[INC] h_Jezik 2.2 [UPDATE: 20.1.2013] Sustav za dvojezičnu skriptu

Započeo Slay, Maj 17, 2011, 21:23:29 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Znam ja to sve brate ali kad koristim ovu zadnju verziju javlja mi hrpu errora i warninga.A ja nmg skontat kako da iz stare ubacim samo taj dio
Eo pogledaj koji su sve
C:\Documents and Settings\Ahmed\Desktop\UPCOMING EVOLUTION FREEROAM\pawno\include\sscanf.inc(173) : error 017: undefined symbol "foreach"
C:\Documents and Settings\Ahmed\Desktop\UPCOMING EVOLUTION FREEROAM\pawno\include\sscanf.inc(175) : error 017: undefined symbol "playerid"
C:\Documents and Settings\Ahmed\Desktop\UPCOMING EVOLUTION FREEROAM\pawno\include\sscanf.inc(178) : error 017: undefined symbol "playerid"
C:\Documents and Settings\Ahmed\Desktop\UPCOMING EVOLUTION FREEROAM\gamemodes\UPEFR.pwn(20) : warning 201: redefinition of constant/macro (symbol "SCM")
C:\Documents and Settings\Ahmed\Desktop\UPCOMING EVOLUTION FREEROAM\gamemodes\UPEFR.pwn(1042) : error 021: symbol already defined: "main"
C:\Documents and Settings\Ahmed\Desktop\UPCOMING EVOLUTION FREEROAM\gamemodes\UPEFR.pwn(3067) : warning 203: symbol is never used: "CreateDialog"
C:\Documents and Settings\Ahmed\Desktop\UPCOMING EVOLUTION FREEROAM\gamemodes\UPEFR.pwn(3067) : warning 203: symbol is never used: "GameText"
C:\Documents and Settings\Ahmed\Desktop\UPCOMING EVOLUTION FREEROAM\gamemodes\UPEFR.pwn(3067) : warning 203: symbol is never used: "GameTextToAll"
C:\Documents and Settings\Ahmed\Desktop\UPCOMING EVOLUTION FREEROAM\gamemodes\UPEFR.pwn(3067) : warning 203: symbol is never used: "GetPlayerLanguage"
C:\Documents and Settings\Ahmed\Desktop\UPCOMING EVOLUTION FREEROAM\gamemodes\UPEFR.pwn(3067) : warning 203: symbol is never used: "SCMEx"
C:\Documents and Settings\Ahmed\Desktop\UPCOMING EVOLUTION FREEROAM\gamemodes\UPEFR.pwn(3067) : warning 203: symbol is never used: "ScmToAllEx"
C:\Documents and Settings\Ahmed\Desktop\UPCOMING EVOLUTION FREEROAM\gamemodes\UPEFR.pwn(3067) : warning 203: symbol is never used: "SetPlayerLanguage"
C:\Documents and Settings\Ahmed\Desktop\UPCOMING EVOLUTION FREEROAM\gamemodes\UPEFR.pwn(3067) : warning 203: symbol is never used: "TextSet"
Pawn compiler 3.2.3664 Copyright (c) 1997-2006, ITB CompuPhase


4 Errors.
 
SAMO STO NEKE STVARI OD TOGA IMAM VEC U SKRIPTI PA ZATO
Poslednja Izmena: Avgust 01, 2011, 15:30:20 POSLE PODNE od _MosT_WanteD_
LOL

U novoj verziji mislim da nemaš možda h_start INC i da imaš već definiran MACRO 'SCM' - A ne smiješ ga imati jer je od sada SCM u ovim parametrima u kojima je INC

SCM(id, "TEXT 1" , "TEXT 2");

A ovo što ti piše 'symbol never used' to sam već milion puta objasnio da sam to NAMJERNO napravio kako bi vidjeli koje još funkcije NISTE koristili iz INC-a

I vidim da ti imaš 'STARU VERZIJU' a ne novu jer u STAROJ je SCMEx < A ne SCM!

EDIT: http://solidfiles.com/d/a396/

Skripta update-ana i uklonjena potreba za h_start
Poslednja Izmena: Avgust 01, 2011, 17:34:12 POSLE PODNE od [H]265
Kristijan Stipić

Svaka čast za ovo EP. Mislio sam si da će netko već prije otkriti prednost char varijabli... potrosis 4 puta manje memorije za istu stvar... ali jedini nedostatak je sto mozes dodjeljivati samo vrijednosti od 0 do 255.

Inače, nije puno komplicirano... unutar SCMa se provjerava koji igrač ima dodijeljen jezik... jednostavno i dobro, bravo :)
Respekt: [H]265, John, [03]Garsino, LordShigi, Dujma, Carlsson, Randy, Jacobs, Hu5o, Toni, Lukas, Curtis, Ivo, Hawks, Jack, Koksildo, gonss

Haha OMG => http://zaslike.com/files/9rd5urq94yqagvdsx3i.png [ovo nema nigdje]

'char' varijable koristim već duže vrijeme ali neko vrijeme sam skroz zaboravio na njih dok nisam ušao u CH skripting tim pa me Djuro podsjetio na char varijable

ima plugin za memorijau u skripti baš na ovom forumu samo je malo pala pučina na njega ^^ od JoeBulleta (Omega - 300) (HeapAllocation) 'delloc(heap: addr)'

uglavnom ovo je mali kod zašto da ne da se uštedi memorija.
Poslednja Izmena: Avgust 01, 2011, 17:54:44 POSLE PODNE od [H]265
Kristijan Stipić

Citat: [H]265 poslato Avgust 01, 2011, 17:45:21 POSLE PODNE
'char' varijable koristim već duže vrijeme ali neko vrijeme sam skroz zaboravio na njih dok nisam ušao u CH skripting tim pa me Djuro podsjetio na char varijable

Å teta Å¡to se char varijable ne mogu koristiti za pakirane stringovi (Packed strings), ali opet.. bolje igdje nego nigdje >.<


Citat: [H]265 poslato Avgust 01, 2011, 17:45:21 POSLE PODNE
ima plugin za memorijau u skripti baš na ovom forumu samo je malo pala pučina na njega ^^ od JoeBulleta (Omega - 300) (HeapAllocation) 'delloc(heap: addr)'

Das link?
Respekt: [H]265, John, [03]Garsino, LordShigi, Dujma, Carlsson, Randy, Jacobs, Hu5o, Toni, Lukas, Curtis, Ivo, Hawks, Jack, Koksildo, gonss

Haha OMG => http://zaslike.com/files/9rd5urq94yqagvdsx3i.png [ovo nema nigdje]

Imaš ovdje na forumu u plugin forumu.
Poslednja Izmena: Avgust 01, 2011, 20:33:48 POSLE PODNE od [H]265
Kristijan Stipić


Citat: [TG] BloodMaster poslato Avgust 01, 2011, 21:14:02 POSLE PODNE
SviÄ'a mi se update, samo te podjećam na "Menu" i "3DText"...

Znam već imam update-anu verziju sa tim funkcijama na kompjutoru samo moram srediti još neke funkcije onda ću update-ati a to ću napraviti kada uhvatim vremena i volje za to jer radim na modu za mexico roleplay
Poslednja Izmena: Avgust 01, 2011, 22:44:45 POSLE PODNE od [H]265
Kristijan Stipić

Refresh na zahtev autora, updateovana skripta
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Na početku skripte zelenim slovima pod VERZIJOM 2.2. vam piše novosti, hvala
Kristijan Stipić


Svaka cast  ;)
Balkan Extazy SA:MP Server
           Markos > Administrator Level 5 > Direktor - Pomocni skripter