[TC] T-City RolePlay [VECERAS!!! u 19H]

Započeo N0NE, Maj 13, 2011, 18:47:25 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.




N0NE

Hvala svima, ocekujemo vas VECERAS U 19H!
Poslednja Izmena: Maj 15, 2011, 09:18:32 PRE PODNE od [TC]n0nE



Jako dobar opis , sretno :P

Riverside roleplay community je zajednica koja će se otvoriti krajem ovog mjeseca,ima unikatne skripte i mod je raÄ'en od 0.Na slici iznad možete direktno ući na naÅ¡ forum i registrirati se na njega ukoliko joÅ¡ niste.Nadamo se i očekujemo vas u Å¡to većem broju :)



Opis 10/10. Sretno!
Ajde,Ajde da divljamo kao stoka da pijemo,crno bele da bodrimo,jer Partizan mi volimo....!!!!

Don't learn to hack. Hack to learn!

Mikic95

Opis nije loš, vidjet ćemo kakav je server. Sretno !


N0NE


Citat: [TC]n0nE poslato Maj 15, 2011, 18:32:01 POSLE PODNE
Hvala, otvaranje za POLA SATA, cekamo vas
Pi sto mi nestho cudno kod mene jos dan cisti,a pre dva meseca bio pun mrak e sto volim sto sada ce biti duzi dan i sve :D
Docicu mozda na otvorenje nego mi reci koji mod si edit GF,GTARP?
http://www.youtube.com/loscitysamp
www.los-samp.info
JOIN US :)

Citat: [CGC] korda poslato Maj 16, 2011, 22:38:30 POSLE PODNE
srat cu ja kolko ocu nes mi ti rec brate pa cekaj da pocnemo s radom sabit cemo vas , imate taj jebeni samp server i nista vise mi imamo cs cod i ko zna sta cemo jos otvorit imam svoj hosting reklamu u pcplayu sponzora, radio, tv, web stranice i portale sve imamo a da ti nepricam sta jos planiramo zato oladi vi ste nama ukrali whisperza on je bio u isto vrijeme i kod nas i kod vas meni to nije smetalo bmk , ali ste mu vi 10000% zaprijetili da mora bit samo kod vas
Hahahah covek reko da ima reklamu za svoj samp server na tv i radiu NHAHAHAHHAHA

Nezaboravite nas posjetit,otvaranje za 5min.
.