[FS] BasketBall (Kosarka)

Započeo Johnny, Maj 11, 2011, 00:16:45 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Pohvala za trud,

koristicu za CroHerze Freeroam Olympics letos, samo cu da izmapujem tu dvoranu :)
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Johnny

Citat: [CH:FR] Gotti poslato Maj 16, 2011, 10:56:02 PRE PODNE
Pohvala za trud,

koristicu za CroHerze Freeroam Olympics letos, samo cu da izmapujem tu dvoranu :)
hah napravi balkansko prvenstvo kao imaju kosarkaski fudbalski hokejaski timovi onda tuce 5 vs 5 i te gluposti Motorijada i sve to bice super 100 posto :)

Probo, otovrio na hamachiu i derem protiv frenda :P


|...Okruzni sudija reko dvanaest godina,dvanaest godina strogog zatvora...|


Citat: Johnny[E] poslato Maj 16, 2011, 13:40:03 POSLE PODNE
Citat: [CH:FR] Gotti poslato Maj 16, 2011, 10:56:02 PRE PODNE
Pohvala za trud,

koristicu za CroHerze Freeroam Olympics letos, samo cu da izmapujem tu dvoranu :)
hah napravi balkansko prvenstvo kao imaju kosarkaski fudbalski hokejaski timovi onda tuce 5 vs 5 i te [cenzura]osti Motorijada i sve to bice super 100 posto :)

Nece biti tako, bice mnogo mnogo bolje, za letnji raspust ocekujte to. Samo ja i Gotti znamo o cemu se radi  :P

SoNNix

Citat: [CH:PTG] Razerâ,,¢ poslato Maj 16, 2011, 15:45:32 POSLE PODNE
Citat: Johnny[E] poslato Maj 16, 2011, 13:40:03 POSLE PODNE
Citat: [CH:FR] Gotti poslato Maj 16, 2011, 10:56:02 PRE PODNE
Pohvala za trud,

koristicu za CroHerze Freeroam Olympics letos, samo cu da izmapujem tu dvoranu :)
hah napravi balkansko prvenstvo kao imaju kosarkaski fudbalski hokejaski timovi onda tuce 5 vs 5 i te [cenzura]osti Motorijada i sve to bice super 100 posto :)

Nece biti tako, bice mnogo mnogo bolje, za letnji raspust ocekujte to. Samo ja i Gotti znamo o cemu se radi  :P

to ce bit ljepo i sve to stoji,ali sad dolazi more i to,nece djeca stat u kuci radi sampa a mogu na more..to ja jedino mogu napraviti jer je meni more 2 min od kuce

Johnny

Nemojte da idete off od teme,moracu onda da lock :)


bravo care ovo odma uzimam na moj server..100000/10

Member since: 26.04.2010.