Glavni razgovor #9

Započeo admin, Jun 03, 2011, 05:45:13 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 16 gostiju pregledaju ovu temu.


Ma ajde -.- po cjele dane visim na Balkan Sampu i vec sam se 10 puta prijavio za moderatora i sad on meni napise Slabo Aktivan -.-

●° John °●

I ja cestitam svim izabranim mada imao je ja msm 2 lika koji su po meni trebali dobiti moderatora ali u svakom slucaju svima cestitam ..

cristiane

Citat: [EG] Filyx poslato Jun 16, 2011, 23:00:49 POSLE PODNE
Ma ajde -.- po cjele dane visim na Balkan Sampu i vec sam se 10 puta prijavio za moderatora i sad on meni napise Slabo Aktivan -.-
Ne pričaj ono što nije tačno.

Citat: Koksildo poslato Jun 16, 2011, 23:03:20 POSLE PODNE
Citat: [EG] Filyx poslato Jun 16, 2011, 23:00:49 POSLE PODNE
Ma ajde -.- po cjele dane visim na Balkan Sampu i vec sam se 10 puta prijavio za moderatora i sad on meni napise Slabo Aktivan -.-
Ne pričaj ono što nije tačno.
Ja sam ovde dano-nocno samo kada mi je bio pokvaren komp bio sam odsutan,i sada "Premalo znanja u pawn jeziku" ma nemoj?Pitam te na pm zasto tako mislis ti kazes daj mi link od mog tutoriala?Covek koji zna dosta o pawn jeziku mora da ima tutorial?Ma ajde bogati,ja nigde nisam video da je pisalo Onaj ko se prijavi za Tutoriali u vezi SA:MP-a moraju imati napisan jedan ili vise tutoriala"

Nxidza desavalo se i meni i znam kako ti je ali ti nista nevredi to sto ces sad da se raspravljas, samo gore moze da dovede...

Citat: _eXtreme_ poslato Jun 16, 2011, 23:08:28 POSLE PODNE
Nxidza desavalo se i meni i znam kako ti je ali ti nista nevredi to sto ces sad da se raspravljas, samo gore moze da dovede...
Znam ali sta cu,iznervirao sam se ...:S

Citat: EM|Nxidza poslato Jun 16, 2011, 23:10:35 POSLE PODNE
Citat: _eXtreme_ poslato Jun 16, 2011, 23:08:28 POSLE PODNE
Nxidza desavalo se i meni i znam kako ti je ali ti nista nevredi to sto ces sad da se raspravljas, samo gore moze da dovede...
Znam ali sta cu,iznervirao sam se ...:S
Zbog moderatora, svaka vam čast.

Citat: gonss poslato Jun 16, 2011, 23:10:52 POSLE PODNE
Citat: EM|Nxidza poslato Jun 16, 2011, 23:10:35 POSLE PODNE
Citat: _eXtreme_ poslato Jun 16, 2011, 23:08:28 POSLE PODNE
Nxidza desavalo se i meni i znam kako ti je ali ti nista nevredi to sto ces sad da se raspravljas, samo gore moze da dovede...
Znam ali sta cu,iznervirao sam se ...:S
Zbog moderatora, svaka vam čast.
Nije stvar u moderatoru nego je stvar u tome kako vi odlucujete o tome,a i svejedno rekao sam da sam ovde dano-nocno uzalud ? I na kraju on meni kaze nemas dovoljno znanja u pawn skriptanju,sto nisam napisao tut?Ajde da mi je rekao neki drugi razlog pa da se ne bunim vec ovako,prica gluposti bezveze :S

cristiane

Citat: EM|Nxidza poslato Jun 16, 2011, 23:06:41 POSLE PODNE
Ja sam ovde dano-nocno samo kada mi je bio pokvaren komp bio sam odsutan,i sada "Premalo znanja u pawn jeziku" ma nemoj?Pitam te na pm zasto tako mislis ti kazes daj mi link od mog tutoriala?Covek koji zna dosta o pawn jeziku mora da ima tutorial?Ma ajde bogati,ja nigde nisam video da je pisalo Onaj ko se prijavi za Tutoriali u vezi SA:MP-a moraju imati napisan jedan ili vise tutoriala"
Onaj ko se prijavi za taj pod-forum mora imati što više znanja u pawn jeziku.Možda ti imaš znanja,ja nemam ništa protiv tebe,ali ja gledam ovaj forum i gledam koliko je ko pokazao,mene ne zanima što ti meni pišeš nemam vremena objavljivati,to je tvoj problem.

Citat: EM|Nxidza poslato Jun 16, 2011, 23:14:30 POSLE PODNE
Nije stvar u moderatoru nego je stvar u tome kako vi odlucujete o tome,a i svejedno rekao sam da sam ovde dano-nocno uzalud ?
No,ako smatraš da si bolji od onog kojeg sam izabrao imaš natjecanje pa se pokaži,nemoj mi laprdati tu na slijepo.

Citat: EM|Nxidza poslato Jun 16, 2011, 23:14:30 POSLE PODNE
I na kraju on meni kaze nemas dovoljno znanja u pawn skriptanju,sto nisam napisao tut?Ajde da mi je rekao neki drugi razlog pa da se ne bunim vec ovako,prica [cenzura]osti bezveze :S
Evo recimo nemaš tutorial,po tvojim riječima "nisi imao vremena ga napisati",no ajd mi pokaži drugi rad iz drugog pod-foruma.


Pa kakve veze ima sto nisi moderator ja se nisam ni prijavio a cjeli dan sam ovdje samo sto ne postam nista,koda ti to treba samo se zamaras.
Al dobro vi samo ocete neki autoritet :(

Citat: Koksildo poslato Jun 16, 2011, 23:23:04 POSLE PODNE
Citat: EM|Nxidza poslato Jun 16, 2011, 23:06:41 POSLE PODNE
Ja sam ovde dano-nocno samo kada mi je bio pokvaren komp bio sam odsutan,i sada "Premalo znanja u pawn jeziku" ma nemoj?Pitam te na pm zasto tako mislis ti kazes daj mi link od mog tutoriala?Covek koji zna dosta o pawn jeziku mora da ima tutorial?Ma ajde bogati,ja nigde nisam video da je pisalo Onaj ko se prijavi za Tutoriali u vezi SA:MP-a moraju imati napisan jedan ili vise tutoriala"
Onaj ko se prijavi za taj pod-forum mora imati što više znanja u pawn jeziku.Možda ti imaš znanja,ja nemam ništa protiv tebe,ali ja gledam ovaj forum i gledam koliko je ko pokazao,mene ne zanima što ti meni pišeš nemam vremena objavljivati,to je tvoj problem.

Citat: EM|Nxidza poslato Jun 16, 2011, 23:14:30 POSLE PODNE
Nije stvar u moderatoru nego je stvar u tome kako vi odlucujete o tome,a i svejedno rekao sam da sam ovde dano-nocno uzalud ?
No,ako smatraš da si bolji od onog kojeg sam izabrao imaš natjecanje pa se pokaži,nemoj mi laprdati tu na slijepo.

Citat: EM|Nxidza poslato Jun 16, 2011, 23:14:30 POSLE PODNE
I na kraju on meni kaze nemas dovoljno znanja u pawn skriptanju,sto nisam napisao tut?Ajde da mi je rekao neki drugi razlog pa da se ne bunim vec ovako,prica [cenzura]osti bezveze :S
Evo recimo nemaš tutorial,po tvojim riječima "nisi imao vremena ga napisati",no ajd mi pokaži drugi rad iz drugog pod-foruma.


Ajd ti sad meni citiraj ceo moj tekst sto sam ti napisao,jesam li ti rekao primer sta da nisam imao vremena,a imao sam ...Moje znanje si mogao videti kada sam pomagao drugima,ali ti to naravno ne gledas???

nisi dobio,pa nisam ni ja... necemo plakat... ;)

cristiane

Citat: EM|Nxidza poslato Jun 16, 2011, 23:24:50 POSLE PODNE
Ajd ti sad meni citiraj ceo moj tekst sto sam ti napisao,jesam li ti rekao primer sta da nisam imao vremena,a imao sam
Moja greška,ali ne bitno da li je primjer ili ne.

Citat: EM|Nxidza poslato Jun 16, 2011, 23:24:50 POSLE PODNE
...Moje znanje si mogao videti kada sam pomagao drugima,ali ti to naravno ne gledas???
Naravno da gledam,za to ti nisam niÅ¡ta rekao.MeÄ'utim za ono Å¡to tražiÅ¡ to nije dovoljno u odnosu na druge konkurente koji su prijavili se,poput [H]265.Žao mi je Å¡to sam te morao treći put odbiti,al da si prijavio se za drugi pod-forum sigurno bi dobio.

A sada dosta o ovome,počinjete me nervirati.Imate PM.


Citat: Koksildo poslato Jun 16, 2011, 23:23:04 POSLE PODNE

Citat: EM|Nxidza poslato Jun 16, 2011, 23:14:30 POSLE PODNE
Nije stvar u moderatoru nego je stvar u tome kako vi odlucujete o tome,a i svejedno rekao sam da sam ovde dano-nocno uzalud ?
No,ako smatraš da si bolji od onog kojeg sam izabrao imaš natjecanje pa se pokaži,nemoj mi laprdati tu na slijepo.
Tu se ne isplati natjecati jer sam ja uvjeren da moderator [H]265 ima 10x više znanja, Nixdza nemoj se buniti, bez uvrede ali neznaš baš puno u pawno, uvjerio sam se kad sam otvarao CE s tobom.
[H]265 je zaslužio, Smodovi su odlično izabrali moderatore!
/