Glavni razgovor #9

Započeo admin, Jun 03, 2011, 05:45:13 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 16 gostiju pregledaju ovu temu.

Pa to jeste...Onda krenuti sa Stuntom...

najbolje lec spavat i netrosit vrijeme ,previse je servera na balkanu i ovi novi sto se prave nikako nemogu opstat ....jer NEMA IGRACA KOLKO IMA SERVERA  ......tako da ... ja sam takvog misljenja ...  :)
Ne igram SA:MP vise..

Ja uzivam dok pravim DM mod a kad RP trosim zivce bezveze.

Citat: Saul_Hudson poslato Jun 21, 2011, 14:07:50 POSLE PODNE
najbolje lec spavat i netrosit vrijeme ,previse je servera na balkanu i ovi novi sto se prave nikako nemogu opstat ....jer NEMA IGRACA KOLKO IMA SERVERA  ......tako da ... ja sam takvog misljenja ...  :)
Slazem se sa tobom...Pre je bilo 4 servera i dovoljno igraca...
Ali ipak sad ima igraca vise nego ikad...Samo kad bi se malo samnjio broj, ne svi...
Bilo bi super ja mislim...Tako su i Rusi napredovali :D

neki dan lik trazi da mu oploadujem gm na hostani server..znaci nezna ni to a oce server ..to sve govori .. :D
Ne igram SA:MP vise..

Imali vas da igrate CS 1.6...? Ja popunio deathrun svoj serv ima dnevno 25 igraca , sad sam otvorio GunGame mod pa ako ima zainteresovanih za admina ili tako nesto na PM :)

igrao sam prije,imo klan i sve ,sad sam presto  ::)
Ne igram SA:MP vise..

Moj brat razbija DeathRun, ja sam nekad igrao...
I pub,cw,gg,dr,zombie,zmurka i sve ostalo, ali sam sad prestao...
Dosadilo pravo da ti kazem...Igram to vec 9 godina i vise ne mogu, igrao sam prvo 1.3, 1.5, 1.6 pa tu stao :D

Kad pravis stunt/dm/freroam/tdm srvr onda je zanimljivije,bar meni,dnk rp je dosadan itd.

Jbg al CS 1.6 se u zadnje vrijeme na balkanu dosta razvija sa serverima...Eto ja sam svoj deathrun jedva napunio do 25 igraca , a sad sam otvorio gungame pa cemo viditi kako ce ici :D

Citat: mafica .pwn poslato Jun 21, 2011, 14:15:21 POSLE PODNE
Kad pravis stunt/dm/freroam/tdm srvr onda je zanimljivije,bar meni,dnk rp je dosadan itd.
Sto? Jer je u RP-u kompletna primena pravila???
Vaerujem da je tako, iako nikada nisam pravio od 0...
Samo sam malo editovao :D
btw: Srecno sa serverima :D

I ja vam zelim srecu mada nevjerujem da ce iko novi uspjet xDD ...pogotovu vi koji  pravite RP :D ...

P.S. nemojte razumjeti pogresno..
Ne igram SA:MP vise..

Imam jednog druga koji pravi server, kad vidim, zao mi je...
Jer ne mozes uspeti ako nemas ekipu bez servera :D

Jedini koji će od ovih novijih servera uspjet, ja se nadam, Correlliev LI:RP (Little Italy RolePlay).

Ulozis gomilu truda ,dadnes pare za host i domenu ,iz*ebes se ko konj  ,na kraju propadnes i objavis gm u "Gamemod skripte" ...eto kako ide sa vecinom..  :( :(

EDIT: dobro za LI:RP se podrazumjeva ,mod je radjen od 0 i pro je mod a i svi znaju corelija ...
Poslednja Izmena: Jun 21, 2011, 14:26:31 POSLE PODNE od Saul_Hudson
Ne igram SA:MP vise..