Glavni razgovor #9

Započeo admin, Jun 03, 2011, 05:45:13 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 14 gostiju pregledaju ovu temu.

cristiane

Citat: мσмαк. ^ [5]. poslato Jun 13, 2011, 22:17:35 POSLE PODNE
Ma odustao sam od skutera... Skontao sam da mi je bolje sa 16 da polažem za ono do 125 kubika, tako da ću si neki motor uzet vjerovatno preko zime, jer su tad i jeftiniji...
Moja preporuka,


Citat: Koksildo poslato Jun 13, 2011, 22:36:05 POSLE PODNE
Citat: мσмαк. ^ [5]. poslato Jun 13, 2011, 22:17:35 POSLE PODNE
Ma odustao sam od skutera... Skontao sam da mi je bolje sa 16 da polažem za ono do 125 kubika, tako da ću si neki motor uzet vjerovatno preko zime, jer su tad i jeftiniji...
Moja preporuka,



Imamo slican ukus :)
/

●° John °●


Citat: ●° John °● poslato Jun 13, 2011, 22:49:55 POSLE PODNE
Citat: BloodMaster poslato Jun 13, 2011, 21:54:26 POSLE PODNE
Å to jos neće smisliti  ::)
http://www.youtube.com/watch?v=QVx69R7f0eY

BEZI bre uplasi me  8)  8)  8)

kada bi mene oteli bilo bi ma ovi ljudi ne predstavljaju opsasnost za nas cak im je i muka da se brane :D










Real-Life informacije



Ime : Vedad
Prezime : Fetahovic
Nadimak : Dedica
Zanimanje : Zigolo
Pol : Musko
Godine : 17







BS i ostale informacije



Rank :
Profil : Click Skype : Vedad_Phantoom CH-RP : ex Head Admin CH-FPS : ex Head Admin CH status : Legenda


●° John °●

sta ima ovde .. :D .. pricajmo malo o sampu =)
Poslednja Izmena: Jun 14, 2011, 10:15:02 PRE PODNE od ●° John °●

Ja sam posetio ovaj classic life forum i bas je super ..
Msn,tu cu sigurno igrati na njemu preporucujem i drugima da igraju ....  :-*  ;D  :D :P

Pozz z

Citat: Saul poslato Jun 13, 2011, 23:39:44 POSLE PODNE
Ja sam posetio ovaj classic life forum i bas je super ..
Msn,tu cu sigurno igrati na njemu preporucujem i drugima da igraju ....  :-*  ;D  :D :P

Pozz z

Jesi ti IDOL pa igras jer si Gam Sage

●° John °●

Igra jer je GameSage taj server je pre postojao i bio je stari igrac i nije bio GameSage i sada je dobio priliku i eto .. Inace to je novi forum .. I da dobio je gamesage pre nekih 30 minuta koliko ja znam .. jer iz nekih razloga a to ti mogu reci samo na Pm ako zelis .. ;)

Ja mislim da to game sage morate promjeniti jer cete dobiti ban..

cristiane

Citat: [AG]Vito aKa Santina poslato Jun 14, 2011, 00:22:29 PRE PODNE
Ja mislim da to game sage morate promjeniti jer cete dobiti ban..
O čemu ti trebunjaš? Zašto bi dobili ban?

Pa ja znam da ch ima gs pa et samo kazem posto bilo ko kad uradi nes ko u njih dobije ban pa samo sam rekao inace i nezanima me :)

Ako te ne zanima sta lupas cuti :P Ae laku noc svima vidimo se sutra :* <3

Mikic95

Citat: [AG]Vito aKa Santina poslato Jun 14, 2011, 00:39:12 PRE PODNE
Pa ja znam da ch ima gs pa et samo kazem posto bilo ko kad uradi nes ko u njih dobije ban pa samo sam rekao inace i nezanima me :)

Odi si kupi tablete i popij, bit će ti bolje.

Ima li ko kakvih vijesti o LI:RP?? je li ko u kontaktu s Correliem???

P.S  Nisam siguran al msm da sam primijetio da ako server kopira nesto s nekog servera ono kazu mu da promjeni to...a u slucaju da kopira CH odma ban :/.

To mi se ne svidja u ovom community niste uopste objektivni.

●° John °●

Ovako odma da ti kazem sta ima veze ako je to na Ch ???. Mi nemamo nameru da kopiramo CH niti cemo .. Videces opis ovde na forumu za koji dan kada head admini odluce pa ces videti dali je isti mod ..


PS.Soprano je rekao da se nesme pitati "Gde je coroeli i to procitaj ispod ovog Glavi Razgovor temu .. evo link lakse ce ti biti =)  http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=26257.0