Glavni razgovor #9

Započeo admin, Jun 03, 2011, 05:45:13 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 17 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: мσмαк. ^ [5]. poslato Jun 12, 2011, 22:23:54 POSLE PODNE
Citat: [BC]Ante_Dracar aka Lopa poslato Jun 12, 2011, 21:59:10 POSLE PODNE
Ljudi evo nesto mi se cudno dogodilo :S

Evo taman sad mi je iz zvucnika poceo neki zvuk    Koda neko dise

I prominio sam zvucnike i opet to.

Znate li sta je to :D

Tako sam se ja sjebo jednom... Čujem neko diše, a sve mi isključeno od muzike i sl... I zovnem starog, reko 'čuj ba ovo'... Sjebo se i on... Kasnije skontam MTA onaj čovjek hahahah

Citat: [AG] NesquiK poslato Jun 12, 2011, 16:18:42 POSLE PODNE
Motor do 50 kubika mozes da vozis ako si maloljetan za sve sto je preko treba ti dozvola :D

Ne pričaj kad ne znaÅ¡  ;)  Morat ću polagat i za skuter do 50 kubika  ;)


I konto sam uzet Keeway Matrix, fino izgleda skuter   :)

Keeway Matrix njega njega :D

Klikni me polako :D

Citat: [AG] NesquiK poslato Jun 12, 2011, 16:18:42 POSLE PODNE
Motor do 50 kubika mozes da vozis ako si maloljetan za sve sto je preko treba ti dozvola :D

Ne pričaj kad ne znaÅ¡  ;)  Morat ću polagat i za skuter do 50 kubika  ;)


I konto sam uzet Keeway Matrix, fino izgleda skuter   :)
[/quote]

Da zivis kod nas u CG, nebi, u sred centra moj vrsnjak nozi motor od 50kubika...

sta onda? Imam i ja 13 pa derem tomosa,boška itd. :D
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √

Citat: [ST] System32 poslato Jun 12, 2011, 23:51:05 POSLE PODNE
sta onda? Imam i ja 13 pa derem tomosa,boška itd. :D
Tomos prejeben motor, pola grada te cuje kad ga vozis

:D Jos ja iman onog krosera i skinia mu auspuh, svi izlazu kad ga proderen hhahahah
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √

Ako ima neko CS 1.6 klan a nema servera gdje da igra , nek mi se javi na PM sponzorisem klanove...Tako sto im dam admina na cw serveru..

ee mozete mi pomoci preko xfire? nemogu uci preko xfire u cod 2 a u samp preko xfire mogu nesto me zajebava

Citat: [ST] System32 poslato Jun 13, 2011, 08:17:15 PRE PODNE
:D Jos ja iman onog krosera i skinia mu auspuh, svi izlazu kad ga proderen hhahahah

xD ja mom apencu skinuo prigusivac pa se cuje 3 ulice dalje xD ..

●° John °●

Citat: [AG] Xavi aka Luco poslato Jun 13, 2011, 08:33:18 PRE PODNE
ee mozete mi pomoci preko xfire? nemogu uci preko xfire u cod 2 a u samp preko xfire mogu nesto me zajebava

Nerazumem sta oces ovim reci .. Sastavi malo bolje recenicu da te razumem  8)  ::)  :P

Citat: мσмαк. ^ [5]. poslato Jun 12, 2011, 23:13:48 POSLE PODNE
Citat: [BC]Ante_Dracar aka Lopa poslato Jun 12, 2011, 23:04:27 POSLE PODNE
a vozacki moras imat polozen dabi vozio sve vrste motoro od 49 pa nadalje

Ja sam se raspitao i kažu da se mora imat neka vrsta položenog vozačkog i za skutere ispod 50

i SpeedFight-ovi su skuplji od Matrixa, tako da mi se to ne isplati baš.

Moras biti stariji od 15 godina, i moras polagat B kategoriju valjd.. To mie Chris jucer reko :P

●° John °●

Citat: [AG] Vilko poslato Jun 13, 2011, 12:42:24 POSLE PODNE
Citat: мσмαк. ^ [5]. poslato Jun 12, 2011, 23:13:48 POSLE PODNE
Citat: [BC]Ante_Dracar aka Lopa poslato Jun 12, 2011, 23:04:27 POSLE PODNE
a vozacki moras imat polozen dabi vozio sve vrste motoro od 49 pa nadalje

Ja sam se raspitao i kažu da se mora imat neka vrsta položenog vozačkog i za skutere ispod 50

i SpeedFight-ovi su skuplji od Matrixa, tako da mi se to ne isplati baš.

Moras biti stariji od 15 godina, i moras polagat B kategoriju valjd.. To mie Chris jucer reko :P

Ma za 50 kubika netreba se polagati ja msm

Citat: ●° John °● poslato Jun 13, 2011, 13:07:53 POSLE PODNE
Citat: [AG] Vilko poslato Jun 13, 2011, 12:42:24 POSLE PODNE
Citat: мσмαк. ^ [5]. poslato Jun 12, 2011, 23:13:48 POSLE PODNE
Citat: [BC]Ante_Dracar aka Lopa poslato Jun 12, 2011, 23:04:27 POSLE PODNE
a vozacki moras imat polozen dabi vozio sve vrste motoro od 49 pa nadalje

Ja sam se raspitao i kažu da se mora imat neka vrsta položenog vozačkog i za skutere ispod 50

i SpeedFight-ovi su skuplji od Matrixa, tako da mi se to ne isplati baš.

Moras biti stariji od 15 godina, i moras polagat B kategoriju valjd.. To mie Chris jucer reko :P

Ma za 50 kubika netreba se polagati ja msm

joj sto lupate, do 16 godina nemos vozit nikakvo motorno vozilo, s 16 godina mozes polagati za motore, a s 18 za ostala vozila, s tim da za npr bus moras imati  mislim 3 godine iskustva kao profesionalni vozac...

s B kategorijom(za automobile) dobijas i dozvolu za voznju motora do 50 kubika, iznad toga moras A kategoriju svejedno polagat, s tim da kad polozis npr A kategoriju, za B moras samo voznju, testove ne moras...

Citat: Dude poslato Jun 13, 2011, 13:21:47 POSLE PODNE
joj sto lupate, do 16 godina nemos vozit nikakvo motorno vozilo, s 16 godina mozes polagati za motore, a s 18 za ostala vozila, s tim da za npr bus moras imati  mislim 3 godine iskustva kao profesionalni vozac...

s B kategorijom(za automobile) dobijas i dozvolu za voznju motora do 50 kubika, iznad toga moras A kategoriju svejedno polagat, s tim da kad polozis npr A kategoriju, za B moras samo voznju, testove ne moras...
Kod nas nije tako, sa 15 možeš do 50 kubika. A sa 16 možeš već za vozačku, tako da ja sledeće godine polažem za kola ;)

...Neno...

de pogledajte ovo,sa LB,ja na forumu slucnojno naso,crko sam od smijeha  :D http://youtu.be/Y8W1SEnbF4k

●° John °●

Citat: Dude poslato Jun 13, 2011, 13:21:47 POSLE PODNE
Citat: ●° John °● poslato Jun 13, 2011, 13:07:53 POSLE PODNE
Citat: [AG] Vilko poslato Jun 13, 2011, 12:42:24 POSLE PODNE
Citat: мσмαк. ^ [5]. poslato Jun 12, 2011, 23:13:48 POSLE PODNE
Citat: [BC]Ante_Dracar aka Lopa poslato Jun 12, 2011, 23:04:27 POSLE PODNE
a vozacki moras imat polozen dabi vozio sve vrste motoro od 49 pa nadalje

Ja sam se raspitao i kažu da se mora imat neka vrsta položenog vozačkog i za skutere ispod 50

i SpeedFight-ovi su skuplji od Matrixa, tako da mi se to ne isplati baš.

Moras biti stariji od 15 godina, i moras polagat B kategoriju valjd.. To mie Chris jucer reko :P

Ma za 50 kubika netreba se polagati ja msm

joj sto lupate, do 16 godina nemos vozit nikakvo motorno vozilo, s 16 godina mozes polagati za motore, a s 18 za ostala vozila, s tim da za npr bus moras imati  mislim 3 godine iskustva kao profesionalni vozac...

s B kategorijom(za automobile) dobijas i dozvolu za voznju motora do 50 kubika, iznad toga moras A kategoriju svejedno polagat, s tim da kad polozis npr A kategoriju, za B moras samo voznju, testove ne moras...

Gle ga kako se razume =) , ja znam kod mene moze dete od 13 godina voziti motor od 50 kubika ..sada dali je to tacno kao sto sam cuo neznam .