kraj skole

Započeo [PZRPGC]Dexâ„¢.pwn a.k.a Zixâ„¢.pwn, Jun 15, 2011, 15:38:16 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

5.00
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Citat: LuKsA poslato Jun 15, 2011, 17:48:24 POSLE PODNE
glu-posti? Poput popravnih, nekih ispravaka i sta ja znam cega
oke
to nisam nikako mogao kopcati malo je cudno  :-X :-X :-X :-X















3.3 ili 3.4 zavrsio 8... >:(
EDIT : Gotti streber.... :D
Poslednja Izmena: Jun 15, 2011, 17:52:34 POSLE PODNE od [CH:FR]SrKi_KinG


Citat: [CH:FR]SrKi_KinG poslato Jun 15, 2011, 17:52:03 POSLE PODNE
3.3 ili 3.4 zavrsio 8... >:(
EDIT : Gotti streber.... :D

Nisam streber nego si ti izgleda ret*** kad ne mozes 8. da zavrsis ni sa vrlo dobrim uspehom, koji je najlaksi u celoj osnovnoj od visih razreda.  :D
Poslednja Izmena: Jun 15, 2011, 17:58:53 POSLE PODNE od Gotti747
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Citat: Gotti747 poslato Jun 15, 2011, 17:58:18 POSLE PODNE
Citat: [CH:FR]SrKi_KinG poslato Jun 15, 2011, 17:52:03 POSLE PODNE
3.3 ili 3.4 zavrsio 8... >:(
EDIT : Gotti streber.... :D

Nisam streber nego si ti izgleda ret*** kad ne mozes 8. da zavrsis ni sa odlicnim uspehom, koji je najlaksi u celoj osnovnoj od visih razreda.  :D

Nemoj podcjenivat ljude :D, neki jednostavno nisu zainteresirani za ucenje ili su lijeni, a ovako su jako bistri i znaju logicki razmisljat, nit ja nisam zavrsio 8 s 5, pa sta onda :S, glavno da sam se upisao u smjer koji sam htio..
Aequam memento rebus in arduis servare mentem.

Mene ne zanima da budem odlican, uglavnom da ja imam dovoljno bodova da mogu upisati zeljenu skolu, a i nemam zelju biti odlican  8)

Citat: LuKsA poslato Jun 15, 2011, 17:59:37 POSLE PODNE
Citat: Gotti747 poslato Jun 15, 2011, 17:58:18 POSLE PODNE
Citat: [CH:FR]SrKi_KinG poslato Jun 15, 2011, 17:52:03 POSLE PODNE
3.3 ili 3.4 zavrsio 8... >:(
EDIT : Gotti streber.... :D

Nisam streber nego si ti izgleda ret*** kad ne mozes 8. da zavrsis ni sa odlicnim uspehom, koji je najlaksi u celoj osnovnoj od visih razreda.  :D

Nemoj podcjenivat ljude :D, neki jednostavno nisu zainteresirani za ucenje ili su lijeni, a ovako su jako bistri i znaju logicki razmisljat, nit ja nisam zavrsio 8 s 5, pa sta onda :S, glavno da sam se upisao u smjer koji sam htio..

haha , ne znas ti ovog visi sa mnom stalno na TeamSpeaku, daleko je od bistrog  :D
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri


Nema se vremena za ucenje, TeamSpeak, Balkan Samp, CS, SAMP haha :D

Tehnicar za mehatroniku - 3.5 (4)


Citat

haha , ne znas ti ovog visi sa mnom stalno na TeamSpeaku, daleko je od bistrog  :D
Docices ti na TS majm*ne ajde ulazi stigli su ti ovi no-liferi, dolazim kod zeljka u knjazevac da vas naucim padezi i nemoj da spamujes vise  :D :D

Citat: Razer poslato Jun 15, 2011, 18:05:38 POSLE PODNE
Nema se vremena za ucenje, TeamSpeak, Balkan Samp, CS, SAMP haha :D
vidi se da smo isti















Ne kazem ja ovo za mene, nego za ove ostale, nisam ja takav :)