Glavni razgovor #8

Započeo Perke, Maj 16, 2011, 18:44:09 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 13 gostiju pregledaju ovu temu.

Da se skupimo mi sa bs i da igramo?

Promeni nick,nemogu ti poslati poruku.
Ajde sada idemo prvo 1v1,idi u GameRanger,kucaj ono da trazis po descriptionu i kucaj LOCKED! , to je opis,pass je mafiasused

jebe me gameranger, neki jebeni update pa mi zastekao komp. sad cu promeniti nick

Citat: KombinatoR poslato Maj 21, 2011, 13:58:09 POSLE PODNE
je*o vas vise smak svijeta....


Jebo tebe. Å ala, Å¡ala je bila smiri se Å¡ta si se nabrijo. Nisam vidi taj post upozorenje a i nezanima me.

The Writer

Citat: [CH:FR]Djea poslato Maj 21, 2011, 13:42:16 POSLE PODNE
Kod mene napolju grmi a nigde tamnijeg oblaka, joÅ¡ sunce ubi.  ??? Moram da gasim kompjuter, tako da Neno videću ako prestane da doÄ'em u 3 na event day.

grme motori xD

Citat: [AG] NaneK poslato Maj 21, 2011, 14:19:20 POSLE PODNE
Citat: [CH:FR]Djea poslato Maj 21, 2011, 13:42:16 POSLE PODNE
Kod mene napolju grmi a nigde tamnijeg oblaka, joÅ¡ sunce ubi.  ??? Moram da gasim kompjuter, tako da Neno videću ako prestane da doÄ'em u 3 na event day.

grme motori xD

Nije, čula se slaba gmrljavina jer su oblaci bili daleko, sad su još bliže ali nemam pametnija posla nego da blejim pored kompa, tako da ko ga jebe.

Citat: Chicharito014 poslato Maj 21, 2011, 13:52:45 POSLE PODNE
Možda da napišeš nema tamnog oblaka. Ako nema tamnog oblaka, vidiš samo sunce na nebu. Pa da li ti znaš da je danas 21.05 i najavljen je sudnji dan. Ja mislim da ti nećeš da doživiš taj "event". Vidimo se u paklu.

Ne gubi se .


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


Kod mene vrućinaaaaa. Ne grmi al vruće. Aj sta ste se prepali sa smakom sveta videcete da nije nista.

The Writer

Citat: Sabbath poslato Maj 21, 2011, 14:25:42 POSLE PODNE
Kod mene vrućinaaaaa. Ne grmi al vruće. Aj sta ste se prepali sa smakom sveta videcete da nije nista.

ja samo cekam AfterParty xD

Jel vas ima zainteresovanih da dodjete na virtual rp otvaranje sad u 15:00 za 5min

ip:188.138.112.32:7778

Citat: k@lu poslato Maj 21, 2011, 14:54:46 POSLE PODNE
Jel vas ima zainteresovanih da dodjete na virtual rp otvaranje sad u 15:00 za 5min

ip:188.138.112.32:7778
evo ja cu...xD
bas me zanima mod i to... :D


Problemi sa hostom nazalost :S Rekli su da ce proraditi u roku od 2h nadam se da ce tako biti pa cu vas obavjestiti. Inace radi se o editu Red County moda :D

To je Red Line, imam ga i ja, dodao sam svašta, ali sam se odlučio za LS. Ovako neće biti igrača.

Mozda se vraca modern :D
Nego ekipa, sta se radi? xd

...Neno...

Citat: [Paradox] Sonny poslato Maj 21, 2011, 17:10:04 POSLE PODNE
Mozda se vraca modern :D
Nego ekipa, sta se radi? xd
Ajde da se vrati,dobar je bio mod  :D

a nista se neradi.. :D

nego,ima ko kakvu ideju sta da izmapam