Glavni razgovor #9

Započeo admin, Jun 03, 2011, 05:45:13 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 19 gostiju pregledaju ovu temu.

extreme je kao margarin,u sve se mijesa
ahhahahaha xD

Citat: [AG] mafica .pwn poslato Jun 07, 2011, 19:40:06 POSLE PODNE
extreme je kao margarin,u sve se mijesa
ahhahahaha xD

Misliš vegeta xd
Poslednja Izmena: Jun 07, 2011, 19:41:46 POSLE PODNE od [ЯPF] !K4[Я]!K3 [SC*]

Citat: KombinatoR poslato Jun 07, 2011, 19:37:27 POSLE PODNE
Citat: _eXtreme_ poslato Jun 07, 2011, 19:34:34 POSLE PODNE
Citat: KombinatoR poslato Jun 07, 2011, 19:32:04 POSLE PODNE
Citat: _eXtreme_ poslato Jun 07, 2011, 19:24:26 POSLE PODNE
Evo nek se sa mojim postom zavrsi rasprava o skoli.
ne vidim da si moderator ili smoderator,admin...
pa otkud ti pravo da ti govoris da se tvojim postom zavrsi rasprava???
pitam samo...
Pa da recimo nebismo dobili zabranje pisanja jer je kaznijvo pricati o skoli!
pa tu je moderator ili smoderator,admin da opomeni... ili se varam?
Ma samo ti nastavi da pricas o skoli...


Moram malo da ohladim sa postanjem jer imam 6 postova po danu (Prosecno) i koksildo kad vidi to ima da posizi...


Zato sto sam bio margarin par puta sam dobio zabranu pisanja i ban xD

Ajde sad svi napisite extreme-u da se u sve mijesa... Vi ste dosadniji od njega...

EDIT:

Pa kraj je skolske godine, normalno da pricamo o skoli
Poslednja Izmena: Jun 07, 2011, 20:08:07 POSLE PODNE od [AG] BloodMaster

Citat: [LYG] ναηιâ,,"â,,"α.αмχâ—,, â,,–¹ poslato Jun 07, 2011, 20:00:34 POSLE PODNE
Svugdje se mjesas,nevidim razlog za to,tu ima moderatora,smodova,admina,coadmina...itd..
ako tako pokusavas stec neku poziciju ili bilo sta,ides u krivom smjeru.
@eXtreme tipican tinejdzer kojeg sve zanima i jos trazi svoju originalnu licnost...

Citat: _eXtreme_ poslato Jun 07, 2011, 20:05:44 POSLE PODNE
Citat: [LYG] ναηιâ,,"â,,"α.αмχâ—,, â,,–¹ poslato Jun 07, 2011, 20:00:34 POSLE PODNE
Svugdje se mjesas,nevidim razlog za to,tu ima moderatora,smodova,admina,coadmina...itd..
ako tako pokusavas stec neku poziciju ili bilo sta,ides u krivom smjeru.
@eXtreme tipican tinejdzer kojeg sve zanima i jos trazi svoju originalnu licnost...

Ne vidim razlog za jos vecim spamanjem ako si jos rekao da ce Koksildo da posizi.  ::)






btw, poceo sam da radim novi saving/reg-login/admin sistem za CH:FR sa y_ini, uradio sam Admin ostrvo, reg i login u dijalogu, cuvanje para i score, /gasnu komoru, /alkatraz (te mape sam vec ovde stavljao), pa me zanima vas predlog da li da ima neki mini-intro s obzirom da je Freeroom server?
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Citat: Gotti747 poslato Jun 07, 2011, 20:10:26 POSLE PODNE
Citat: _eXtreme_ poslato Jun 07, 2011, 20:05:44 POSLE PODNE
Citat: [LYG] ναηιâ,,"â,,"α.αмχâ—,, â,,–¹ poslato Jun 07, 2011, 20:00:34 POSLE PODNE
Svugdje se mjesas,nevidim razlog za to,tu ima moderatora,smodova,admina,coadmina...itd..
ako tako pokusavas stec neku poziciju ili bilo sta,ides u krivom smjeru.
@eXtreme tipican tinejdzer kojeg sve zanima i jos trazi svoju originalnu licnost...

Ne vidim razlog za jos vecim spamanjem ako si jos rekao da ce Koksildo da posizi.  ::)






btw, poceo sam da radim novi saving/reg-login/admin sistem za CH:FR sa y_ini, uradio sam Admin ostrvo, reg i login u dijalogu, cuvanje para i score, /gasnu komoru, /alkatraz (te mape sam vec ovde stavljao), pa me zanima vas predlog da li da ima neki mini-intro s obzirom da je Freeroom server?
tek sad to radis? Nisi prije imao saveing sisem?
Kakav intro?Neki video??
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √

Citat: [AG] System32 poslato Jun 07, 2011, 20:14:09 POSLE PODNE
tek sad to radis? Nisi prije imao saveing sisem?
Kakav intro?Neki video??

Koliko vidim napisao je 'novi' znači prebacuje se sa nečeg na nešto a naveo je y_ini
Poslednja Izmena: Jun 07, 2011, 20:17:54 POSLE PODNE od [H]265
Kristijan Stipić

Naravno da imam, koristim InteAdmin (FS koje vise nema za download), koju sam odavno stavio u GM i dosta editovao, od nekih 15-tak komandi ostavio sam samo par uz /register i /login i dodavao vecinom svoje (da kazem edit sam je preko 70%), ona je u dini, a ova nova ce biti u y_ini (brza), reg i login u dijalogu, verovatno preko textdrawova admin komande (mozda i OnPlayerClickPlayer), i imace komande za neke moje mape koje trenutno nisu na srv (gasna komora i admin ostrvo), a takodje novi sistem radim i zbog sebe najvise , kako bih se jos vise usavrsio.
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Ev  ovo in pa da i ja svoje xD
Matematika: 3
Biologija : 5
Fizika : 4
Bosanski : 4 ili 5 nezz,sigurno da je 4
Historija 5
Geo 5
Fizicko 5
Likovno,mati crta nisam nacrto crtez od 1 razreda 5
Njemacki 4
Eng 4
Vjeronauka : 5
Muzicko 5
Informatika 5
Tehnicko 5

Ima jos 1 predmet al nmg se sjetiti sad,nisam uzeo knjigu cjele godine i opet dobre ocjene
EDIT ust nema nisam ni gledo xX
Poslednja Izmena: Jun 07, 2011, 20:59:02 POSLE PODNE od [AG]Vito aKa Santina

cristiane

@eXtreme nemoj misliti da ćeÅ¡ dobiti samo na 24h,to ti nije prvi put da spamaÅ¡ konstantno.Koliko puta si do sada dobio ban pomnoži sa 24 i koliko izaÄ'e rezultat na toliko dana ti dobijeÅ¡ ban,ako nastaviÅ¡.

Rekli ste svoje ocjene,sad dosta o Å¡koli.


Evo jedan mali test trailer koji sam napravio za scarface u GTA SA. Nadam se da ću napravit više epizoda. Napominjem ovo je još test verzija. http://www.youtube.com/watch?v=R0BOAUqkvoU Prihvačam sve kritike samo neka budu konstruktivne, pljuvanje nikome neće pomoć. Prijedlozi su isto dobrodošli.




Citat: Nik Delgad.lua poslato Jun 07, 2011, 21:29:55 POSLE PODNE
Evo jedan mali test trailer koji sam napravio za scarface u GTA SA. Nadam se da ću napravit više epizoda. Napominjem ovo je još test verzija. http://www.youtube.com/watch?v=R0BOAUqkvoU Prihvačam sve kritike samo neka budu konstruktivne, pljuvanje nikome neće pomoć. Prijedlozi su isto dobrodošli.

Odlično!
/

Citat: Nik Delgad.lua poslato Jun 07, 2011, 21:29:55 POSLE PODNE
Evo jedan mali test trailer koji sam napravio za scarface u GTA SA. Nadam se da ću napravit više epizoda. Napominjem ovo je još test verzija. http://www.youtube.com/watch?v=R0BOAUqkvoU Prihvačam sve kritike samo neka budu konstruktivne, pljuvanje nikome neće pomoć. Prijedlozi su isto dobrodošli.
izrezio video od 0:34 :P

Nebi znao što je to bilo, ali nebi trebalo ništa biti. Valjda neki bug prilikom rendanja ili uploadanja.