Glavni razgovor #8

Započeo Perke, Maj 16, 2011, 18:44:09 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 22 gostiju pregledaju ovu temu.

CitatAko je smak sveta ove godine zasto je onda rok trajanja moje hrane do 2013?
Kralju hahahah xD!
Citathvala na informaciji, na vreme da kupim kokice.
Bog. ;)
CitatJa cu da strajkujem gladju (infuzija se ne racuna) da se odlozi smak sveta!!
Tako je, i ja počinjem! Hahahhaha ...
CitatOdlična (i poslednja) prilika da smuvam komšinicu! Moraću ovo još danas da joj pošaljem, da se ne pripremi ;)
Tako je kralju, ja djevojku. :P xD! Ništa više nije bitno, ne mora se više praviti fina. :P
CitatPa što bre 21 ? Nisu mogli da sačekaju penzije 25. Eeeee
Kuku lele, krepalo mi tele, čekam popa da mi ga zakopa. xD! E, tako ti je to jarane moj.
CitatOdoh ja onda u Novi Sad na Kud Idijote i Atheist Rap u petak, pa kud puklo da puklo. Do ovog teksta sam se dvoumio, ali sada nemam dileme.
Hahhahhah!
Citattaman plata 20. da jednom u zivotu spiskam platu odjednom, bez grize savesti
Hahhahahahah. Spiskaj xD. ;)


I sad mi recite ovo, da li ste vi utvrdili da će sada smak svijeta. Hahahah xD?

Smak svjeta  :D

Jedva cekam, sad ga "predviÄ'aju" 21.5, a meni rodjendan 22... Mislim stvarno...
Ja se jako jako jako bojim smaka svijeta...
EDIT: Samo me zanima sta ce govorit poslije 21.12.2012. =)
Poslednja Izmena: Maj 17, 2011, 20:08:07 POSLE PODNE od [AG] BloodMaster

...Neno...

Ma bice SMAK Svijeta,ali za 8.000 godina a mozda i vise,bice kad ja vise nebudem ni na nebu  :D

@SModovi : Bolje lockajte GR jer sad kad krenu spamati o smaku svijeta ehhhhhhhhhhhhee xD
Poslednja Izmena: Maj 17, 2011, 20:09:29 POSLE PODNE od |ЯPF i CH-FR|...Neno...

Pa vidis ovde pise, pocetak je 21. a trajace narednih 6 meseci

Aj kad je već tako, dajte vi meni CH mod kad je 21, neću ga ni moći otvoriti, tj. OTVORITI SRV XD! Šala!
Tako pojedinci govore haha, pardon, govorili bi!


Mikic95

Prestanite spamat o "Smaku Svijeta" počet ću glu*e postove prijavljivati Adminu/S.Modu.

Bog je uz mene nadam se.Ta nismo jedini svi ce ;)

Citat: Reddy poslato Maj 17, 2011, 13:15:54 POSLE PODNE
Hoćete mi dati dobro ime za RP server? xD?
Nekako mislim Second Lights, ali će ispasti kopiranje SKOLa.

Cjenim ovo što si rekao , doradio sam Pearl Harbour event , vise nije u SAN FIERRO docksu nego usred mora , japanci su na brodu a ameri su na nekom otočiću , budući da je brod velik (tj.nosač) aviona , na njemu su Rustleri s kojim se puca po pearl harbouru , ali naravno mora bit pješadije zbog kontrolnog tornja ... uskoro slike na forumu kad bude SKROZ gotov ! I samo da vam kazem , da bude WWII stil , ne voze se hydre i moderni auti , nego samo tamno zelene Mese i Rustleri , a i dodat ću Reefere još , sve u svemu vidjet ćete kad bude na forumu , tj za nekih 2-3 dana !

A ti Reddy , cjenim to čovječe što nisi kopiro ili stavio slično ime , makar ja ti nebih ništa ... nezanima me ko šta drugi radi . Samo skriptaj !!!

Dosta o smaku svijeta.

Piše da će početi 21. Maja u 18:00 potresima.

Ja samo znam da ću se sjebat ako se neÅ¡to zatrese 21. Maja u 18:00  :D
Povratak na balkan-samp  :)  15.01.2013. 
..   


Respect : [BP]HeLoX, Correlli, [CH:FR]Djea, LordShigi, LuKsA, BloodMaster, [H]265

Citat: |SKOL| DJ $K0RA poslato Maj 17, 2011, 20:19:21 POSLE PODNE
Citat: Reddy poslato Maj 17, 2011, 13:15:54 POSLE PODNE
Hoćete mi dati dobro ime za RP server? xD?
Nekako mislim Second Lights, ali će ispasti kopiranje SKOLa.

Cjenim ovo što si rekao , doradio sam Pearl Harbour event , vise nije u SAN FIERRO docksu nego usred mora , japanci su na brodu a ameri su na nekom otočiću , budući da je brod velik (tj.nosač) aviona , na njemu su Rustleri s kojim se puca po pearl harbouru , ali naravno mora bit pješadije zbog kontrolnog tornja ... uskoro slike na forumu kad bude SKROZ gotov ! I samo da vam kazem , da bude WWII stil , ne voze se hydre i moderni auti , nego samo tamno zelene Mese i Rustleri , a i dodat ću Reefere još , sve u svemu vidjet ćete kad bude na forumu , tj za nekih 2-3 dana !

A ti Reddy , cjenim to čovječe što nisi kopiro ili stavio slično ime , makar ja ti nebih ništa ... nezanima me ko šta drugi radi . Samo skriptaj !!!

Lijep event, bravo. ;)
Hvala ti za ovo u boldu. ;)

Citat: мσмαк. ^ [5]. poslato Maj 17, 2011, 20:21:20 POSLE PODNE
Dosta o smaku svijeta.

Piše da će početi 21. Maja u 18:00 potresima.

Ja samo znam da ću se sjebat ako se neÅ¡to zatrese 21. Maja u 18:00  :D
:D odakle oni tocno znaju kad ce biti potresi? ajde datum je vec moguce odrediti ali za vrijeme bas i nevjerujem  >:( glupe price.

Ajmo sad preci na neku drugu temu jer ce biti smak chata od spamanja..




Joj,glupost čista. Neće biti nikakvoga smaka svijeta,to one babe nešto baljezgaju.
A Bog je stvorio svijet i sada nema smisla da ga uništi.

A smak svijeta je trebao biti već...199X i 200X  pa se nije niÅ¡ta desilo. ???

Sad je dosta...

Organiziram event "Smak Svijeta".

Mogu sudjelovati svi, a cilj je napisati sto vise postova o smaku svijeta...

Glavna nagrada je BAN Forever a svi sudionici ce dobiti utjesnu nagradu: "Ban 2 dana"...

Sretno svima! Ponuda vrijedi od sad...

Citat: [AG] BloodMaster poslato Maj 17, 2011, 20:35:50 POSLE PODNE


Mogu sudjelovati svi, a cilj je napisati sto vise postova o smaku svijeta...

Glavna nagrada je BAN Forever a svi sudionici ce dobiti utjesnu nagradu: "Ban 2 dana"...

yeeeeeeeey

Ja mislim da neće biti smaka svijeta  :)

Nadam se makar utjeÅ¡noj nagradi  :$ 

Povratak na balkan-samp  :)  15.01.2013. 
..   


Respect : [BP]HeLoX, Correlli, [CH:FR]Djea, LordShigi, LuKsA, BloodMaster, [H]265