[Map] Avalski toranj by micke95

Započeo micke95, Maj 14, 2011, 18:56:37 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

hvala na ocenama xD ja sam vam ga samo pokazao, a tek trebam da stavljam sitne objekte :P to cu danas ako me ne bude mrzelo....


PavleD

Potrosio sam nekoliko sekundi zivota i nekoliko bajta neta :DDD

3/10  :'( :'( :'(

Citat: PavleD poslato Maj 15, 2011, 18:12:44 POSLE PODNE
Potrosio sam nekoliko sekundi zivota i nekoliko bajta neta :DDD

3/10  :'( :'( :'(

hvala na ocenama xD ja sam vam ga samo pokazao, a tek trebam da stavljam sitne objekte  to cu danas ako me ne bude mrzelo....

PavleD

Citat: micke95 poslato Maj 15, 2011, 21:08:49 POSLE PODNE
Citat: PavleD poslato Maj 15, 2011, 18:12:44 POSLE PODNE
Potrosio sam nekoliko sekundi zivota i nekoliko bajta neta :DDD

3/10  :'( :'( :'(

hvala na ocenama xD ja sam vam ga samo pokazao, a tek trebam da stavljam sitne objekte  to cu danas ako me ne bude mrzelo....
To mora da bude malo vise RP, da bude ljepsa gradjevina, dobar si ti momak :D


The Writer

zanimljiv koncept ali treba još rada
5/10

Citat: [MRP i CH:FR] ναηιâ,,"â,,"α.αмχâ—,, â,,–¹ poslato Maj 15, 2011, 21:13:22 POSLE PODNE
6/10 posto si pocetnik ;)


Ovako napravio sam ovu mapu ima vec jedno 2 nedelje ali nisam nikako uspeo da ubacim klip na youtube, pa sam slikao neke slike. Ali i sa slikanjem imam problem... ja pretisnem F12 i slika i kada ponovo pretisnem da slikam ono mi ne slika i samo imam nekoliko slika u mta folderu
Ocenite ovaj rad 1/10

Slike
http://img826.imageshack.us/slideshow/webplayer.php?id=mtascreen20110426180433.png

Imas jako zanimljive ideje toranj ti je na losoj lokaciji a i trebao si staviti lift (ako vec nemas)
A ova druga mapa je zanimljiva takodje ali malo ih doradi
Prva : 6/10
Druga : 7/10

A i ovu drugu su mogao staviti u Novu Temu  :P
Poslednja Izmena: Maj 16, 2011, 08:11:06 PRE PODNE od [NB]SrKi_KinG

The Writer

Citat: micke95 poslato Maj 15, 2011, 23:24:15 POSLE PODNE
Citat: [MRP i CH:FR] ναηιâ,,"â,,"α.αмχâ—,, â,,–¹ poslato Maj 15, 2011, 21:13:22 POSLE PODNE
6/10 posto si pocetnik ;)


Ovako napravio sam ovu mapu ima vec jedno 2 nedelje ali nisam nikako uspeo da ubacim klip na youtube, pa sam slikao neke slike. Ali i sa slikanjem imam problem... ja pretisnem F12 i slika i kada ponovo pretisnem da slikam ono mi ne slika i samo imam nekoliko slika u mta folderu
Ocenite ovaj rad 1/10

Slike
http://img826.imageshack.us/slideshow/webplayer.php?id=mtascreen20110426180433.png

samo pronaÄ'i bolje lokacije i dodaje lift xD

Dobra ideja ali izgleda mi prenabacano



ma ovu drugu mapu sam uradio pre mesec dana :D nego sam stavio posto mi je onaj reko da sam pocetnik :P pa mislio da ne znam da radim u mta XD

Aj mi samo kazite jel znate znacenje RolePlaya? , jel se taj pojam koristi samo u SA:MPu i oznacava simulacija danasnjeg vremena ?

Nateracete nekog da napravi GTA-RP Tomorrow :)

OT: 8/10
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

ovako malo je nonRP jer je sve klimavo i nije 100% precizno.. ALI meni se svidja ideja i ime xD. plus ulozeno je dosta truda.. Kad zavrsis skroz javi da vidim obavezno!..
za sad 8/11
Samo jos nesto. Lift je sad tu tesko napravit.. ne znam gde bi ga ja licno stavio.. :/ ni unutra jer ne mogu da ga zatvorim jer su ove krive a ni napolje jer ce da odudara i bude previse nonRP..
:D