Glavni razgovor #8

Započeo Perke, Maj 16, 2011, 18:44:09 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 17 gostiju pregledaju ovu temu.

CH:FR je dobila svoje kanale na zvanicnom CH TeamSpeaku

78.46.21.212:9966

udjite da se druzimo i pricamo  :D
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Citat: [CH:FR] Gotti poslato Maj 19, 2011, 21:52:20 POSLE PODNE
CH:FR je dobila svoje kanale na zvanicnom CH TeamSpeaku

78.46.21.212:9966

udjite da se druzimo i pricamo  :D

Cestitam :D


Ajde neka jos neko cestita =) Cestitajte mu na pm


Citat: [CH:FR] Gotti poslato Maj 19, 2011, 21:52:20 POSLE PODNE
CH:FR je dobila svoje kanale na zvanicnom CH TeamSpeaku

78.46.21.212:9966

udjite da se druzimo i pricamo  :D

Pa CH ima svoj pod-forum: http://balkan-samp.com/forum/index.php?board=90.0

prejako bmp slika u SAMP. MOram isprobati.


Postoji li neki nacin da se uzme data baza  a da nije preko cp. Hostu istekla domena i vise nemogu login na cp a nemaju namjeru je vise placati sad mi sve propada


tooo , gotov hotel za SKOL  , a Å¡to mislite zaÅ¡to se zove ''SkoraTEL'' ?
jao onom ko ga bude rusio , imat će WARN+ 30 min area !! Ah sad cu ode malo za forumom zvrljit !

Citat: |SKOL/SLOU| DJ $K0RA poslato Maj 19, 2011, 22:54:33 POSLE PODNE
tooo , gotov hotel za SKOL  , a Å¡to mislite zaÅ¡to se zove ''SkoraTEL'' ?
jao onom ko ga bude rusio , imat će WARN+ 30 min area !! Ah sad cu ode malo za forumom zvrljit !

vidi ja nemam nista protiv tebe, al lega moj ti spamas ko lud, pa za svaki klinac ti pises, za par dana ces nas pocet pitat jel smijes otic srat :S, daj malo prestani s tim, ili barem na kraju dana u jednom postu napisi kolko si puta bio na wc sta si jeo, pijo i ostalo, a ne svake 2 minute.


ko ce se sve prijavit na map event :D?

Correlli

Citat: Nik Delgad.lua poslato Maj 19, 2011, 21:50:54 POSLE PODNE
To se nije nigdje reklo, a to što se govori nemora biti istina. Istina je da je R* pohvalio MTA još za vrijeme MTA VC ali nigdje se ne govori ili natukli da imaju originalni kod. I da imaju onda bi se još više stvari napravilo nego sad. I ovo što MTA sad ima, večinu stvari ima već ivmp koji nema originalni GTA IV kod tako da neznam o ćemu pričamo. Ak sad počneš govorit da imaju od sampa kod, pa zašto samp nema neke stvari ko ivmp? Kao naprijedniji GUI sistem. A da ne govorimo da ivmp još nije do kraja ni izašao.

Ne brini, bavim se SA:MP modom već od početka, a sa MTA modom već duže, tako da dobro znam kaj se je reklo i kaj nije, i od čije strane se je šta reklo.
Inaće, ne zanima me IV:MP projekat, niti ga pratim, tako da ga neću ni komentirati previše.

Ljudi, pomažite, aaaaaaaaaaaaaa.  :'(
Uvijek kad hoću da kompilam ovaj mod koji radim, neće PAWNO da ga kompila, tj. uvijek ga IZBACI.  :'(
Piše: Pawn Compile libary has stopped working.
PokuÅ¡avao sam 10000 puta, ali opet neće.  :'(

poznaticovik

Najretardiranija osoba na faceu , dalje od ovog ne može hahahahaha http://www.facebook.com/profile.php?=7133064506


poznaticovik

Citat: [CH] StjepanS poslato Maj 20, 2011, 14:16:12 POSLE PODNE
Citat: [H] Matt poslato Maj 20, 2011, 13:59:40 POSLE PODNE
Najretardiranija osoba na faceu , dalje od ovog ne može hahahahaha http://www.facebook.com/profile.php?=7133064506

Haj hoj dijete [cenzura]o..

Vidi se da si glupav , ja se htio malo našalit , ali je očito previše djece ovamo ;)