CH Video (Otovrenje DM-a)

Započeo [CH]grudvo, Decembar 27, 2009, 01:06:07 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: zerocoolos poslato Januar 05, 2010, 22:46:32 POSLE PODNE
ma daj nik, pogledaj malo situaciju sa GF, imali su dva dana puno igraca eno tonu polako, a mogu reci da su puno ljepse uredili izgled sa textdrawovima od Correllija... tako da dzabe ti to pricati... prenaivan si...

correlli bez uvrede, ne mogu reci kakav je tvoj mod i govorim samo o izgledu kako se textdrawovi ispisuju za informacije, kuce i payday i to su stvarno predobro napravili, ali nazalost server im je osim toga samo gf mod i stoga i gube igrace...

Slazem se,nikakvih noviteta sto se tice poslova i sadrzaja koji moze igrace zabavit,znaci samo lutanje gradom(manje-vise).Promjenjene baze i rasporedi autiju i dodane nove komande za organizacije/mafija.Znaci nema nikakve promjene koje obican igrac moze osjetit kad ude na server.

Takodjer. Samo su usminkali server sa par textdrawa i gui-a i to je to. A oni po GF forumu se tolko uvlace. Ono nista posebno kaze lik. "isuse ko pravi zivot" xD




GameMode je u izradi(0.1 %). Ovaj Game Mode nije edit bilo kojeg vec postojeceg gamemoda. Ovaj mod se radi od nule.

www.domino-samp.net | Portal i Forum Otvoreni
IP: 188.72.226.228:7777 | Server za zezanciju sa LARP modom.

Citat: [BM]Daka poslato Januar 05, 2010, 23:49:31 POSLE PODNE
Takodjer. Samo su usminkali server sa par textdrawa i gui-a i to je to. A oni po GF forumu se tolko uvlace. Ono nista posebno kaze lik. "isuse ko pravi zivot" xD

S pravom to kaze,jer vecina toga je stvarno poslozena i namjestana da ti dajem velik dojam kao da si u RL.Meni se osobno nesvida jedino taj manjak zabavnog sadrzaja...A sad dosta o tome.Vratimo se temi.
Poslednja Izmena: Januar 05, 2010, 23:51:36 POSLE PODNE od dinkO14


Correlli

Citat: zerocoolos poslato Januar 05, 2010, 22:46:32 POSLE PODNE
ma daj nik, pogledaj malo situaciju sa GF, imali su dva dana puno igraca eno tonu polako, a mogu reci da su puno ljepse uredili izgled sa textdrawovima od Correllija... tako da dzabe ti to pricati... prenaivan si...

correlli bez uvrede, ne mogu reci kakav je tvoj mod i govorim samo o izgledu kako se textdrawovi ispisuju za informacije, kuce i payday i to su stvarno predobro napravili, ali nazalost server im je osim toga samo gf mod i stoga i gube igrace...

Otišao sam na server da vidim to, ali po meni to je ništa.

A u vezi mog moda, ako si gledao one video zapise, to je ništa šta će sve biti.


Citat: Nik Delgad poslato Januar 05, 2010, 22:32:17 POSLE PODNE
pa zgubit ce cijeli balkan igrace kad se LI-RP otvori htijeli oni to ili ne ;)
jbg kako r4 kaze vrijedi zaigrat na gamemodu koji nije edit  ;D


Citat: Don Correlli poslato Januar 06, 2010, 11:06:51 PRE PODNE
Citat: zerocoolos poslato Januar 05, 2010, 22:46:32 POSLE PODNE
ma daj nik, pogledaj malo situaciju sa GF, imali su dva dana puno igraca eno tonu polako, a mogu reci da su puno ljepse uredili izgled sa textdrawovima od Correllija... tako da dzabe ti to pricati... prenaivan si...

correlli bez uvrede, ne mogu reci kakav je tvoj mod i govorim samo o izgledu kako se textdrawovi ispisuju za informacije, kuce i payday i to su stvarno predobro napravili, ali nazalost server im je osim toga samo gf mod i stoga i gube igrace...

Otišao sam na server da vidim to, ali po meni to je ništa.

A u vezi mog moda, ako si gledao one video zapise, to je ništa šta će sve biti.
Jedva cekam da vidim taj tvoj server valjda nas neces razocarat

Ludi Grad

Citat: Doktor_CroHerze poslato Januar 09, 2010, 14:13:13 POSLE PODNE
Jedva cekam da vidim taj tvoj server valjda nas neces razocarat
i ja brate.....ali izgleda da nece do ihahaj..........ne pomjera se sa tih 88% ......

Vratite se na temu,ovo je tema o otvorenju CH-a a ne o otvorenju server od Corellia.

Ok vratimo se DM server nece isto jos nekih mjesec dana eto vratili smo se tek je 55 posto

u ovom vidu je fazon sta on pise ane sta radi ((mojim rijecima objesnjeno))