[POMOC]Errori

Započeo Dane, Jun 06, 2011, 16:22:41 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Skripta koju koristim:Cyber
Detaljan opis problema:imam ove probleme kad sam ubacio FS onu papagaj ja sam to prevodio i dobio ove errore
Dio skripte:C:\Documents and Settings\Danijel\My Documents\Mapa za skriptanje\Kucni_Server(2)\filterscripts\CrazyParrot.pwn(265) : warning 217: loose indentation
C:\Documents and Settings\Danijel\My Documents\Mapa za skriptanje\Kucni_Server(2)\filterscripts\CrazyParrot.pwn(265) : error 029: invalid expression, assumed zero
C:\Documents and Settings\Danijel\My Documents\Mapa za skriptanje\Kucni_Server(2)\filterscripts\CrazyParrot.pwn(265) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Danijel\My Documents\Mapa za skriptanje\Kucni_Server(2)\filterscripts\CrazyParrot.pwn(265) : error 001: expected token: ";", but found "if"
C:\Documents and Settings\Danijel\My Documents\Mapa za skriptanje\Kucni_Server(2)\filterscripts\CrazyParrot.pwn(283) : warning 217: loose indentation
C:\Documents and Settings\Danijel\My Documents\Mapa za skriptanje\Kucni_Server(2)\filterscripts\CrazyParrot.pwn(359) : warning 217: loose indentation
Pawn compiler 3.2.3664           Copyright (c) 1997-2006, ITB CompuPhase


2 Errors.

Neke slike/video za lakse dobivanje pomoci(neobavezno):

dragan12

Pa fali ti jedan "}"
Kod
If(listitem == 0)
{
blabla
}//Ova ti fali

Hvala!!Kako da provjerim jel ima evenata na mojem serveru i kad upalim server.exe piÅ¡e mi ovo evo ono neÅ¡ta run time error 19 i Å¡ta je ono INCOMING CONNECTION kad uÄ'em u server nemogu niÅ¡ta raditi ukucam neku komandu piÅ¡e mi ovako SERVER:onda ta komanda ne postoji itd.. slika da bude lakÅ¡e:
Poslednja Izmena: Jun 06, 2011, 16:37:20 POSLE PODNE od Non-Stop Samper

dragan12

Ako je Cyber mislim da je komanda za pokretanje evenata /eventi ili tako nesto


dragan12

Citat: Non-Stop Samper poslato Jun 06, 2011, 16:37:45 POSLE PODNE
Kako ovo da popravim??
Za to runtime jel imas sve plugin-ove, a ovo incoming connection  to ti je za botove ubacivao si neke od toga je

Kakve botove nekontam šta kažeš on mogu ić na moj server šta??Kako uklonit te botove?A za pluginove ove slikica:



dragan12

E nevidim sve FS pa bih ti rekao sta ovo si 100% skinuo i ubacio http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=26100.0
Jel tako?

Nisam to ubacio ubacio sam sve ove FS:

Skini i instlairaj Net Framework 3.5