Sramota za LC :S

Započeo [PG]Korda, Maj 15, 2011, 11:50:47 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Ovako znam da ovo nije mjesto za to ali želim da svi ovdje vide kakav si, ja zapravo ni nezna ko je to (owner LC-a), ali kako mos bit takav dodes mi na forum i seres po serveru a ni neznas kakv je optuzujes da ti krademo igrace a igraci nam sami dolaze, nekazem da imas los server, ali ocito je nas bolji a nije jos ni otvoren i jos optuzujes da ti reklamiramo na serveru nemoj optuzivat bez dokaza kao prvo kao drugo ja nikad u zivotu nisam uso na LC, i nebi ovo piso da ti meni sad nisi oteo (to ti samo mislis) igraca neznam kako ali stvarno si da moram tako rec [cenzura] od covijeka. SRAMOTA!  Sad ces se 100000% pravit da ove poruke ni nema i ladno ce sve ostat na istom, ali neka ja samo zelim da znaju decki sa balkan sampa kakav si :S

evo da nekazete da nemam dokaza
Poslednja Izmena: Maj 15, 2011, 12:07:20 POSLE PODNE od [CGC] korda

ja sam mislio da u pravilima pise da nema vrijeÄ'anja i psovanja  ???

idete mi na uvo vise s tim reklamiranjem, pa bokte sto me briga ko ti reklamira pa snaso se covjek, ja bi ovakve teme poslao na osvjezavanje
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √

Citat: |SKOL| DJ $K0RA poslato Maj 15, 2011, 11:56:52 PRE PODNE
ja sam mislio da u pravilima pise da nema vrijeÄ'anja i psovanja  ???

vidio bi kak bi tebi bilo da reklamiraju na server i da ti samo ladno odlaze ljudi :S ali nisam reko da je on reklamiro nego on dodje na nas foum pod imenom server_sranje i vrijedja i kaze da smo mu ukrali igrace i da mu na serveru reklamiramo...

Citat: [CGC] korda poslato Maj 15, 2011, 11:59:22 PRE PODNE
Citat: |SKOL| DJ $K0RA poslato Maj 15, 2011, 11:56:52 PRE PODNE
ja sam mislio da u pravilima pise da nema vrijeÄ'anja i psovanja  ???

vidio bi kak bi tebi bilo da reklamiraju na server i da ti samo ladno odlaze ljudi :S ali nisam reko da je on reklamiro nego on dodje na nas foum pod imenom server_[cenzura] i vrijedja i kaze da smo mu ukrali igrace i da mu na serveru reklamiramo...
i sto onda? Oces da ga mi banamo, prijavimo nekom?
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √

Citat: [AG] System32 poslato Maj 15, 2011, 12:03:04 POSLE PODNE
Citat: [CGC] korda poslato Maj 15, 2011, 11:59:22 PRE PODNE
Citat: |SKOL| DJ $K0RA poslato Maj 15, 2011, 11:56:52 PRE PODNE
ja sam mislio da u pravilima pise da nema vrijeÄ'anja i psovanja  ???

vidio bi kak bi tebi bilo da reklamiraju na server i da ti samo ladno odlaze ljudi :S ali nisam reko da je on reklamiro nego on dodje na nas foum pod imenom server_[cenzura] i vrijedja i kaze da smo mu ukrali igrace i da mu na serveru reklamiramo...
i sto onda? Oces da ga mi banamo, prijavimo nekom?

citaj :s
Citat: [CGC] korda poslato Maj 15, 2011, 11:50:47 PRE PODNE
ja samo zelim da znaju decki sa balkan sampa kakav si :S


Citat: [CGC] korda poslato Maj 15, 2011, 11:59:22 PRE PODNE
Citat: |SKOL| DJ $K0RA poslato Maj 15, 2011, 11:56:52 PRE PODNE
ja sam mislio da u pravilima pise da nema vrijeÄ'anja i psovanja  ???

vidio bi kak bi tebi bilo da reklamiraju na server i da ti samo ladno odlaze ljudi :S ali nisam reko da je on reklamiro nego on dodje na nas foum pod imenom server_[cenzura] i vrijedja i kaze da smo mu ukrali igrace i da mu na serveru reklamiramo...

na mom buducem serveru nece bit reklamiranja zato što ću ja biti na dužnosti sa komandom /bigears , tako da nema šanse ... a i jos cu imat da se brojevi nemogu pisat , tako dok vidim nest tipa ovog : **.**.***:**** ili kako vec odma dobija ban , a sto se tice foruma taki postovi ce bit izbrisani automatski !

[LC]Ryder je odavno banovan sa ovog foruma.
Povratak na balkan-samp  :)  15.01.2013. 
..   


Respect : [BP]HeLoX, Correlli, [CH:FR]Djea, LordShigi, LuKsA, BloodMaster, [H]265

Citat: мσмαк. ^ [5]. poslato Maj 15, 2011, 12:14:37 POSLE PODNE
[LC]Ryder je odavno banovan sa ovog foruma.

sry nisam znao, al imate razloga vise sto ste ga banali

On je jedno dosadno derište i već ima dovoljno razloga za njegov ban 4ever.

Lock, Pozdrav.
Povratak na balkan-samp  :)  15.01.2013. 
..   


Respect : [BP]HeLoX, Correlli, [CH:FR]Djea, LordShigi, LuKsA, BloodMaster, [H]265