Glavni razgovor #9

Započeo admin, Jun 03, 2011, 05:45:13 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 15 gostiju pregledaju ovu temu.

Sastav reprezentacija za SP u Africi 2010

1. NEMAÄŒKA
Prdner, Fukling, Jebensdorf, Beinguzen, Fukenstein, Grosmuder, Picajzler, Drkler, Lizvald, Kurcenweber, Seksundrajsinger

2. FRANCUSKA
Kurvon, Lizon, Seron, Gladipicon, Dupon, Golokurcon, Pizdolizjen, Picojebon, Fukason, Golopizdon, Pederon

3. MAĐARSKA
Drkačbači, *****Å¡, DudaÅ¡, NejebeÅ¡, MudagužvaÅ¡, MinÄ'umotaÅ¡, KurvamatoÅ¡, PicofukaÅ¡, Piculizas, TebisereÅ¡, Pičos

4. ITALIJA
Usereti, Guzorantini, deKurconi, Serentini, Fukatoni, Picolizoni, Prdoni, Drkatoni, Jebeci, Piconi, Kurcatone

5. JAPAN
Njufukasaki, Turimitikitu, Picakojama, Jakatimuda, Mudakošaka, Dudašmimoga, Kurcayonara, Njubi, Njuću, Njusam, Njuti

6. SRBIJA
Kurcović , Krivokurac, Pizdić , Klitorovski-Šupkovski, Utegorović, Pizdolizić, Mudonja, Drkajlija, Seronja , Jebenčić, Dupedavac

SUDIJE:
Jebote JanoÅ¡ (MaÄ'arska)
Artur Mek Pimpek (Å kotska)
Klitoris Papapizdopulos (Grčka)
Oton Kurconpopesku (Rumunija)
Pjotr Dugokurcovski (Rusija)
Adam Serikreč (Engleska)
Ku Rac (Kina)
Sulejman El Pizdan (Saudijska Arabija)
Sisa-kan (Mongolija)
Ramiz Upizdi (Albanija)
Janez Jodl-Pimpekič (Slovenija)
David Kurcman (Izrael)

Citat: [CGC] korda poslato Jun 17, 2011, 23:43:09 POSLE PODNE
sta je bilo sa afrikom nisam bas upucen
osla u banani.... haha... raspala se... :D
ujedinila se s Edimaxom...


ljudi... sutra Hladno Pivo u Daruvaru... aaaaaaa.... bit ce luuuudo... hahaha... jedva cekam... :D

●° John °●

Citat: KombinatoR poslato Jun 17, 2011, 23:48:13 POSLE PODNE
Citat: [CGC] korda poslato Jun 17, 2011, 23:43:09 POSLE PODNE
sta je bilo sa afrikom nisam bas upucen
osla u banani.... haha... raspala se... :D
ujedinila se s Edimaxom...


ljudi... sutra Hladno Pivo u Daruvaru... aaaaaaa.... bit ce luuuudo... hahaha... jedva cekam... :D

Ko se ujedinio sa edimaxom ?

a ti da mi sutra doneses to pivo hahaha :P ..

Citat: ●° [CL] John °● poslato Jun 18, 2011, 00:37:34 PRE PODNE
Citat: KombinatoR poslato Jun 17, 2011, 23:48:13 POSLE PODNE
Citat: [CGC] korda poslato Jun 17, 2011, 23:43:09 POSLE PODNE
sta je bilo sa afrikom nisam bas upucen
osla u banani.... haha... raspala se... :D
ujedinila se s Edimaxom...


ljudi... sutra Hladno Pivo u Daruvaru... aaaaaaa.... bit ce luuuudo... hahaha... jedva cekam... :D

Ko se ujedinio sa edimaxom ?

a ti da mi sutra doneses to pivo hahaha :P ..
Pa Afrika OMG. -,-

molim nekog od smoderatora/administratora da upozori OVOG korisnika da makne taj avatar !
ODAKLE NJEMU DOZVOLA ZA TO ???

Gleda se peder u ogledalu. Digne mu se kurac. Lupka se on po kurcu i kaže mu:
- No, no. Naša guza, to je naša guza.

Ajme haahhahha

Citat: KombinatoR poslato Jun 18, 2011, 00:46:22 PRE PODNE
molim nekog od smoderatora/administratora da upozori OVOG korisnika da makne taj avatar !
ODAKLE NJEMU DOZVOLA ZA TO ???

OMFG pa sta on nemsije imat avatar koji ti nisi pravio vec neko drugi ...


Jedan mladi katolički svećenik bio je tako nervozan da prije prve mise nije mogao ni riječi progovoriti pa upita biskupa za savjet.
Ovaj mu reče:
- Sljedeći put popij čašu vode s dvije kapljice votke i odmah ćeš se osjećati slobodnije.
Poslije toga svećenik se osjećao tako dobro da ga ništa nije moglo uznemiriti. Nakon povratka s mise dočeka ga cedulja s biskupovom porukom:
- Poštovani, rekao sam nekoliko kapljica votke u vodu, a ne obratno. I još par savjeta: Nije potrebno stavljati kriške limuna na rub pehara. Ormar pored oltara je ispovjedaonica, a ne WC. Ne oslanjajte se više na kip Blažene djevice Marije, ne grlite ju i ne ljubite. Postoji 10 zapovjedi, a ne 12, 12 je apostola, a ne 7. Nijedan od njih nije bio patuljak. Isusa i njegove učenike ne zovemo J.C. and Co. David je pobijedio Golijata praćkom i kamenom, nije ga umlatio i prosuo mu mozak. Judu ne nazivamo kurvinim sinom. Papu ne zovemo El Padrino. Bin Laden nema veze s Isusovom smrću. Sveta vodica je za posvećivanje, a ne za osvježavanje ispod pazuha. Ne sjedi se ispred oltara i ne stavlja se noga na Bibliju. Hostija nije grickalica uz vino, već za vjernike. Grešnici idu u pakao, a ne u pizdu materinu. Onaj u kutu, pored zbora, kojega ste nazvali pe*erom i transvestitom u suknji, bio sam ja. Na kraju se kaže amen, a ne fajrunt.

Vrijedi procitat :D




Citat: KombinatoR poslato Jun 18, 2011, 00:46:22 PRE PODNE
molim nekog od smoderatora/administratora da upozori OVOG korisnika da makne taj avatar !
ODAKLE NJEMU DOZVOLA ZA TO ???

I ja cu ti uzet avatar, bas mi je fancy. Nemos mi zabranit ;)



EDIT: Wtf je ovo
www.earth-gaming.com
www.earth-gaming.net
??
Poslednja Izmena: Jun 18, 2011, 11:19:49 PRE PODNE od Vilko

Jaoo, bili juče na žurci. I igrali Hard Bass pa nas izbacili sa nje. Posle smo celu noć po ulicama igrali :D

●° John °●

Citat: [ED] gonss poslato Jun 18, 2011, 12:14:28 POSLE PODNE
Jaoo, bili juče na žurci. I igrali Hard Bass pa nas izbacili sa nje. Posle smo celu noć po ulicama igrali :D

ahhahahahhahahhahahaah izbacili vas :D i kako je bilo to vece na ulici xD ?

Imal' ko voljan mapanja protiv mene neka pošalje PM.
Imam par tema pa se javite koj iste zainteresirani ;)

●° John °●

Ja mappao do sada mrzi me vise :D ..  8)

Citat: [ED] gonss poslato Jun 18, 2011, 12:14:28 POSLE PODNE
Jaoo, bili juče na žurci. I igrali Hard Bass pa nas izbacili sa nje. Posle smo celu noć po ulicama igrali :D

Hahahahhahahahaha.... To je najjace.

Citat: [AG]Vito aKa Santina poslato Jun 18, 2011, 09:19:42 PRE PODNE
OMFG pa sta on nemsije imat avatar koji ti nisi pravio vec neko drugi ...
ja sam takoder trazio dozvolu.... i nisam ga postavljao dok nisam dobio dozvolu...

Citat: Vilko poslato Jun 18, 2011, 11:07:05 PRE PODNE
I ja cu ti uzet avatar, bas mi je fancy. Nemos mi zabranit ;)

odrasti...  :'( :'( :'( :'(