Classic Life Roleplay- Opis [cl-gaming.com]

Započeo 96esl., Jun 22, 2011, 15:40:25 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

, , Eto danas sa slikanja dve i ova jedna sa party-a u burgu :) .. da napomenem da nisu bili svi igraci tada nas je bilo oko 28 na serveru tj. danas .. Nadam se da je dobro ovo uradjeno .. Bez montaze ikakve i photoshopa :) ..
Poslednja Izmena: Avgust 09, 2011, 15:47:02 POSLE PODNE od ●°John°●

SoNNix


Citat: [CL] SoNNixâ,,¢ poslato Avgust 09, 2011, 15:56:12 POSLE PODNE
odlicne slike :)) ja sam Johnny_Whisky

Super care :) .. Dobar server jeste bogami zajebavanje sve zezanje do jaja :) .. Nema psovanja to odma eleminisemo !! Sta ces jesmo zgodni na slikama a ? Pravi macani hahaha :) ..

SoNNix

Citat: ●°John°● poslato Avgust 09, 2011, 16:02:37 POSLE PODNE
Citat: [CL] SoNNixâ,,¢ poslato Avgust 09, 2011, 15:56:12 POSLE PODNE
odlicne slike :)) ja sam Johnny_Whisky

Super care :) .. Dobar server jeste bogami zajebavanje sve zezanje do jaja :) .. Nema psovanja to odma eleminisemo !! Sta ces jesmo zgodni na slikama a ? Pravi macani hahaha :) ..

nemoj psovati...naravno pravi sexsani xDD :):D :D :D :D :D :D

Moram reci nesto novo i bas super oborili smo rekord od 31 igrac novi je 32 xD Malo je ali je veliko nesto za nas jer se dosta trudimo oko samog servera hocemo da nasi korisnici na serveru dobiju najbolji moguci team i da bude vrhunska zabava evo slika od 32 igraca  ;) i da moram napomenuti da je gotovo ceo dan server 27-31 i napokon 32 :)  .. evo slike

Treba napomenuti da su na otvaranju praonadjena 3,4 mala buga al sve stinice vec u vecerasnje malo update ih nece biti ;) a za koji dan Ogromni Update






Cestitam na uspijehu od 32 igraca, ali imate 10 admina 6 lidera 3 gamesaga, ostalo su igraci.. :/


Ako vas vise zanima o modu posjetite forum ili mi posaljite PM!
Potrebni beta testeri! Ukoliko ste voljni posaljite PM!

10 admina i 3 GMa?  :o Nije ni cudo sto imate toliko igraca (Ako je ovo istina)




Sretno, i svaka cast na rekordu(Samo da nema toliko admina)  ;)



Neznam ne igram...ali odma mi je to upalo u oko. Imas ih sigurno 7 i jos 4 lidera najmanje dok sam ja bio bilo ih je tolko ak ne i vise, i 2 gamesaga


Ako vas vise zanima o modu posjetite forum ili mi posaljite PM!
Potrebni beta testeri! Ukoliko ste voljni posaljite PM!

a ja i jos nesto mozda si vidio ono da im pise iznda glave da je on duty a igrac nije admin to je bio bug pa je fixed al 4 adima i 2 gsa imaju

Citat: [SS] lumpi. poslato Avgust 09, 2011, 22:23:40 POSLE PODNE
Neznam ne igram...ali odma mi je to upalo u oko. Imas ih sigurno 7 i jos 4 lidera najmanje dok sam ja bio bilo ih je tolko ak ne i vise, i 2 gamesaga


EJ TI MALI AJDE setaj iz ovog podforuma reklamirao si na Classic Life-u tvoj server imam sliku ovo cu dati smodovima .. da vide kakve neposteni ljudi ovde .. :/

Kakv veze imaju SMODovi sa ovog Foruma za reklamiranje na vasem Serveru?  :D

Citat: [CRP] Pacijent_ poslato Avgust 09, 2011, 22:59:04 POSLE PODNE
Kakv veze imaju SMODovi sa ovog Foruma za reklamiranje na vasem Serveru?  :D

Imaju da banuju nekulturnu decu koja nisu naucila da postuju tudji trud i rad ....i reklamriaju po drugim serverima tako bacaju svoj community u govna da se izrazim tako ..