[MAP]Second Kind Of Life | Spawn + Parking

Započeo [•]SoberMutant[•], Maj 15, 2011, 14:41:28 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

SKOL mapping team vam predstavlja spawn + parking mapu :

SPAWN :



Pogled sa prvog izlaza/ulaza :



Parking :



Pogled izvana :



To bih bio S.K.O.L spawn , nadam se da je moj rad dobar . Pozdrav

Mikic95

Mislim da sam vidio već na nekom serveru ovdje spawn. Parking mi je bezveze, previše drveća kod parkinga. 5/10.

...Neno...

Lepo,samo kod parkinga skloni one palme na sredini i lepse ce da izgleda,moja ocjena : 8/10! :)


Citat: |ЯPF i CH-FR|...Neno... poslato Maj 15, 2011, 15:02:34 POSLE PODNE
Lepo,samo kod parkinga skloni one palme na sredini i lepse ce da izgleda,moja ocjena : 8/10! :)
ja i ti uvijek imamo isto misljenje :P

XxKeKoxX



Citat: [ED] ..Hawks.. poslato Maj 15, 2011, 14:48:49 POSLE PODNE
Mislim da sam vidio već na nekom serveru ovdje spawn. Parking mi je bezveze, previše drveća kod parkinga. 5/10.
I meni se cini da sam video samo nemogu da se setim na kom.
Inace mapa nije losa samo kao sto je rekao Neno skloni one palme na parkingu  :P 7/10


Gunex

8/10
ovo ima na ** ovakav spawn
Poslednja Izmena: Maj 18, 2011, 13:59:14 POSLE PODNE od Dude

8/10

Razlog: Napredujes dosta u mapovanju, kao sto sam ti rekao kad si napravio prvu bazu, ako hoces da ti server bude RolePlay (ne Balkan Style sa ogradama mafija od 100m), pravi jednostavne mape, lepe, roleplay, ne natrpane i ne znam ni ja kakve.  :)
Poslednja Izmena: Maj 16, 2011, 11:02:39 PRE PODNE od [CH:FR] Gotti
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri



Spawn je nadograÄ'en i parkiraliÅ¡te je sad bolje ureÄ'eno .