Glavni razgovor #8

Započeo Perke, Maj 16, 2011, 18:44:09 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 25 gostiju pregledaju ovu temu.

eh sad , ajmo jel netko zna neki objekt koji izgleda kao snijeg , ali doslovno ako je moguce SNJIJEG ... ko kaze IZDAT ću ideju ovdje u Gr  :D :D molim vas , samo recite koji je id snijega ako ima opce ??

znam da nije tu mjesto nego na pm ali nzm oce mi tamo odgovorit pa bi molio admine (zoran ili soprano) posto vidim da se vec duze bavite google adsense-om da mi objasnite malo oko isplate kako vam isplate i dali to funkcionira u hrvatskoj, unaprijed hvala

Citat: [CGC] korda poslato Maj 18, 2011, 22:37:20 POSLE PODNE
znam da nije tu mjesto nego na pm ali nzm oce mi tamo odgovorit pa bi molio admine (zoran ili soprano) posto vidim da se vec duze bavite google adsense-om da mi objasnite malo oko isplate kako vam isplate i dali to funkcionira u hrvatskoj, unaprijed hvala

Pošalju ti ček na kućnu adresu...


EDIT: Funkcionira u RH
Poslednja Izmena: Maj 18, 2011, 22:41:57 POSLE PODNE od [AG] BloodMaster


Citat: \¤/Sabbath\¤/ poslato Maj 18, 2011, 22:41:51 POSLE PODNE
Los bike blood. BMX <3. Ovakav slican ja imam:
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/c/c2/BMX.JPG/800px-BMX.JPG

Netreba meni za bike park, nego za dugacke voznje... Planiramo preko ljeta, do Zagreba i nazad... Obozavam biciklizam :)


Dosad sam najdalje isao 90km, do Okučana i nazad (45km tamo, 45km nazad)....
Poslednja Izmena: Maj 18, 2011, 22:44:19 POSLE PODNE od [AG] BloodMaster

pozz..drustvo ae ko je sad na BS neka dodje na relax ima sad raje zezancije na chat
http://radiorelaxx.tk/ hvala unapred !
Respect to:mafica .pwn




...jel se možda snijeg može naći u 0.3c objektima ? ipk cu vam odat tajnu , 2-3 tjedna cu morat oblozit cjeli Los Santos snijegom , zato Å¡to se server otvara u 12-om mjesecu , tocnije na Božić , pa će sve biti snježno , za pravi ugodni Božićni ugoÄ'aj . Samo to se moram ... JAKO JAKO potrudit . Onda ... zna li netko snijeg objekt ili njegov ID

Citat: [AG] BloodMaster poslato Maj 18, 2011, 22:41:23 POSLE PODNE
Citat: [CGC] korda poslato Maj 18, 2011, 22:37:20 POSLE PODNE
znam da nije tu mjesto nego na pm ali nzm oce mi tamo odgovorit pa bi molio admine (zoran ili soprano) posto vidim da se vec duze bavite google adsense-om da mi objasnite malo oko isplate kako vam isplate i dali to funkcionira u hrvatskoj, unaprijed hvala

Pošalju ti ček na kućnu adresu...


EDIT: Funkcionira u RH

ok hvala


dali bi bilo zanimljivije da su samo neke vazne lokacije mapane ili onako da je vecina grada izmapana?

Citat: [CGC] korda poslato Maj 18, 2011, 23:03:48 POSLE PODNE
Citat: [AG] BloodMaster poslato Maj 18, 2011, 22:41:23 POSLE PODNE
Citat: [CGC] korda poslato Maj 18, 2011, 22:37:20 POSLE PODNE
znam da nije tu mjesto nego na pm ali nzm oce mi tamo odgovorit pa bi molio admine (zoran ili soprano) posto vidim da se vec duze bavite google adsense-om da mi objasnite malo oko isplate kako vam isplate i dali to funkcionira u hrvatskoj, unaprijed hvala

Pošalju ti ček na kućnu adresu...


EDIT: Funkcionira u RH

ok hvala


dali bi bilo zanimljivije da su samo neke vazne lokacije mapane ili onako da je vecina grada izmapana?
Većnina grada,naravno.

Citat: |SKOL/SLOU| DJ $K0RA poslato Maj 18, 2011, 23:00:53 POSLE PODNE
...jel se možda snijeg može naći u 0.3c objektima ? ipk cu vam odat tajnu , 2-3 tjedna cu morat oblozit cjeli Los Santos snijegom , zato Å¡to se server otvara u 12-om mjesecu , tocnije na Božić , pa će sve biti snježno , za pravi ugodni Božićni ugoÄ'aj . Samo to se moram ... JAKO JAKO potrudit . Onda ... zna li netko snijeg objekt ili njegov ID

Upisi u mta LC, ili liberty... Tamo bi trebao naci snijeg...

Citat: [BU] aleluja poslato Maj 18, 2011, 23:05:09 POSLE PODNE
Citat: [CGC] korda poslato Maj 18, 2011, 23:03:48 POSLE PODNE
Citat: [AG] BloodMaster poslato Maj 18, 2011, 22:41:23 POSLE PODNE
Citat: [CGC] korda poslato Maj 18, 2011, 22:37:20 POSLE PODNE
znam da nije tu mjesto nego na pm ali nzm oce mi tamo odgovorit pa bi molio admine (zoran ili soprano) posto vidim da se vec duze bavite google adsense-om da mi objasnite malo oko isplate kako vam isplate i dali to funkcionira u hrvatskoj, unaprijed hvala

Pošalju ti ček na kućnu adresu...


EDIT: Funkcionira u RH

ok hvala


dali bi bilo zanimljivije da su samo neke vazne lokacije mapane ili onako da je vecina grada izmapana?
Većnina grada,naravno.

aha, hvala, idem onda na posao :D nego ako bude puno objekata oce onda lagati server?

Mikic95

Citat: [CGC] korda poslato Maj 18, 2011, 23:09:29 POSLE PODNE
nego ako bude puno objekata oce onda lagati server?

Pa trudi se da koristiš što manje objekata, al opet da bude lijepo.

Pozz svima,evo i ja sam se registrirao pa da se javim ((:
Poslednja Izmena: Maj 19, 2011, 08:03:06 PRE PODNE od Brian_MeCloy
Ime i Prezime na serveru : Brian_MeCloy

Ime i Prezime na forumu : Brian_MeCloy

admin lvl 1 : balkan moderator

Citat: [CGC] korda poslato Maj 18, 2011, 23:09:29 POSLE PODNE
nego ako bude puno objekata oce onda lagati server?

Nece, na jednom mjestu mozes imat max 400 objekata koliko samp dozvoljava, nijedan streamer ti nemoze prekoraciti to...

Evo da objasnim, sto je to object streamer..  On kreira objekat ako ste vi u blizini njega, a ukoliko se udaljite, on se brise za vas...
To znaci da na jednom mjestu neces moci imati vise od 400 objekata. Nece ti laggat server

Citat: [AG] BloodMaster poslato Maj 19, 2011, 10:12:23 PRE PODNE
Citat: [CGC] korda poslato Maj 18, 2011, 23:09:29 POSLE PODNE
nego ako bude puno objekata oce onda lagati server?

Nece, na jednom mjestu mozes imat max 400 objekata koliko samp dozvoljava, nijedan streamer ti nemoze prekoraciti to...

Evo da objasnim, sto je to object streamer..  On kreira objekat ako ste vi u blizini njega, a ukoliko se udaljite, on se brise za vas...
To znaci da na jednom mjestu neces moci imati vise od 400 objekata. Nece ti laggat server

Ja sam testao to, stavio spawn na jedno mesto i stavio ihahaj objekata, mozda vise od 400 i nije laggalo al se sporo ucitava to zna nervirati.