Glavni razgovor #9

Započeo admin, Jun 03, 2011, 05:45:13 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 19 gostiju pregledaju ovu temu.

CitatOva zajednica služi obrazovanju novih skriptera/programera i predstavljanju vlastitog servera kao i za pomoć pri pokretanju vlastitog servera.
Ovo nije afrika gaming shvatite naravno da je svima zao sto propada nakon toliko ulozenog truda i muke ali ovo je forum namijenjen za skriptanje i pomaganje u vezi skriptanja.

Citat: [LYG] $--L84S--$ poslato Jun 11, 2011, 22:20:51 POSLE PODNE
CitatOva zajednica služi obrazovanju novih skriptera/programera i predstavljanju vlastitog servera kao i za pomoć pri pokretanju vlastitog servera.
Ovo nije afrika gaming shvatite naravno da je svima zao sto propada nakon toliko ulozenog truda i muke ali ovo je forum namijenjen za skriptanje i pomaganje u vezi skriptanja.
Da!Ali ipak ovo je chat u kojem se prica o svemu ;)

cristiane

Citat: k@lu poslato Jun 11, 2011, 22:13:23 POSLE PODNE
imam pravo zato sto sam bio jedno vrijeme na africi i smeta mi kad tako nesto prica o afrika
Ima i on pravo reći svoje mišljenje,al njegovo mišljenje je očito bilo iz očaja,a zašto i ne bi bilo čekaju taj server mjesecima.

I sada dosta o tim serveru.

Å ta ima?
Poslednja Izmena: Jun 11, 2011, 22:55:39 POSLE PODNE od aleluja

Citat: [ST] System32 poslato Jun 11, 2011, 22:16:13 POSLE PODNE
ja sam napusio afriku, nemogu vise...

napustili su svi... forum je ugasen :/

Citat: aleluja poslato Jun 11, 2011, 22:55:25 POSLE PODNE
Å ta ima?

sira i to rupičastog :P


edit: moj 1000-ti post :D :D
Poslednja Izmena: Jun 11, 2011, 22:57:58 POSLE PODNE od [ЯPF] K4[Я]!K3

zao mi je sto AG propada ali sta ces cim se nesto toliko planira obicno propadne znam iz iskustva xD










Real-Life informacije



Ime : Vedad
Prezime : Fetahovic
Nadimak : Dedica
Zanimanje : Zigolo
Pol : Musko
Godine : 17







BS i ostale informacije



Rank :
Profil : Click Skype : Vedad_Phantoom CH-RP : ex Head Admin CH-FPS : ex Head Admin CH status : Legenda


Dedica odakle si tacno iz CG, predpostavljam da jesi zbog avatara... I ja sam pa pitam!

Iz zete je . Iju ga muve svaki dan. o.O

Citat: [AG] NesquiK poslato Jun 12, 2011, 00:23:05 PRE PODNE
Dedica odakle si tacno iz CG, predpostavljam da jesi zbog avatara... I ja sam pa pitam!

Iz Rozaja sam brate










Real-Life informacije



Ime : Vedad
Prezime : Fetahovic
Nadimak : Dedica
Zanimanje : Zigolo
Pol : Musko
Godine : 17







BS i ostale informacije



Rank :
Profil : Click Skype : Vedad_Phantoom CH-RP : ex Head Admin CH-FPS : ex Head Admin CH status : Legenda


Jutrooo Ljudi,Dobio ban na Edimaxu zauvjek opsovo mater xD

Citat: [LYG] ναηιâ,,"â,,"α.αмχâ—,, â,,–¹ poslato Jun 12, 2011, 08:55:16 PRE PODNE
to nije ljepo.
Tamo bi trebo bit Edimax DM :P ima noobova jedini Hawks tu najbolji  :P zas nije lijepo ?? drugi psuju IG cijeli dan ja jednom opsujem da mi ban




Dobro jutro i od mene. Da, da ovo nam je (ko zna koji po redu) Glavni Razgovor :)