je spawn bio na kolodvoru bio je i prije servera i ima ih i danas