Glavni razgovor #9

Započeo admin, Jun 03, 2011, 05:45:13 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 15 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: LuKsA poslato Jun 15, 2011, 18:34:36 POSLE PODNE
IVMP ima dosta velike probleme, tj. tocnije receno ima jako spor tim, i jako lijen tim, tako da se to jako sporo razvija, samu alpha verziju su radili preko 2 godine, a kad je izasla bilo je tolko bugova i sync je bio za cistu 0, dok npr. http://mafia2multiplayer.com rade sposobni ljudi, i oni rade tek 1 god, a sync je vec sad bolji nego npr. kod IVMPa..

Tako da, opstat ce IVMP, ali, po mojem misljenju to se preeesporo razvija.
Nekako mi se cini da developeri IV:MP-a izbegavaju temu sa predlozima, a i nemaju puno clanova na forumu.

Pa ja mislim da bi mogao opstat sada kada oni momci prebace GTA SA mapu u IV MP..

Jel ima neko da mi da tutorijal kako zapoceti sa IV:MP Skriptanjem ?  :-*
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Bilo je puno tutoriala na balkan-ivmp.com, ali taj projekt je propao davno zbog svade, nevazno koje svade.. A probaj na wikiu pa sam nekako poceti..
Aequam memento rebus in arduis servare mentem.

cristiane

U toku je pomračenje mjeseca,možete vidjeti i uživo ako vidite mjesec.
http://www.youtube.com/google

Citat: Koksildo poslato Jun 15, 2011, 20:52:28 POSLE PODNE
U toku je pomračenje mjeseca,možete vidjeti i uživo ako vidite mjesec.
http://www.youtube.com/google
Gledam s balkona :P


Hummer, ako si to ti bio, ko kaze da GF nema update-ova? U zadnjih 10-ak dana je bila 3 update-a

Ma gf je predobar server rp je zakon evo poceli igrat na njemu ja i frend :D

Citat: Nemam nick al sam lik! poslato Jun 15, 2011, 22:37:21 POSLE PODNE
Hummer, ako si to ti bio, ko kaze da GF nema update-ova? U zadnjih 10-ak dana je bila 3 update-a

pa ja sam rekao da ima nesto sitno ali ugl sve ostaje isto samo se sistemi poboljsavaju










Real-Life informacije



Ime : Vedad
Prezime : Fetahovic
Nadimak : Dedica
Zanimanje : Zigolo
Pol : Musko
Godine : 17







BS i ostale informacije



Rank :
Profil : Click Skype : Vedad_Phantoom CH-RP : ex Head Admin CH-FPS : ex Head Admin CH status : Legenda



Zdravo ljudovi xD
Evo mene sa rekreacije...
Nisam jos odlucio za server..
Svoje predloge mi saljite na PP :)

Ja sam ti vec poslao ali koliko vidim nisi se odlucio  :P

Pa ljudi moji... jel vi znate citat ??
jesam vam lijepo rekao da NECU nikom dat mod od T-City-a... i sta mi trazite na PM ??
ako dobijem jos jedan PM tipa " aj mi uploadaj mod od T-Citya i posalji mi download link " ...  prijavit cu vas administratorima !!!

PA DOSADNI STE S TIM !!!

MOzete mi rec kako se zove igrica ona koja je jako realisticna i pocinje sa J..skaces iz aviona i mozes skakat sa auta na aute itd..Inace neki covjek koji je radio na toj igrici je presao raditi nju..pa molim vas ako me mozete podsjetit hvala..btw oprostite sta mijenjam temu