Balkan United RolePlay|| za Vas uz Vas || www.bug-hq.com/gta

Započeo |BUG|F!L0[Z]0F|RPG|, Jun 07, 2011, 21:53:41 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Nesvidaju mi se statsi sta ste C/P sa FG-a nadam se da ste barem stavili kreditse i jos par stvari mi se nesvidaju sve u svemu sretno  ;D

Citat: [AG]SteXi.ılllı. poslato Jun 07, 2011, 23:59:21 POSLE PODNE
Citat: Spike poslato Jun 07, 2011, 23:53:01 POSLE PODNE
Nije los opis,docu pogledat kakav je...
Zanima me za mappe,sve ste vi radili ili?

Kolko sam video vecina je uzeta sa drugih modova i odavde.

ako mi se  bude dalo napravit cu server sa mappama odavde... necu nista sam mappat vec cu najbolje mape uzeti i staviti creditse :D
STRANICA U IZRADI

dobar opis...server onako... ali neslazem se sa johnnyem jer baze banda se nebi trebale mapati..sretno!

●° John °●

Stexi slazem se stobom i mislim da ce mu ovo neko izbrisati jer mi se cini da je on proteran sa BSa ?

server 7/10   al ovo je FactionGaming stari mod....nisi se potrudio da ga promjenis i nesto svoje stavis.....msm ima nekih stvari....previse ti je nabacano 3D textovima trebo si i pickupse da upotrebljujes

Molio bih administratora da ukloni ovu temu,jer je suvlasnikov acc blokiran,i ne zelim da ostane ovako..Hvala
Citat: Marley poslato Jun 16, 2012, 17:11:23 POSLE PODNE
Kurcina  :P

Citat: Dude poslato Jun 16, 2012, 17:14:21 POSLE PODNE
čobane šta je ovo?

Respect for David (Sabljak) A.k.A SABO(T)

SoNNix

Citat: [BUG]ParalizatoR. poslato Jun 08, 2011, 11:39:08 PRE PODNE
Molio bih administratora da ukloni ovu temu,jer je suvlasnikov acc blokiran,i ne zelim da ostane ovako..Hvala

pa sta ima veze,od ovoga nije...on se moze brinit o ovomee...

Pa zato sto je on izbacen,dobio je otkaz jer ja stvarno nisam znao za tu pricu tako da je novi vlasnik Vodafon-Renato i ja
Citat: Marley poslato Jun 16, 2012, 17:11:23 POSLE PODNE
Kurcina  :P

Citat: Dude poslato Jun 16, 2012, 17:14:21 POSLE PODNE
čobane šta je ovo?

Respect for David (Sabljak) A.k.A SABO(T)

SoNNix

Citat: [BUG]ParalizatoR. poslato Jun 08, 2011, 11:45:43 PRE PODNE
Pa zato sto je on izbacen,dobio je otkaz jer ja stvarno nisam znao za tu pricu tako da je novi vlasnik Vodafon-Renato i ja

ok,soryy nisam te razumio onda je okk...sory jos jedanput  ;) ;)





cristiane

Ako sam rekao pravo,onda sam mislio u RL.Temu ti ne mogu izbrisati iz razloga što se ispamalo dvije stranice,ako imaš opis drugi ili nešto izmijeniti pošalji na PM,ja ću dodati u prvi post.

Ne znam dal je demir ili ko vec,jer ga nemam ni na msn,ni skype nista samo se na forumu dopisujemo preko poruka
Citat: Marley poslato Jun 16, 2012, 17:11:23 POSLE PODNE
Kurcina  :P

Citat: Dude poslato Jun 16, 2012, 17:14:21 POSLE PODNE
čobane šta je ovo?

Respect for David (Sabljak) A.k.A SABO(T)