[GM] DeathMatch/Stunt

Započeo m@rio, Jun 03, 2011, 21:05:38 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


Ovaj mod je nastao prije 2 mjeseca.Na modu su radili | Fox ♥ | (skripter), DOOM(maper) i ja (maper).
Mod je raden od 0 s tim da ima par filterscripti (oruzje na ledima, kaciga na motoru) i mapa koje nisu nase i ubaceni su u mod.

Opis servera:

Kada ulazite u server slijedi registracija/logiranje
Neke komande
/Shop
/help
/stunt
/race
Kada se portate na neki race pisat ce vam koja je komanda za aktiviranje CP-a.Na serveru postoji komanda /start kada je upisete odbrojavanje ce vidjeti svi u krugu od 35 metara.

Kada zavrsite race pisat ce "ime je zavrsio race" to ce vidjeti svi u krugu od 200 metara.(nije za svaki race isto negdje je 50 metara)

Na serveru ima jos jedna zanimljiva stvar, a to je komanda /saw i /saw2, kada vas porta na to mjesto morate pronaci pravi put kako biste izasli van.

Komande su radene u DCMD i STRCMP, na serveru ima jos puno komandi koje mozete pronaci npr:/parkourlist, /cars, /bikes.Sve komande mozete pronaci na /help.
Na serveru postoje i DM zone, komanda je /DM.Mod ima nesto malo vise od 9000 linija

Kada bi opisivao cijeli mod tog bi bilo previse, zato je najbolje da ga skinete i isprobate

Download link
http://www.mediafire.com/?l6vwclcdtbrudra
Poslednja Izmena: Jul 15, 2011, 22:07:30 POSLE PODNE od [TG] M@rio

ma ti si budala sto si mecao ovaj GM ovdje, mogli smo jos igrati na serveru, samima nam je dobr obilo, ko je*e druge, al ajde, ja cu sknut imam puno naucit z njega ;)
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √

Citat: M@rio poslato Jun 03, 2011, 21:05:38 POSLE PODNE

Ovaj mod je nastao prije 2 mjeseca.Na modu su radili | Fox � | (skripter), DOOM(maper) i ja (maper).
Mod je raden od 0 s tim da ima par filterscripti (oruzje na ledima, kaciga na motoru) i mapa koje nisu nase i ubaceni su u mod.

Opis servera:

Kada ulazite u server slijedi registracija/logiranje

Biranje skinova

Komanda /Shop

Komanda /help

Komanda /stunt

Komanda /race

Kada se portate na neki race pisat ce vam koja je komanda za aktiviranje CP-a.Na serveru postoji komanda /start kada je upisete odbrojavanje ce vidjeti svi u krugu od 35 metara.

Kada zavrsite race pisat ce "ime je zavrsio race" to ce vidjeti svi u krugu od 200 metara.(nije za svaki race isto negdje je 50 metara)

Na serveru ima jos jedna zanimljiva stvar, a to je komanda /saw i /saw2, kada vas porta na to mjesto morate pronaci pravi put kako biste izasli van.

Komande su radene u DCMD i STRCMP, na serveru ima jos puno komandi koje mozete pronaci npr:/parkourlist, /cars, /bikes.Sve komande mozete pronaci na /help.
Na serveru postoje i DM zone, komanda je /DM.Mod ima nesto malo vise od 9000 linija

Kada bi opisivao cijeli mod tog bi bilo previse, zato je najbolje da ga skinete i isprobate

Download link
http://www.mediafire.com/?5ram561a2qnro2l

Ewo bas sam sada testirao mod...Mod je Odlican stvarno nemam reciii

Server je extra ali mene viÅ¡e zanima ovo kad se ulogiraÅ¡ onaj text ono ......:::DeatMatch::.....i ono slova ona server ono 1/10 igrača itd.. ta slova su extra i boje to mi se najviÅ¡e sviÄ'a samo kako to uradiÅ¡?

lijepo, skini GM pa malo trazi!!!
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √

Citat: Non-Stop Samper poslato Jun 03, 2011, 21:53:25 POSLE PODNE
Server je extra ali mene viÅ¡e zanima ovo kad se ulogiraÅ¡ onaj text ono ......:::DeatMatch::.....i ono slova ona server ono 1/10 igrača itd.. ta slova su extra i boje to mi se najviÅ¡e sviÄ'a samo kako to uradiÅ¡?
skini gamemode i copy sve ima, hvala na komentarima

Jel ovo trebam ubacit u svoj gamemod:
//textdraw//
   naslov = TextDrawCreate(450.000000,1.000000,"CroBosnian RolePlay Server");
   TextDrawFont(naslov,0);
   TextDrawColor(naslov,-16776961);
   TextDrawBackgroundColor(naslov, 255);
   TextDrawLetterSize(naslov, 0.460000, 1.700000);
   ///players//
   new string[128];
   format(string, sizeof(string), "players: %d/32", igraci);
   players = TextDrawCreate(507.000000, 102.000000, string);
   TextDrawFont(players, 0);
   TextDrawColor(players, 16777215);
   TextDrawSetOutline(players,1);
Poslednja Izmena: Jun 03, 2011, 22:07:04 POSLE PODNE od Non-Stop Samper

ajde bogati ne spamaj ode nego satvi sto zelis pa ako trebas pomoc imas pdf vec! U svakoj temi o skriptanju ti ptas kako ovo kako ono, dje su s ovim dje s onim
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √

da i jos pogledaj na onpalyeconnect sta ima u vezi s tim TD i disconnect, ongamemodexit
ako sta trebas pitaj na PM da ne spamamo tu

Citat: [AG] System32 poslato Jun 03, 2011, 22:07:41 POSLE PODNE
ajde bogati ne spamaj ode nego satvi sto zelis pa ako trebas pomoc imas pdf vec! U svakoj temi o skriptanju ti ptas kako ovo kako ono, dje su s ovim dje s onim

Pa kad nezz nemoraš ti odma BOGA skidat ja samo pitam!!

Citat: [AG] System32 poslato Jun 03, 2011, 22:07:41 POSLE PODNE
ajde bogati ne spamaj ode nego satvi sto zelis pa ako trebas pomoc imas pdf vec! U svakoj temi o skriptanju ti ptas kako ovo kako ono, dje su s ovim dje s onim
Daj prvo nauči pisat.


Lijep mod ;)

Nije los mod, pohvala  ;)
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Hvala.na serveru postoje adm level 1,2,3, 1337 i 1338

Citat: M@rio poslato Jun 04, 2011, 08:53:13 PRE PODNE
Hvala.na serveru postoje adm level 1,2,3, 1337 i 1338
:O ja sam mislio da si stavio samo 1,2,3
Ma nisi trebao stavljati ovo :SS
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √

super mod ... posto mi je rp propao pokusacu ovo editat pa otvoriti nazad server ...