[FS] AntiSwear

Započeo ZicMortal, Maj 15, 2011, 16:41:32 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

ZicMortal

[FS]  AntiSwear
by ZicMortal



Opis; Ovo je antiswear sistem koji radi na veoma jednostavnom principu. Sastoji se od dijela u kojemu vi odreÄ'ujete psovke (koje smatrate da trebaju biti cenzurirane), od dijela provjeravanja, i od dijela u kojem mozete kazniti igraca (public PostupakKaznjavanja). Sistem provjerava od pisanja psovki u chatu i u komandama.



Download; Download se nalazi odma' ispod, molio bih da ostavite kredite i da ne objavljujete ovu filterskriptu kao svoju.




Inspiracija; Ona mi je dosla iz ove teme + manjeg viska vremena... pa sam odlucio napraviti nesto 'naše' (onaj AntiSwear je izradjen prema stranim jezicima). Takodjer gledao sam da radim sto jednostavnije i kvalitetnije (nije nimalo slicno onim antiswear zastitama i sranjima koji se mogu pronaci na netu)... Jedini nedostatak je to sto se ne koriste PVarovi u skripti (ali to se lako napravi).



Komentari; Slobodno komentirajte.

Johnny





ZicMortal


pohvale :D Aj napravi anti spam FS
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √



A jel tu npr. ak opsujem nes i kad sam admina da mi dode upozorenje da taj i taj igrac psuje ?

Dobra FS :)
svaka cast

Citat: hood9 poslato Maj 15, 2011, 19:22:28 POSLE PODNE
A jel tu npr. ak opsujem nes i kad sam admina da mi dode upozorenje da taj i taj igrac psuje ?

koliko sam ja vidio nema ali je lako dodat...

od gde crpi podatke skripta? od skriptu ili od datoteku u scriptfiles ?

Pohvala, ja za CH:FR koristim moj AntiSwear sistem, slican je ovome, mada cu uskoro sve ubaciti u gottiAS kad budem zavrsio.
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Citat: Mario Velickovski poslato Maj 15, 2011, 22:13:29 POSLE PODNE
od gde crpi podatke skripta? od skriptu ili od datoteku u scriptfiles ?

iz skripte...
new CenzuriraneRijeci[][] =
{
{"kreten"},
{"idiot"},
{"kurac"}, 
{"sranje"}, 
{"mater"},
{"picka"},
{"picko"},
{"jebo"},
{"seljacino"}
};


Odlicno
Ajde,Ajde da divljamo kao stoka da pijemo,crno bele da bodrimo,jer Partizan mi volimo....!!!!

Don't learn to hack. Hack to learn!